Strona 15 z 31
: 05 kwie 2013, 15:02
autor: ashir
To przy brygadach nocnych skasuj: brygadę 122, 247, 248, a wpisz: brygadę 148, 208, 222. Jak nie będziesz znał łączeń to powiedz to ci pomogę.

: 05 kwie 2013, 15:07
autor: Domas
BWL222 będzie na niskpodłogową solówkę.
: 05 kwie 2013, 17:30
autor: ashir
Domas pisze:BWL222 będzie na niskpodłogową solówkę.
Fakt, zagalopowałem się, tak samo na wykazie obecnie nie ma brygady 122, bo ona jest przecież niska.

: 23 kwie 2013, 23:16
autor: Jakub
Czy na 345 pojawiają się w praktyce Ikarusy? I czy 03B pomimo tego co mówi rozkład jest niskie? Mógłby ktoś przybliżyć co nieco o tej linii?

: 23 kwie 2013, 23:17
autor: sprinter
03 jest niskie, a 04 wysokie. Na tym drugim Ikarusy regularnie się pojawiają.
: 23 kwie 2013, 23:20
autor: Jakub
Ok dzięki - jeszcze się dopytam o linię - 01 jest z Mobilisu a 02 z pksu prawda?
: 23 kwie 2013, 23:21
autor: sprinter
Odwrotnie.
: 23 kwie 2013, 23:23
autor: Jakub
Dobra wszystko jasne bardzo dziękuję.
: 25 kwie 2013, 18:20
autor: ashir
Jak coś to w poniedziałek i wtorek będą po 2 brygady wysokie na liniach zastępczych, w przypadku
Z-3 całki, a na
Z-7 dodatki.

: 25 kwie 2013, 18:21
autor: sprinter
Zajebiście!

Czekam na numerki i aktualizujemy
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
: 25 kwie 2013, 18:22
autor: bartoni722
sprinter pisze:Zajebiście!

Czekam na numerki i aktualizujemy
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Również się cieszę. Fajna ciekawostka. Z tym Z-7 to może być ciężko rano, bo zaczynają już o 4:10 i 4:25.

: 25 kwie 2013, 18:24
autor: sprinter
Takie pytanko: skąd bierzecie te rozkłady?

Gdy chcę przeczytać rozkład z 29.04, wyświetla się komunikat:
Niestety, zadana data jest zbyt odległa.
: 25 kwie 2013, 18:25
autor: bartoni722
Drukuj rozkład na wszystkie dni.
: 25 kwie 2013, 18:27
autor: sprinter
Ok, mam. Dzięki.
: 25 kwie 2013, 18:28
autor: ashir
sprinter pisze:Zajebiście!

Czekam na numerki i aktualizujemy
![krzywy :]](./images/smilies/krzywy.gif)
Na 2 dni to nawet nie warto aktualizować listy.

bartoni722 pisze:Również się cieszę. Fajna ciekawostka. Z tym Z-7 to może być ciężko rano, bo zaczynają już o 4:10 i 4:25.

No rano to fakt, już i tak Stalowa ma wysoką 1 całka + 30 dodatków na 29 Ikarusów 280, a teraz na te 2 dni dojdą 2 całki + 2 dodatki, ale zetki zwykle były priotytetem do puszczania Madziarów.
