Szybkie pytanie

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
Emyl
Podrzędne Chamidło
Posty: 6946
Rejestracja: 13 wrz 2009, 16:34
Lokalizacja: E91 ▸ Sbarascherstr.
Kontakt:

Post autor: Emyl » 27 sty 2016, 4:14

Sport to ja oglądam w internetach. A dekoder mnie nie obchodzi, bo to nie ja z niego korzystam. Ja mam telewizor z wejściem na moduł.
Generalnie cenowo jest jakaś straszna posucha, już pomijam fakt, że płacę za multum kanałów których nie oglądam, żeby mieć (tvn)24 i alekino+ (jest jeszcze domownik, który nalega na MTV ROCKS!), ale samo to, że za internet w rozsądnej prędkości w dzisiejszych czasach się płaci takie krocie, to skandal.

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 4922
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 27 sty 2016, 7:56

UPC pod względem jakości telewizji i internetu jest dobre, nie narzekam, ale jeśli nie zależy Ci zbytnio na telewizji to może Netia z internetem i ich ofertą telewizyjną? Z internetu Netii korzystałem wcześniej, byłem bardzo zadowolony, a do zmiany skłoniła mnie jedynie przeprowadzka i połączenie usług jakie miałem w UPC.
ObrazekObrazek

cns80
Posty: 981
Rejestracja: 01 wrz 2011, 12:33
Lokalizacja: Warszawa-Lucerny

Post autor: cns80 » 27 sty 2016, 8:12

animal123 pisze:Witam. W grudniu ubiegłego roku miałam stłuczkę nie ze swojej winy, w sumie nic poważnego dla zdrowia, jednak połamał i się tylni zderzak i reflektory. No i oczywiście porysowana tylnia część auta. Rzeczoznawca firmy ubezpieczeniowej sprawcy był, spisał protokół i za wszystko wypłacono mi 300 zł. Z racji tego, iż miałam zbite reflektory to policja zabrała mi dowód, więc pozbawiona zostałem swojego jedynego środka transportu. Dlatego chyba nie muszę mówić, jak ta sytuacja była dla mnie uciążliwa. Jednak 300 zł to chyba jakaś kpina. Póki co znajomy mechanik zrobił mi zderzak i wymienił reflektory, ale stwierdził abym odwołała się od tej kwoty bo szkody znacznie wyżej wycenił. Liczę, że wśród Was jest sporo kierowców i chciałam się dowiedzieć czy odwoływaliście się kiedyś od kwoty przyznanej od ubezpieczyciela i czy są jakiekolwiek szanse powodzenia w takich sytuacjach? Bo póki co znajomemu mechanikowi nie zapłaciłam za naprawę, tylko czeka aż nawiążę ponowny kontakt z ubezpieczycielem i dostanę nowe warunki odszkodowania... Liczę na Wasze podobne doświadczenia w podobnych sytuacjach i pomoc :|
walczyłem z tym wielokrotnie. Mistrzostwem było podbicie wyceny Fiesty z 730 zł do 2450 zł ale to trwało 2,5 miesiąca.
1. Pisz o przyznanie części oryginalnych, bo takie posiadał samochód przed szkodą. Nie mają prawa zmuszać Cię do zamienników typu POLCAR czy BHMD.
2. Kwestionuj stawki roboczogodzin. Przyznają niskie stawki podczas gdy dla Warszawy stawka jest jakieś 20-30% wyższa niż dla województwa mazowieckiego.
3. Do czasu usunięcia szkody powinnaś wziąć auto zastępcze (najlepiej nie od nich tylko z zewnętrznego podmiotu) i przedstawić im fakturę. To ich mobilizuje do szybszego załatwienia szkody.
4. Jeśli policzyli ci procent zużycia/amortyzacji części to nie mają do tego prawa. Odwołuj się.
5. Jeśli któryś z wymienionych elementów był uszkodzony przed kolizją i zrobili Ci urealnienie na poziomie 50% to kwestionuj to i domagaj się mniejszego urealnienia (adekwatnie do stopnia uszkodzenia - mi za rysę na zderzaku chcieli odjąć 50% wartości zderzaka).
6. Żeby mieć argumenty niech twój mechanik wystawi Ci wstępny kosztorys. Załącz go do odwołania.
7. Zachowaj wszystkie uszkodzone części na wypadek gdyby chcieli je ponownie obejrzeć.
8. Jeśli sytuacja tego wymaga kwestionuj także przyznane czasy napraw oraz części i roboty pominięte w kosztorysie.

Powodzenia :)

P.S. Jaki to ubezpieczyciel ?

