Strona 16 z 31

: 26 kwie 2013, 14:57
autor: ashir
Stalowa na Z-3 będzie miała wysoką brygadę 4 i 9, a na Z-7 dodatki 019 i 020. :) W związku z czym na brygady 021(A), 022(A)/162 i 02, 04/338 wrócą Ikarusy 260, dlatego w tym czasie nie będą jeździły wtyczki D20-D24/169 w porannym szczycie. ;-)

: 27 kwie 2013, 22:26
autor: sprinter
Może ktoś obeznany się wypowie. Czy zostało zmienione łączenie 244/BWL? Niby N44 jest całe niskie, ale dziś pojawiła się na tym solówka.

: 27 kwie 2013, 22:28
autor: ashir
A jesteś pewien, że rozkładowcy się nie walnęli? Nie perwszy raz zresztą. (-(

: 04 maja 2013, 22:16
autor: bartoni722
Oprócz N44, od poniedziałku i całe N35 będzie niskie...

: 04 maja 2013, 22:22
autor: ashir
bartoni722 pisze:Oprócz N44, od poniedziałku i całe N35 będzie niskie...
Jak dla mnie to ktoś na ślepo wali z kwadracikami, bo N85 nawet nie ruszyli. 8-(

: 04 maja 2013, 22:23
autor: bartoni722
Wykazy coś o tym (i N44) mówią?

: 04 maja 2013, 22:30
autor: ashir
bartoni722 pisze:Wykazy coś o tym (i N44) mówią?
A nie wiem, ale ostatniej nocy na tym N44 widziałem jakieś SU12. ;-)

: 04 maja 2013, 23:16
autor: MALIN
Wykazy coś o tym (i N44) mówią?
Wszystko obsługiwane przez niskie 12. ;)

: 06 maja 2013, 15:45
autor: ashir
Wykaz brygad dziennych wysokich w dni powszednie od 6 maja:
R-6 "Redutowa"
Solówki :arrow:
- D9(A), D10(A), D11(A)/103
- 06, 07/181

R-7 "Woronicza"
Solówki :arrow:
- 010/117
- 6, 011(A)/174
- 011, 012(A)/179
- D28(A), D29(A)/189

Przeguby :arrow:
- 011(B), 012(B), 015, 020(B), 051(B), 052(B), 056(B), 057(B), 058(B)/709
- 051(A), 052(A), 056(A), 057(A), 058(A), 059(A)/709+319
- 059(B)/709+727
- 09, 010/710
- 062(A)/711+733
- 54/721+733
- 4/727
- 02(B)/728
- 02/742

R-13 "Stalowa"
Solówki :arrow:
- 09, 010(B)/122
- 021(A), 022(A)/162
- 04, 05/314
- 01, 02, 04/338
- 04(B)/345
- 07/723

Przeguby :arrow:
- D11(A), D12(A), D13(A), D14(A), D15(A)/500
- 017, 018(A), 019, 024(A)/509
- 07, 08, 09, 012(A), 014(A)/511
- 062(A), 067(A)/527+805
- 03, 04/705
- 07, 08/718
- 05, 06, 08, 09, 010, 011(A)/723
- 2/735
- 06/738
- 02(B), 05(B), 07(B)/805
- 02(B), 04(B), 06(B)/E-6
- 01(A), 02(A), 03(A)/E-8

: 06 maja 2013, 16:05
autor: sprinter
W nocnych się coś zmieniło?

: 06 maja 2013, 16:15
autor: ashir
sprinter pisze:W nocnych się coś zmieniło?
Podobno tak, ale ja nie jestem specjalistą od nocnych, a tym bardziej tych z Woronicza, bo tam było trochę uniskopodłogowień brygad nocnych.

: 07 maja 2013, 17:32
autor: ashir
Zrobiłem małą poprawkę wykazu. ;-)

: 07 maja 2013, 22:11
autor: sprinter
I ja zaktualizowałem listę w pierwszym poście tematu.

: 23 maja 2013, 15:55
autor: sprinter
Moje informacje się potwierdziły. Na liniach raszyńskich Ikarusa już nie zobaczymy.

: 23 maja 2013, 16:00
autor: ashir
Ale brygady są nadal wysokie. ;-)