Strona 144 z 267

: 05 lip 2013, 15:03
autor: Kelly
Z głównych uliczek na skos i wyjazd do przodu.
Ale i tak nic nie pobije parkowania odkurzaczy.

: 17 lip 2013, 11:32
autor: fraktal
Pawel_ pisze:A na Ostrobramskiej jak się parkuje, wyjeżdża?
Na Ostrobramskiej? Myślisz, że dadzą ci wybór? Jeden kierowca już się żalił, że go przenieśli na Woronicza, a miał niewiele do powiedzenia - dopiero co go przyjęli do MZA i był na próbnym. A chciał... na Stalową.

Wielu chce na Stalową, niewielu się dostaje, a brakuje tam ludzi podobno. :razz:

: 17 lip 2013, 11:37
autor: mobil one
fraktal pisze:Wielu chce na Stalową
Słowo-klucz : MAN-y ? ;-)

: 17 lip 2013, 12:06
autor: dzidek
fraktal pisze: Wielu chce na Stalową, niewielu się dostaje, a brakuje tam ludzi podobno. :razz:
Na Kleszczową zapisało się na listę ponad 2x więcej chętnych niż ma zostać przeniesionych tak więc niektórzy już się martwią, że zostaną przerzuceni na "odległe" oddziały.

: 17 lip 2013, 21:19
autor: Kelly
mobil one pisze:
fraktal pisze:Wielu chce na Stalową
Słowo-klucz : MAN-y ? ;-)
Słowo-klucz odległość do pracy ;)

: 18 lip 2013, 7:57
autor: Pawel_
fraktal pisze:Na Ostrobramskiej? Myślisz, że dadzą ci wybór?
Jak potrafisz liczyć do dziesięciu, to się doliczysz. Tylu było (no, prawie) chętnych na R-3, co prawda dwa tygodnie temu, ale było. Tam ma iść prawie 40 Solarisów, tak więc leciutką rączką potrzeba... No ilu? 90 ludzi? Ostrobramska, dla sporej grupy kierowców, to koniec świata... Dla Sierściucha raj. Kto się nie zapyta, komu nie powiem, że "Ostrobramska", to: "E, tam to nikt nie chce..."

: 18 lip 2013, 8:00
autor: Walas
fraktal pisze:
Wielu chce na Stalową, niewielu się dostaje, a brakuje tam ludzi podobno. :razz:
A no brakuje. Wczoraj rozmawiałem z dyspozytorem i mówił że na poniedziałek mieli podobno -22 ludzi :shock:

: 18 lip 2013, 8:01
autor: Pawel_
Walas pisze:
fraktal pisze:
Wielu chce na Stalową, niewielu się dostaje, a brakuje tam ludzi podobno. :razz:
A no brakuje. Wczoraj rozmawiałem z dyspozytorem i mówił że na poniedziałek mieli podobno -22 ludzi :shock:
I tak wyszli z planem, i tak...

: 19 lip 2013, 20:29
autor: chudy5d
Tak z ciekawości zapytam - takie braki wśród kierowców z czego wynikają? Brakuje chętnych do pracy, którzy mają uprawnienia, czy w MZA ktoś stwierdził, że tyle wystarczy i nie mają pieniędzy na utrzymanie większej ilości pracowników?

: 19 lip 2013, 20:38
autor: Aleksander2560
Pawel_ pisze:
fraktal pisze:Na Ostrobramskiej? Myślisz, że dadzą ci wybór?
Jak potrafisz liczyć do dziesięciu, to się doliczysz. Tylu było (no, prawie) chętnych na R-3, co prawda dwa tygodnie temu, ale było. Tam ma iść prawie 40 Solarisów, tak więc leciutką rączką potrzeba... No ilu? 90 ludzi? Ostrobramska, dla sporej grupy kierowców, to koniec świata... Dla Sierściucha raj. Kto się nie zapyta, komu nie powiem, że "Ostrobramska", to: "E, tam to nikt nie chce..."
Ode mnie z osiedla, okolice ul. Mycielskiego, Kickiego, Chrzanowskiego dojeżdża jeden szofer na Redutową... zatem i on będzie chciał się przenieść na R-3...

Hmm, koniec świata... a myślisz, że Kleszczowa czy Woronicza (boskie linie podmiejskie) to nie? ;>

Pytasz o parkowanie na Ostrobramskiej, większość miejsc postojowych charakteryzuje się wyjazdem do przodu, oprócz U10, ale zdarzają się przypadki, że warsztat w nocy "wypluje" wóz na plac i stawia odwrotnie, przodem do krawężników... a szofer rano wyjeżdża na zasadzie "masz łeb i c..j, to kombinuj"...

: 20 lip 2013, 2:10
autor: Szeregowy_Równoległy
Od jakiegoś czasu w mniej oblężonych liniami ekspedycjach (jak Stare Bemowo czy Marysin) siedzą ludzie. Ludzie ci udają ekspedytorów, ale nimi nie są. Cała ich praca polega na stemplowaniu kart drogowych. Nie mają rozkładów, nie odnotowują czasu przyjazdu czy odjazdu, nie wiedzą co to sterowanie, niektórzy na pytanie "czy poprzednia brygada wypadła" odpowiadają "brygada?". Ci parodyści siedzą, na dwie zmiany, a cała ich praca polega tylko i wyłącznie na stemplowaniu kart drogowych. Poza tym nie robią nic. Jeśli ktoś policzy ilu kierowców planowo przewija się przez Stare Bemowo (całki A+B, dodatki też), to będzie mógł ustalić ile użyć stempla dziennie wykonuje dwóch pracowników ekspedycji w ciągu 16 godzin. Po jasną cholerę ci ludzie tam siedzą? Mogę przyjechać +5 i odjechać na -4 a on i tak tego nie zauważy, bo nie ma rozkładu. Mogę przyjechać w stadzie siedmiu brygad opóźniony dwie godziny, a on i tak nic nie zrobi, bo nie umie. Bo jego szkolenie polegało (to opowieść człowieka, który na Bemowie udawał ekspedytora) na tym, że pokazano mu różne wersje kart drogowych i pokazano gdzie stemplować te karty. I to wszystko.

: 20 lip 2013, 2:30
autor: walther
Dokładnie! Ostatnio zdziwiłem się że otwarta jest Sadyba... Jak się stemplowałem pani ekspedytorka zapytała mnie jaką linią można dojechać z pl Bankowego do Wilanowa... Nie kryłem zaskoczenia :D

: 21 lip 2013, 18:40
autor: Pawel_
Aleksander2560 pisze:Hmm, koniec świata... a myślisz, że Kleszczowa czy Woronicza (boskie linie podmiejskie) to nie? ;>
Sympatyczny Aleksandrze... Tu nie chodzi o kleszczowe czy woroniczańskie linie podmiejskie, a sam dojazd na zakład. Mieszkając tam, gdzie mieszkasz, to co byś wybrał, gdyby Twój zakład usypiano? Stalowa czy Redutowa? 8-)

: 24 lip 2013, 8:54
autor: Bastian
Nie ma chyba sensu zakładać nowego tematu...

Dziś pogrzeb na Redutowej:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... czyne.html

: 24 lip 2013, 11:05
autor: mobil one
Czy to nie była kobieta,która zwykle jeździła # 8839 ? Widywałem Ją na 171.
[*]