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1600
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 28 sty 2016, 13:05

JacekM pisze:UPC jest dość drogie, psuje się rzadko, ale ma strasznie upierdliwe, mało intuicyjne i powoli działające dekodery. I uparcie nie ma Eleven, o ile zależy Ci na sporcie.
Plotka głosi, że decydenci w UPC nie rozumieją znaczenia przesunięcia ligi hiszpańskiej do Eleven, "no bo przecież C+ nadaje puchar Hiszpanii". Ta sama plotka dodaje, że decydenci należą do rodzaju żeńskiego :p
Ale to tylko plotka wyczytana na jakimś randomowym forum. Ja oglądam 11 na player.pl, ale powoli zaczynam mieć dość.
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

MichalJ
Posty: 15236
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 28 sty 2016, 14:42

Ale to co kto lubi. Ja bardzo chętnie wezmę tańszą wersję kablówki bez żadnej zagranicznej ligi w żadnej dyscyplinie sportowej.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25428
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 28 sty 2016, 14:44

Daniel_FCB pisze:
JacekM pisze:UPC jest dość drogie, psuje się rzadko, ale ma strasznie upierdliwe, mało intuicyjne i powoli działające dekodery. I uparcie nie ma Eleven, o ile zależy Ci na sporcie.
Plotka głosi, że decydenci w UPC nie rozumieją znaczenia przesunięcia ligi hiszpańskiej do Eleven, "no bo przecież C+ nadaje puchar Hiszpanii". Ta sama plotka dodaje, że decydenci należą do rodzaju żeńskiego :p
Ale to tylko plotka wyczytana na jakimś randomowym forum. Ja oglądam 11 na player.pl, ale powoli zaczynam mieć dość.
A to nie jest kwestia tego, że UPC jest współwłaścicielem NC+, więc nie zależy im na wzmacnianiu Eleven?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1600
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 28 sty 2016, 15:40

pawcio pisze:
Daniel_FCB pisze: Plotka głosi, że decydenci w UPC nie rozumieją znaczenia przesunięcia ligi hiszpańskiej do Eleven, "no bo przecież C+ nadaje puchar Hiszpanii". Ta sama plotka dodaje, że decydenci należą do rodzaju żeńskiego :p
Ale to tylko plotka wyczytana na jakimś randomowym forum. Ja oglądam 11 na player.pl, ale powoli zaczynam mieć dość.
A to nie jest kwestia tego, że UPC jest współwłaścicielem NC+, więc nie zależy im na wzmacnianiu Eleven?
Na nc+ kanał jest dostępny, na ITI-owskim playerze.pl też jest.
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 28 sty 2016, 19:33

Struktura właścicielska przez lata nie przeszkadzała prawie równie uparcie nie mieć nSportu. Jakimś cudem od paru miesięcy jest.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25428
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 28 sty 2016, 22:37

Tylko w pakiecie Premium plus. Ja na przykład nie mam.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Łukasz
Posty: 10699
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 28 sty 2016, 23:49

MichalJ pisze:Ale to co kto lubi. Ja bardzo chętnie wezmę tańszą wersję kablówki bez żadnej zagranicznej ligi w żadnej dyscyplinie sportowej.
Egzaktly. I bez polskiej też.
ŁK

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 4922
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 29 sty 2016, 7:13

pawcio pisze:Tylko w pakiecie Premium plus. Ja na przykład nie mam.
Nsport jest w pakiecie Max. Jak ktoś nie ma tego pakietu tylko mniejszy to może dokupić Canal+ z Nsportem.
ObrazekObrazek

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10151
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23
Lokalizacja: OX11

Post autor: JacekM » 29 sty 2016, 15:30

Wiadomo, możliwość oglądania żużla i meczów typu Łęczna - Podbeskidzie jest warta pełnego pakietu ;)
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27440
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 29 sty 2016, 16:40

Na marginesie - da się oglądać Premier League online w normalnej jakości? Może być pay per view w rozsądnej cenie, nie musi być hiper legalnie, ale powinno być pozbawione wad popularnych streamów - zacinania, milionów reklam, pikselozy.
and I ask my masks and I:
surely we are living in a dream?

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5312
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 29 sty 2016, 18:21

Są, ale tylko w UK albo Australii i tam tylko dostępne... W Polsce nie widziałem legalnego serwisu, chyba nc+ ma wyłączność na wszystkie oficjalne formy przekazu.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4779
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 04 lut 2016, 22:32

Co to jest? https://www.google.pl/maps/@51.7589116, ... a=!3m1!1e3

Coś wojskowego? A może jakiś ośrodek wypoczynkowy? Zaintrygowało mnie, a w necie nic występuje po wpisaniu okolicznych miejscowości.
Obrazek

ODPOWIEDZ