: 23 sie 2012, 23:03
Pozwolę sobie nieco odgrzebać wątek: czy ktoś z Was się może orientuje jak się miewa powypadkowy KM-owy Elf, EN76-012
Widuje czasem różne ich egzemplarze, lecz tego akurat wciąż nie...
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Też go nie spotkałem, wydaje mi się że jeszcze nie wrócił z Pesy. Może niebawem, we wrześniu, na szkolny rozkład by się przydał już.Jacek Z. pisze:Pozwolę sobie nieco odgrzebać wątek: czy ktoś z Was się może orientuje jak się miewa powypadkowy KM-owy Elf, EN76-012Widuje czasem różne ich egzemplarze, lecz tego akurat wciąż nie...
Na pierwszym szeroki kąt, zbyt szeroki żeby zobaczyć numery, na pozostałych internet mi się muli (w związku z weekendem) więc wierzę Koledze na słowoMichalJ pisze:A to, to co jest?
Nie wiem na ile to było awaryjne/tymczasowe, ale w zeszłym tygodniu, we wtorek i środę Radom o 18:05 był kiblem (przyspieszony). Tydzień wcześniej też tak raz było, nie pamiętam w który dzień.Wolfchen pisze:Piętrusy: ZTCP wszystkie osobowe przez Centralny, które nie są linią lotniskową
KM 12266/7 trasowany na kiblach.skipper pisze:Nie wiem na ile to było awaryjne/tymczasowe, ale w zeszłym tygodniu, we wtorek i środę Radom o 18:05 był kiblem (przyspieszony). Tydzień wcześniej też tak raz było, nie pamiętam w który dzień.Wolfchen pisze:Piętrusy: ZTCP wszystkie osobowe przez Centralny, które nie są linią lotniskową
Był obieg Radom-Działdowo-Radom na piętrusa. Nocował w Działdowie.przewoz pisze:Jeszcze jeden do Radomia jest na kiblach i coś z Góry rano etc, więc nie wszystko przez Centralny to piętrus.
ELFy poza lotniskową jeżdżą jeszcze na większości na Nasielsk. Na Nasielsk jeździ też jakiś tam obieg piętrusów.
...z wyjątkiem KME7. Jeździ na nim podwójny turbokibel. Raz dziennie. Relacji Celestynów - Grodzisk Maz. Z pominięciem przystanków: Pogorzel Warszawska, Stara Wieś i Śródborów. Tak, to wszystkie. No i jest raptem jedna relacja dziennie. W godzinach wieczornych.Jacek Z. pisze:KME (np. KME8)
Odjazd równiutko o 10 z peronu numer 8przewoz pisze:Był, a teraz jest jakiś tam obieg Zachodnia (P8) - Ciechanów.... raz czymś takim wracałem z Legionowa.