Strona 14 z 31

: 02 mar 2013, 16:10
autor: ashir
Podobno na 54/721+733 został ostatnio wystawiony 5538, to ta brygada jest w końcu wysoka czy niska? 8-(

: 02 mar 2013, 23:30
autor: sprinter
Lista zaktualizowana,

: 03 mar 2013, 8:00
autor: ashir
Tak, ale brygady 127/N62+N12 nie posiada już Stalowa, który to raz już to wspominam? A wysokie jest jednak 54/721+733, a nie 62/728+721. ;-)

: 06 mar 2013, 20:33
autor: ashir
Czy D32(A)/189 jest od dzisiaj na solówkę? Solówkę niskopodłogową? :-k

: 06 mar 2013, 22:32
autor: Walas
ashir pisze:Czy D32(A)/189 jest od dzisiaj na solówkę? Solówkę niskopodłogową? :-k
Wczoraj jescze jeździł 5254. ;-). Może dyspozytor się pomylił, jak tydzień temu na 021(A)/171 wysłał 8701, a ta brygada jest na M(MEGA) a nie N(U15 lub U18) i po kółku podmieniał na U18 na Torwarze.

: 07 mar 2013, 6:42
autor: ashir
No właśnie trochę dziwne, ale dlatego pytam. :-k

: 23 mar 2013, 12:10
autor: ashir
Walas masz rację, rzeczywiście jest to na przeguba, ostatnio widziałem na tym SU18. ;-) A z ostatniego wykazu należy wykreślić wtyczki na 169 w zmianie B, bo już nie jeżdżą.

: 29 mar 2013, 15:57
autor: ashir
Wykaz brygad dziennych wysokich w dni powszednie od 2 kwietnia:
R-6 "Redutowa"
Solówki :arrow:
- D9(A), D10(A), D11(A)/103
- 06, 07/181

R-7 "Woronicza"
Solówki :arrow:
- 010/117
- 6, 011(A)/174
- 011, 012(A)/179
- D28(A), D29(A)/189

Przeguby :arrow:
- 011(B), 012(B), 015, 020(B), 051(B), 052(B), 056(B), 057(B), 058(B)/709
- 051(A), 052(A), 056(A), 057(A), 058(A), 059(A)/709+319
- 059(B)/709+727
- 09, 010/710
- 062(A)/711+733
- 54/721+733
- 4/727
- 02(B)/728
- 02/742

R-13 "Stalowa"
Solówki :arrow:
- 09, 010(B)/122
- D20(A), D21(A), D22(A), D23(A), D24(A)/169
- 03, 05/214
- 01/338
- 04(B)/345

Przeguby :arrow:
- 021(A), 022(A)/162
- 02, 04/338
- 017, 018(A), 019, 024(A)/509
- 07, 08, 09, 012(A), 014(A)/511
- 062(A), 067(A)/527+805
- 03, 04/705
- 07, 08/718
- 05, 06, 07, 08, 09, 010, 011(A)/723
- 2/735
- 06/738
- 02(B), 05(B), 07(B)/805
- 02(B), 04(B), 06(B)/E-6
- 01(A), 02(A), 03(A)/E-8

: 29 mar 2013, 19:01
autor: sprinter
ashir pisze:- 03, 04/705
A 2/705? W DŚ znów będzie niskopodłogowe?

: 29 mar 2013, 20:17
autor: ashir
Nie. Przeczytaj opis wykazu. ;-)

: 03 kwie 2013, 15:13
autor: ashir
Wykasowałem z wykazu D27(A) i D32(A)/189. Ponadto od poniedziałku trzeba będzie zmienić 214 na 314. Innych zmian nie ma, to nie będę wstawiał nowego wykazu. ;-)

: 03 kwie 2013, 15:23
autor: michał1984
ashir pisze:Wykasowałem z wykazu D27(A) i D32(A)/189. Ponadto od poniedziałku trzeba będzie zmienić 214 na 314. Innych zmian nie ma, to nie będę wstawiał nowego wykazu. ;-)
Już niedługo będziesz mógł wykasować też wszystkie 7xx z P+R.Ikarusy 280 z woronicza zostaną już tylko na 709+319,710,727 no i Wilanów 742.Informacja nie potwierdzona więc moze zostanie jak jest =;

: 03 kwie 2013, 15:30
autor: ashir
Wystarczy, że coś się stanie z 5538. :D A te całodzienne "śmiecie" (4/727, 54/721+733) nadal są na Ikarusa? Bo to taka fikcja jest z tymi brygadami. ;-)

: 03 kwie 2013, 22:18
autor: sprinter
Usunąłem przegubowe wtyczki na 189, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Czy wysłanie deskorolki na D32 musi być równoznaczne z uniskopodłogowieniem danej brygady? Przecież na Woronicza z kilkoma wyjątkami U15 i U18 (więc pewnie i Iki) traktowane są jednakowo. Nie wiem, skąd towywnioskowałeś. Może nie jestem po prostu odpowiednio wtajemniczony. :-k A te dodatki na 314 dodam w weekend. ;)

: 04 kwie 2013, 6:52
autor: ashir
sprinter pisze:Czy wysłanie deskorolki na D32 musi być równoznaczne z uniskopodłogowieniem danej brygady? Przecież na Woronicza z kilkoma wyjątkami U15 i U18 (więc pewnie i Iki) traktowane są jednakowo.
Raczej tak, SU15 i SU18 to zupełnie 2 różne grupy i Ikarusy należą do tej drugiej grupy. Zresztą w stosownym temacie zadałem pytanie, zawsze może ktoś sprostować. ;-)
sprinter pisze:A te dodatki na 314 dodam w weekend. ;)
To jak będziesz to robił to uwzględnij zmiany w nocy (w sumie temat mówi o Ikarusach, ale ja brygady wysokie z Redutowej również podaję).