Strona 141 z 267

: 14 cze 2013, 14:54
autor: Emyl
Czy z punktu widzenia wozokilometrów nie byłaby bardziej opłacalna likwidacja Kleszczowej zamiast Redutowej? :-k

: 14 cze 2013, 15:22
autor: Glonojad
Pod warunkiem, że zjazdy z Truskawia na Kleszczową rzeczywiście będą płatne, w co szczerze wątpię.

: 14 cze 2013, 15:38
autor: Emyl
Inaczej - czy wspomniane przeze mnie rozwiązanie spółce MZA nie opłaciłoby się bardziej z punktu widzenia przejechanych kilometrów bezpłatnych?

: 14 cze 2013, 15:40
autor: Glonojad
Pewnie tak, tylko teren R11 jest chyba większy - podobnie jak jej ilostan, który trudniej by było rozlokować (choć N4020 mogłyby przy okazji zdechnąć :p )

: 15 cze 2013, 14:36
autor: Emyl
Pewnie tak, tylko teren R11 jest chyba większy
No to może za jednym razem można było zarobić więcej na sprzedaży gruntu, a dopiero jakiś czas później stopniowo wygasić CWS... Specjalistą nie jestem i pewnie gówno się znam, ale z mojego punktu widzenia na milę morską śmierdzi ta akcja jakimś bałaganem decyzyjnym. A Ratusz na to pozwala i sra sobie do własnej miski, przynajmniej wizerunkowo...

: 15 cze 2013, 16:30
autor: Glonojad
Sądzę, że na sprzedaż właśnie CWS najbardziej MZA liczy - tam jest plan miejscowy dobry do tego celu, na Redutowej nie.

Co oznacza, że pozostaje wyłącznie wyłączenie ( :p ) najmniejszego zakładu. Jest w tym jakiś wewnętrzny sens, choć zgadzam się, że cały koncept wygląda cokolwiek desperacko...

: 15 cze 2013, 17:51
autor: Sadek
Jeżeli uda się za dobrą cenę sprzedać Włościańską , to wtedy dyrekcja ma się przenieść na Redutową. Wtedy jest szansa , że częściowo będzie działać jako CWS i może będzie tam stacjonować trochę wozów liniowych. Dlatego MZA twierdzi , że Redutowa będzie w stanie uśpienia , a nie jest kasowana.
Takia wersję słyszy się na dzień dzisiejszy w firmie , ale że tu kto raniej wstanie ten rządzi , więc wszystko jest możliwe.

: 15 cze 2013, 22:23
autor: MeWa
Sadek pisze:Jeżeli uda się za dobrą cenę sprzedać Włościańską , to wtedy dyrekcja ma się przenieść na Redutową
A nie jest tak, że dyrekcja miałą zostać na Włościańskiej, a sprzedaż obejmuje tylko teren bez biurowca?

: 15 cze 2013, 22:43
autor: Glonojad
Zawsze mogą rozpatrzyć dwa warianty, zależnie od uzyskanej ceny...

: 30 cze 2013, 0:10
autor: Patryk2222
Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe :-s

: 30 cze 2013, 11:58
autor: Walas
Patryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe :-s
Potwierdzam co napisałeś. Znajomy z 1313 miał wolne środy i piątki to ma wolne środy i soboty, a piątek pracujący. Zresztą dostał "dobry" grafik, bo kierowca z osiołka a dostał dodatki na: 112, 511, 723,731,732,734 #-o .

: 30 cze 2013, 13:14
autor: fraktal
Urlopy? Lato? Wakacje?

: 30 cze 2013, 17:39
autor: man1956
fraktal pisze:Urlopy? Lato? Wakacje?
Wszystko po trochu plus dużo uruchimionych linii zastępczych w związku z przebudową metra, linii średnicowej itp. Tak więc z wolnymi i urlopami w MZA w tym roku krucho.

: 30 cze 2013, 20:06
autor: Pawel_
Patryk2222 pisze:Jakże piękne grafiki w tym miesiącu rozdali kierowcom na Stalowej na dwa wolne weekendy grafikowo w jednym została zabrana sobota (co prawda nie wszyscy tak dostali ale większość kierowców) Czy na innych zajezdniach wystąpił ten sam problem? Czyżby braki kadrowe :-s
Lipiec ma 184h, więc myślę, że przez to zapieprzyli jedną sobotę. No i, kuźwa mać, za cholerę nie ma kiedy śmignąć z wolnego... ;]

PeeS. A na Woronicza nadmiar ludzi? Bo w piątek widziałem grafik gościa, który od jutra śmiga na Woronicza, to miał trzy weekendy wolne. :>

: 30 cze 2013, 20:54
autor: R-9 Chełmska
Pawel_ pisze:A na Woronicza nadmiar ludzi?
Niedomiar.