Strona 15 z 21

Czasy przejazdu – 2024

: 25 wrz 2024, 20:50
autor: Walas
jaNÓŻ pisze:
25 wrz 2024, 18:56
Gdzie na trasie 122 są takie korki że lina ma po 40 minut opóźnienia? Postoje są widzę ok 15-20 minut na każdym krańcu a już któryś raz jadę koło 19 i widzę -40...
Co to jest przy -105 co miały dziś 186 i 414...

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 6:17
autor: Georg
Co ma jedno do drugiego? Mam się cieszyć, że 122 się spóźnia tylko 40 minut, bo ci, co jeżdżą 186 mają jeszcze gorzej?

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 6:22
autor: Walas
Georg pisze:
26 wrz 2024, 6:17
Co ma jedno do drugiego? Mam się cieszyć, że 122 się spóźnia tylko 40 minut, bo ci, co jeżdżą 186 mają jeszcze gorzej?
Spóźnia się 40min. bo się korki zwiększyły?

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 6:35
autor: ashir
Georg pisze:
26 wrz 2024, 6:17
Co ma jedno do drugiego? Mam się cieszyć, że 122 się spóźnia tylko 40 minut, bo ci, co jeżdżą 186 mają jeszcze gorzej?
Walas chciał się pochwalić, że zna opóźnienia na innych liniach. ;-)

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 7:45
autor: Georg
Walas pisze:
26 wrz 2024, 6:22
Georg pisze:
26 wrz 2024, 6:17
Co ma jedno do drugiego? Mam się cieszyć, że 122 się spóźnia tylko 40 minut, bo ci, co jeżdżą 186 mają jeszcze gorzej?
Spóźnia się 40min. bo się korki zwiększyły?
Nie wiem czy to nie było spowodowane zamknięciem Broniewskiego. Wczoraj widziałem że stała i ulica Rudnickiego i Kochanowskiego. 103 też było sporo opóźnione ale jednak mniej. Poza tym korek na Tatarskiej zaczynał się już od Płockiej przy przychodni. Nie wiem dlaczego. 180 i 197 nie sprawdziłem niestety.

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 8:58
autor: pawcio
Nie było wczoraj grubszego dzwonu na S8?

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 9:10
autor: Georg
Rozkład 186 przewidywał kiedyś porządne postoje na Nowodworach po południu. Teraz nie wiem jak jest. 414 jest w dużo gorszym położeniu.

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 9:15
autor: KR88
pawcio pisze:
26 wrz 2024, 8:58
Nie było wczoraj grubszego dzwonu na S8?
Remont pasów jest na trasie S8. Podejrzewam że większość kierujących ucieka z głównej arterii wschód-zachód na boczne.

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 9:32
autor: karmat
Rano wczoraj coś robili w stronę Marek na wysokości Wisłostrady na części ekspresowej. Być może robili też po południu i dlatego takie korki.

Czasy przejazdu – 2024

: 26 wrz 2024, 11:11
autor: Flash8222
pawcio pisze:
26 wrz 2024, 8:58
Nie było wczoraj grubszego dzwonu na S8?
Trwa wymiana dylatacji.

Czasy przejazdu – 2024

: 27 wrz 2024, 7:56
autor: Georg
Od 28.09. będzie nowy rozkład 122. Czy poza odcinkiem Gwiaździsta - Os. Ruda który będzie miał 1 minutę zamiast 0 coś się zmieniło?

Czasy przejazdu – 2024

: 27 wrz 2024, 9:51
autor: bartoni722
Sporo, pojawił się ten zastrzyk minut który był tu zgłaszany ;)
Np. 0 -> 1 z Wrocławskiej na Zachodzącego Słońca
2 -> 3 z Rodła na Piastów Śląskich,
1 -> 3 Powązki -> Elbląska
2 -> 3 Przasnyska -> Sady Żoliborskie

Drohicka -> Barszczewska jest w drugą stronę, 2 -> 1.

Czasy przejazdu – 2024

: 27 wrz 2024, 11:34
autor: piterett
bartoni722 pisze:
27 wrz 2024, 9:51
Sporo, pojawił się ten zastrzyk minut który był tu zgłaszany ;)
Np. 0 -> 1 z Wrocławskiej na Zachodzącego Słońca
2 -> 3 z Rodła na Piastów Śląskich,
1 -> 3 Powązki -> Elbląska
2 -> 3 Przasnyska -> Sady Żoliborskie

Drohicka -> Barszczewska jest w drugą stronę, 2 -> 1.
Dlatego jest dowód, że warto pisać co jest do poprawy... ;)

Czasy przejazdu – 2024

: 04 paź 2024, 15:28
autor: mb112
No i super, i chyba nawet 1 brygada w weekend się pojawiła na 122 ?

Czasy przejazdu – 2024

: 07 paź 2024, 19:02
autor: Georg
Pojawił się maraton M6. Dzięki temu w ciągu dnia postój na Górczewskiej wynosi 28 minut i można zmniejszyć opóźnienia i trochę odpocząć. Opóźnienia były trochę mniejsze ale to dopiero drugi weekend.