: 14 cze 2013, 14:54
Czy z punktu widzenia wozokilometrów nie byłaby bardziej opłacalna likwidacja Kleszczowej zamiast Redutowej? 
No to może za jednym razem można było zarobić więcej na sprzedaży gruntu, a dopiero jakiś czas później stopniowo wygasić CWS... Specjalistą nie jestem i pewnie gówno się znam, ale z mojego punktu widzenia na milę morską śmierdzi ta akcja jakimś bałaganem decyzyjnym. A Ratusz na to pozwala i sra sobie do własnej miski, przynajmniej wizerunkowo...Pewnie tak, tylko teren R11 jest chyba większy
A nie jest tak, że dyrekcja miałą zostać na Włościańskiej, a sprzedaż obejmuje tylko teren bez biurowca?Sadek pisze:Jeżeli uda się za dobrą cenę sprzedać Włościańską , to wtedy dyrekcja ma się przenieść na Redutową
Potwierdzam co napisałeś. Znajomy z 1313 miał wolne środy i piątki to ma wolne środy i soboty, a piątek pracujący. Zresztą dostał "dobry" grafik, bo kierowca z osiołka a dostał dodatki na: 112, 511, 723,731,732,734Patryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe
Wszystko po trochu plus dużo uruchimionych linii zastępczych w związku z przebudową metra, linii średnicowej itp. Tak więc z wolnymi i urlopami w MZA w tym roku krucho.fraktal pisze:Urlopy? Lato? Wakacje?
Lipiec ma 184h, więc myślę, że przez to zapieprzyli jedną sobotę. No i, kuźwa mać, za cholerę nie ma kiedy śmignąć z wolnego...Patryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe
Niedomiar.Pawel_ pisze:A na Woronicza nadmiar ludzi?