: 02 mar 2013, 16:10
Podobno na 54/721+733 został ostatnio wystawiony 5538, to ta brygada jest w końcu wysoka czy niska? 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Wczoraj jescze jeździł 5254.ashir pisze:Czy D32(A)/189 jest od dzisiaj na solówkę? Solówkę niskopodłogową?
A 2/705? W DŚ znów będzie niskopodłogowe?ashir pisze:- 03, 04/705
Już niedługo będziesz mógł wykasować też wszystkie 7xx z P+R.Ikarusy 280 z woronicza zostaną już tylko na 709+319,710,727 no i Wilanów 742.Informacja nie potwierdzona więc moze zostanie jak jestashir pisze:Wykasowałem z wykazu D27(A) i D32(A)/189. Ponadto od poniedziałku trzeba będzie zmienić 214 na 314. Innych zmian nie ma, to nie będę wstawiał nowego wykazu.
Raczej tak, SU15 i SU18 to zupełnie 2 różne grupy i Ikarusy należą do tej drugiej grupy. Zresztą w stosownym temacie zadałem pytanie, zawsze może ktoś sprostować.sprinter pisze:Czy wysłanie deskorolki na D32 musi być równoznaczne z uniskopodłogowieniem danej brygady? Przecież na Woronicza z kilkoma wyjątkami U15 i U18 (więc pewnie i Iki) traktowane są jednakowo.
To jak będziesz to robił to uwzględnij zmiany w nocy (w sumie temat mówi o Ikarusach, ale ja brygady wysokie z Redutowej również podaję).sprinter pisze:A te dodatki na 314 dodam w weekend.