Strona 14 z 151

: 23 sie 2012, 23:03
autor: Jacek Z.
Pozwolę sobie nieco odgrzebać wątek: czy ktoś z Was się może orientuje jak się miewa powypadkowy KM-owy Elf, EN76-012 :?: Widuje czasem różne ich egzemplarze, lecz tego akurat wciąż nie...

: 24 sie 2012, 8:00
autor: lukasek1
Jacek Z. pisze:Pozwolę sobie nieco odgrzebać wątek: czy ktoś z Was się może orientuje jak się miewa powypadkowy KM-owy Elf, EN76-012 :?: Widuje czasem różne ich egzemplarze, lecz tego akurat wciąż nie...
Też go nie spotkałem, wydaje mi się że jeszcze nie wrócił z Pesy. Może niebawem, we wrześniu, na szkolny rozkład by się przydał już.

: 24 sie 2012, 9:23
autor: MichalJ

: 24 sie 2012, 22:53
autor: Jacek Z.
MichalJ pisze:A to, to co jest?
Na pierwszym szeroki kąt, zbyt szeroki żeby zobaczyć numery, na pozostałych internet mi się muli (w związku z weekendem) więc wierzę Koledze na słowo :smile: Jeśli na linii gdańskiej, to faktycznie rzadko ostatnio tam bywam i mogłem go nie widzieć. Częściej widzę np. KML.

: 24 sie 2012, 23:12
autor: kaktus
Czy może ktoś napisać, które obiegi KM są na piętrusy, które na Flirty a które na Elfy? Do tej pory będąc w Warszawie i okolicy widywałem piętrusy na linii do Radomia, Flirty do Siedlec a Elfy do Działdowa. W tym tygodniu na linii radomskiej widziałem praktycznie same kible i jeden skład na piętrusach. Z góry dziękuję za każdą informację.

: 24 sie 2012, 23:17
autor: ashir
Właściwie to sobie już odpowiedziedziałeś na pytanie. ;-)

: 24 sie 2012, 23:20
autor: Wolfchen
Piętrusy: ZTCP wszystkie osobowe przez Centralny, które nie są linią lotniskową (znaczy nie kończą biegu w Modlinie czy też na Okęciu).

FLIRTy: Większość pociągów Warszawa Zachodnia - Siedlce przez Śródmieście (albo i wszystkie)

Elfy: wsio, co zaczyna z Okęcia, do tego jeszcze częściowo Zachodnia - Ciechanów (Wawa - Ciechanów, ten około 8 z DWZ/8 na pewno Elf, bo nim jechałem nie tak dawno).

: 27 sie 2012, 9:40
autor: skipper
Wolfchen pisze:Piętrusy: ZTCP wszystkie osobowe przez Centralny, które nie są linią lotniskową
Nie wiem na ile to było awaryjne/tymczasowe, ale w zeszłym tygodniu, we wtorek i środę Radom o 18:05 był kiblem (przyspieszony). Tydzień wcześniej też tak raz było, nie pamiętam w który dzień.

: 27 sie 2012, 13:21
autor: tomstak
skipper pisze:
Wolfchen pisze:Piętrusy: ZTCP wszystkie osobowe przez Centralny, które nie są linią lotniskową
Nie wiem na ile to było awaryjne/tymczasowe, ale w zeszłym tygodniu, we wtorek i środę Radom o 18:05 był kiblem (przyspieszony). Tydzień wcześniej też tak raz było, nie pamiętam w który dzień.
KM 12266/7 trasowany na kiblach.

: 27 sie 2012, 15:02
autor: przewoz
Jeszcze jeden do Radomia jest na kiblach i coś z Góry rano etc, więc nie wszystko przez Centralny to piętrus.
ELFy poza lotniskową jeżdżą jeszcze na większości na Nasielsk. Na Nasielsk jeździ też jakiś tam obieg piętrusów.

: 27 sie 2012, 20:42
autor: sajbeer
przewoz pisze:Jeszcze jeden do Radomia jest na kiblach i coś z Góry rano etc, więc nie wszystko przez Centralny to piętrus.
ELFy poza lotniskową jeżdżą jeszcze na większości na Nasielsk. Na Nasielsk jeździ też jakiś tam obieg piętrusów.
Był obieg Radom-Działdowo-Radom na piętrusa. Nocował w Działdowie.

: 27 sie 2012, 20:51
autor: przewoz
Był, a teraz jest jakiś tam obieg Zachodnia (P8) - Ciechanów.... raz czymś takim wracałem z Legionowa.

: 28 sie 2012, 23:50
autor: Jacek Z.
Kaktus, najprościej, jeśli chodzi o zestawy piętrowe, to szukaj też w rozkładach KM kursów z oznaczeniami nie KM, ale KME (np. KME8), jeśli zaś chodzi o FLIRT-y jednym z pewniaków są kursy oznaczane jako KM203, a ELF-y na pewno linia lotniskowa KML.

: 29 sie 2012, 0:03
autor: VLnt7
Jacek Z. pisze:KME (np. KME8)
...z wyjątkiem KME7. Jeździ na nim podwójny turbokibel. Raz dziennie. Relacji Celestynów - Grodzisk Maz. Z pominięciem przystanków: Pogorzel Warszawska, Stara Wieś i Śródborów. Tak, to wszystkie. No i jest raptem jedna relacja dziennie. W godzinach wieczornych.

Aż żal tego "ekspresu".

: 29 sie 2012, 0:26
autor: snooker
przewoz pisze:Był, a teraz jest jakiś tam obieg Zachodnia (P8) - Ciechanów.... raz czymś takim wracałem z Legionowa.
Odjazd równiutko o 10 z peronu numer 8 ;-) .