Strona 136 z 229

: 06 sie 2013, 23:52
autor: vernalisadonis
Pawel_ pisze:Co to za brzydki i biały badziew jeździ dla PB? :>
Może było jakieś wypożyczenie z Raf-Transu. Wiem, że przed wszystkimi świętymi takie coś robili.

: 07 sie 2013, 0:00
autor: Pawel_
Wypożyczenie? Z pełnym oklejeniem?

: 07 sie 2013, 0:07
autor: Wolfchen
Używka ściągnięta nie tak dawno. Cztery sztuki ściągnęli

: 07 sie 2013, 0:50
autor: rhemek
Co one maja z tylu? Bagaznik rowerowy?

[ Dodano: Śro 07 Sie, 2013 00:52 ]
marcin89 pisze:
Łukasz pisze:
Potwierdzam , w te wakacje na zadnym kursie wi-fi normalnie nie dzialalo. Tzn laczyc sie laczy ale transfer zerowy.

: 07 sie 2013, 5:40
autor: ashir
rhemek pisze:Co one maja z tylu? Bagaznik rowerowy?
Tzw. plecaki, czyli dodadatkowe bagażniki w których normalnie trzyma się walizki, a nie rowery. Czerwone Astromegi przecież też je posiadają. ;-)

: 07 sie 2013, 15:01
autor: Wolfchen
rhemek pisze:Tzn laczyc sie laczy ale transfer zerowy.
Przeciążony punkt dostępowy (stumień danych na odcinku BTS <-> PD się zatykał, a łączność PD <-> TK była normalna, dlatego łączyło, ale nie było transferu).
Dlatego dla kogoś, kto się choć trochę orientuje w dziedzinie przesyłu danych, to takie WiFi w autobusie to nic nie warte świecidełko. ;)

: 11 sie 2013, 8:57
autor: Teokryt
Hmm, zapytanie takie mam, bo lekko zgłupiałem. Rozumiem że w Warszawie jest na Wilanowskiej i Młocinach i ok. Ale teraz patrze na Olsztyn do którego się wybieram... są tam dwa przystanki jeden przy uniwersytecie, drugi przy dworcu. Osobiście bardo by mnie interesowała wysiadka właśnie tam przy uniwersytecie niż w centrum Olsztyna - czy Skoro tam jest ptaki przystanek oznaczony to wystarczy poinformować kierowce o zamiarze wysiadki czy jest to przystanek "techniczny"? W ogóle takich podwójnych przystanków w miescie jest sporo i warszawa nie jest wyjątkiem. Tyle że nic na stronie niema na ten temat.

: 11 sie 2013, 11:07
autor: ashir
Autokar staje na obydwu przystankach, nie musisz specjalnie o tym kierowcy informować. Ewentualnie jak chcesz ułatwić pracę panu ładującemu bagaże to powiedzieć, że ty na tym pierwszym przystanku wysiadać to później będzie łatwiej bagaż wyjąć i to tyle. ;-)

: 11 sie 2013, 12:46
autor: Teokryt
Czyli.... W drodze powrotnej tez tam sobie staje i można się władować i nie przemknie mi przed oczami? oszczędziło by mi to targania bagaży w drodze powrotnej także :)

: 11 sie 2013, 13:37
autor: ashir
Teokryt pisze:Czyli.... W drodze powrotnej tez tam sobie staje i można się władować i nie przemknie mi przed oczami? oszczędziło by mi to targania bagaży w drodze powrotnej także :)
Oczywiście, to nie jest przystanek drugiej kategorii, obydwa są równoważne. ;-)

: 11 sie 2013, 16:19
autor: Wolfchen
Teokryt pisze:W drodze powrotnej tez tam sobie staje i można się władować i nie przemknie mi przed oczami?
Owszem, ale jeśli zaznaczyłeś, że wsiadasz na innym, to musisz powiedzieć o tym kierowcy, żeby Cię na liście zlokalizował. ;)

: 11 sie 2013, 17:08
autor: Teokryt
Moment, jeśli rusza z Olszyna z przystanku przy Kościuszki to jak mam powiedzieć temu kierowcy tam że wsiadam przy uniwersytecie? Bo chyba jest tak ze jak kupiłem bilet to nikt mi go nie zajmie w drodze powrotnej i potem mi powie że "miejsc nie ma" :D

: 11 sie 2013, 17:28
autor: Wolfchen
Nie nie, po prostu każdy przystanek ma osobną listę z kodami biletów - chodzi tylko o ułatwienie pracy kierowcy. Chyba, że nie drukują osobnych list w przypadku Olsztyna.

: 11 sie 2013, 17:55
autor: Teokryt
No ale przy wyborze trasy nie mogę wybrać tego przystanku przy uniwersytecie...

: 11 sie 2013, 18:30
autor: ashir
Bo osobna lista z kodami jest tylko w przypadku innych miast na danej linii, jak autobus zatrzymuje się 2 razy w danym mieście to rezerwacja jest jedna. ;-)