Moderator: JacekM
-
vernalisadonis
- Posty: 2955
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
Post
autor: vernalisadonis » 06 sie 2013, 23:52
Pawel_ pisze:Co to za brzydki i biały badziew jeździ dla PB? 
Może było jakieś wypożyczenie z Raf-Transu. Wiem, że przed wszystkimi świętymi takie coś robili.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 07 sie 2013, 0:00
Wypożyczenie? Z pełnym oklejeniem?
-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14777
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 07 sie 2013, 0:07
Używka ściągnięta nie tak dawno.
Cztery sztuki ściągnęli
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
rhemek
- Posty: 2354
- Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
- Lokalizacja: Anin
Post
autor: rhemek » 07 sie 2013, 0:50
Co one maja z tylu? Bagaznik rowerowy?
[ Dodano: Śro 07 Sie, 2013 00:52 ]
marcin89 pisze:Łukasz pisze:
Potwierdzam , w te wakacje na zadnym kursie wi-fi normalnie nie dzialalo. Tzn laczyc sie laczy ale transfer zerowy.
-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 07 sie 2013, 5:40
rhemek pisze:Co one maja z tylu? Bagaznik rowerowy?
Tzw. plecaki, czyli dodadatkowe bagażniki w których normalnie trzyma się walizki, a nie rowery. Czerwone Astromegi przecież też je posiadają.

-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14777
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 07 sie 2013, 15:01
rhemek pisze:Tzn laczyc sie laczy ale transfer zerowy.
Przeciążony punkt dostępowy (stumień danych na odcinku BTS <-> PD się zatykał, a łączność PD <-> TK była normalna, dlatego łączyło, ale nie było transferu).
Dlatego dla kogoś, kto się choć trochę orientuje w dziedzinie przesyłu danych, to takie WiFi w autobusie to nic nie warte świecidełko.

S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
Teokryt
- Posty: 3756
- Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48
Post
autor: Teokryt » 11 sie 2013, 8:57
Hmm, zapytanie takie mam, bo lekko zgłupiałem. Rozumiem że w Warszawie jest na Wilanowskiej i Młocinach i ok. Ale teraz patrze na Olsztyn do którego się wybieram... są tam dwa przystanki jeden przy uniwersytecie, drugi przy dworcu. Osobiście bardo by mnie interesowała wysiadka właśnie tam przy uniwersytecie niż w centrum Olsztyna - czy Skoro tam jest ptaki przystanek oznaczony to wystarczy poinformować kierowce o zamiarze wysiadki czy jest to przystanek "techniczny"? W ogóle takich podwójnych przystanków w miescie jest sporo i warszawa nie jest wyjątkiem. Tyle że nic na stronie niema na ten temat.
-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 11 sie 2013, 11:07
Autokar staje na obydwu przystankach, nie musisz specjalnie o tym kierowcy informować. Ewentualnie jak chcesz ułatwić pracę panu ładującemu bagaże to powiedzieć, że ty na tym pierwszym przystanku wysiadać to później będzie łatwiej bagaż wyjąć i to tyle.

-
Teokryt
- Posty: 3756
- Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48
Post
autor: Teokryt » 11 sie 2013, 12:46
Czyli.... W drodze powrotnej tez tam sobie staje i można się władować i nie przemknie mi przed oczami? oszczędziło by mi to targania bagaży w drodze powrotnej także

-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 11 sie 2013, 13:37
Teokryt pisze:Czyli.... W drodze powrotnej tez tam sobie staje i można się władować i nie przemknie mi przed oczami? oszczędziło by mi to targania bagaży w drodze powrotnej także

Oczywiście, to nie jest przystanek drugiej kategorii, obydwa są równoważne.

-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14777
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 11 sie 2013, 16:19
Teokryt pisze:W drodze powrotnej tez tam sobie staje i można się władować i nie przemknie mi przed oczami?
Owszem, ale jeśli zaznaczyłeś, że wsiadasz na innym, to musisz powiedzieć o tym kierowcy, żeby Cię na liście zlokalizował.

S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
Teokryt
- Posty: 3756
- Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48
Post
autor: Teokryt » 11 sie 2013, 17:08
Moment, jeśli rusza z Olszyna z przystanku przy Kościuszki to jak mam powiedzieć temu kierowcy tam że wsiadam przy uniwersytecie? Bo chyba jest tak ze jak kupiłem bilet to nikt mi go nie zajmie w drodze powrotnej i potem mi powie że "miejsc nie ma"

-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14777
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 11 sie 2013, 17:28
Nie nie, po prostu każdy przystanek ma osobną listę z kodami biletów - chodzi tylko o ułatwienie pracy kierowcy. Chyba, że nie drukują osobnych list w przypadku Olsztyna.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
Teokryt
- Posty: 3756
- Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48
Post
autor: Teokryt » 11 sie 2013, 17:55
No ale przy wyborze trasy nie mogę wybrać tego przystanku przy uniwersytecie...
-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 11 sie 2013, 18:30
Bo osobna lista z kodami jest tylko w przypadku innych miast na danej linii, jak autobus zatrzymuje się 2 razy w danym mieście to rezerwacja jest jedna.
