Trasa Toruńska/Armii Krajowej

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 sie 2007, 10:32

Dennis pisze:Brak obwodnicy Warszawy i przetaczający się przez miasto tranzyt towarowy
Spałeś na wykładach? Jaki znowu tranzyt towarowy? Chciałeś chyba napisać "docelowy ruch towarowy"...

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 04 sie 2007, 10:41

Wiem co chciałem napisać. A wiedzę na ten temat staram się czerpać z życia, nie wykładów ;)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 04 sie 2007, 10:43

Ja też nie widzę w Warszawie tego mega-tranzytu tirowego...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 04 sie 2007, 10:46

A czy czasem TIR, który jedzie z magazynów na Utracie do Łodzi albo też z Ursusa do Białegostoku nie jest czasem dla Warszawy tranzytem?

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 sie 2007, 10:58

Nie jest. To jest jeden organizm miejski, gdyby nie było Warszawy, to by nie było magazynów na Utracie.

[ Dodano: 2007-08-04, 10:59 ]
Dennis pisze: A wiedzę na ten temat staram się czerpać z życia, nie wykładów ;)
To jest z pewnością krok w przód - po co komu wykłady, wystarczy życie :p. A potem się nie dziw, że każdy kierowca uważa, że sam by lepiej zaprojektował daną drogę - w końcu ma wiedzę z życia :p

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 04 sie 2007, 11:29

ratraciak pisze:
R-11 Kleszczowa pisze: Tak. Nasz kraj jest jak każdy inny demokratyczny kraj gdzie każdy może zaprotestować przeciwko czemu chce.
Ale, np. we Francji czy Holandii nikt takich numerów nie robi, gdy już się ma zacząć budowa to się zaczyna, a ekolodzy nie przerywają jej w ostatniej chwili.
Primo do budowy to jeszcze daleko. A secundo - z własnego podwórka, a konkretniej ostatniego urlopu. Nawet nie wyobrażasz sobie ile miejsca poświęcają media i jak zapalnym punktem są protesty mieszkańców wsi w Piemoncie przeciwko budowie linii szybkiej kolei z Lyonu do Turynu. Nawet na górze wymalowali wielki napis (coś na wzór tego z Hollywood) w ramach akcji protestacyjnej :roll:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

ratraciak
Posty: 528
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:53
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: ratraciak » 04 sie 2007, 14:12

R-11 Kleszczowa pisze:
ratraciak pisze: Ale, np. we Francji czy Holandii nikt takich numerów nie robi, gdy już się ma zacząć budowa to się zaczyna, a ekolodzy nie przerywają jej w ostatniej chwili.
Primo do budowy to jeszcze daleko. A secundo - z własnego podwórka, a konkretniej ostatniego urlopu. Nawet nie wyobrażasz sobie ile miejsca poświęcają media i jak zapalnym punktem są protesty mieszkańców wsi w Piemoncie przeciwko budowie linii szybkiej kolei z Lyonu do Turynu. Nawet na górze wymalowali wielki napis (coś na wzór tego z Hollywood) w ramach akcji protestacyjnej :roll:
Wow. Nie wiedziałem o tym :D Myślałem, że tylko w Polsce mamy taki pierdzielnik.

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 04 sie 2007, 20:37

inż. Glonojad pisze:Nie jest. To jest jeden organizm miejski, gdyby nie było Warszawy, to by nie było magazynów na Utracie.
Nie widzę żadnego powodu bicia piany na temat miejsca predestynacji TIRów. Sam fakt, że one rozjeżdżają warszawskie ulice jest zatrważający, bez względu na to, dokąd i skąd one jadą.
inż. Glonojad pisze:To jest z pewnością krok w przód - po co komu wykłady, wystarczy życie . A potem się nie dziw, że każdy kierowca uważa, że sam by lepiej zaprojektował daną drogę - w końcu ma wiedzę z życia
Po co w takim razie GPR, skoro Glonojad i tak wszystko wie z wykładów sprzed 10 lat ;)

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 04 sie 2007, 21:23

Dennis pisze:Nie widzę żadnego powodu bicia piany na temat miejsca predestynacji TIRów. Sam fakt, że one rozjeżdżają warszawskie ulice jest zatrważający, bez względu na to, dokąd i skąd one jadą.
a do noszenia towarów zatrudnimy Szerpów? :>
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 04 sie 2007, 23:24

Dennis pisze:Po co w takim razie GPR, skoro Glonojad i tak wszystko wie z wykładów sprzed 10 lat ;)
Mam świeższe dane od Ciebie :p, zresztą struktura rodzajowa i kierunki nie zmieniają się przecież z roku na rok!

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 06 sie 2007, 14:54

Tm pisze:a do noszenia towarów zatrudnimy Szerpów?
I takie demagogiczne bzdury wygaduje student kierunku, jak zrozumiałem, ekologicznego :?: :shock:

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 06 sie 2007, 15:28

Akurat to pytanie z demagogią nie ma nic wspólnego. Co więcej - też jestem ciekaw twojej nań odpowiedzi :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Tm
Posty: 7559
Rejestracja: 13 gru 2005, 21:27
Lokalizacja: Boskie Buenos

Post autor: Tm » 06 sie 2007, 15:52

Dennis pisze:I takie demagogiczne bzdury wygaduje student kierunku, jak zrozumiałem, ekologicznego :?:
z tego samego powodu dla jakiego należy promować autobusy, a nie osobówki, lepszy jest jeden TIR niż parę furgonetek(oczywiście chodzi mi o odpowiednie warunki, a nie ładowanie się w osiedlowe uliczki)
აბგდევზთიკლმნოპჟრსტუფქღყშჩცძწჭხჯჰ
абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщюяь
ابتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنهويةى

Dennis
Posty: 2346
Rejestracja: 09 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Bemowo niegdyś

Post autor: Dennis » 06 sie 2007, 16:48

A od busów jeszcze lepsze i bardziej pożądane w mieście są pojazdy szynowe? Cieplej? ;)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 06 sie 2007, 16:50

Równie zimno. Jak chcesz zaopatrzyć Galerię Centrum? Platformą tramwajową?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

ODPOWIEDZ