Strona 17 z 56
: 27 mar 2008, 20:09
autor: pawcio
Tm pisze:Moim zdaniem nie ma absolutnie żadnej potrzeby przywracania 319, zwłaszcza w obliczu zwiększenia częstotliwości 709. Nawet jeśli obecnie Zielony Ursynów nie może wejść do autobusu(a to sporadyczne zdarzenie) to i tak za chwilę nadjeżdża następny kurs.
Przeczytaj komentarz Dęboszczaka w temacie o zmianach obsadowych, to się dowiesz, o co w tym wszystkim biega.
: 27 mar 2008, 20:17
autor: Bastian
I komentarz Koshera tuż powyżej.
: 27 mar 2008, 20:35
autor: Colony
Jednak stare ikary na 319 to będzie niezły widok i spore zaskoczenie dla samych pasażerów jak mniemam. Mam nadzieję, że nie grozi to żadnymi cięciami na 809?
: 27 mar 2008, 20:39
autor: Tm
No jeżeli ma spaść częstotliwość 709 po ósmej, to może, może. Z drugiej strony niepożądane byłoby zbyt wczesne ścięcie częstotliwości z Piaseczna, po ósmej ludzie też sporo ludzi jeździ.
: 27 mar 2008, 20:41
autor: pawcio
Kursy o 8:00 z Wilanowskiej na Pułaskiej w stronę miasta pojawiają się po jakiś 45-50 minutach. Wtedy takiej częstotliwości na pewno nie potrzeba.
: 28 mar 2008, 8:39
autor: kosher
prawda jest taka, że cały rozkład 709 rozłazi się w korkach w stronę W-wy, potem zamiast cyklu kilkuminutowego jak w rozkładzie, zdarzają się tak jak np. dziś luki po 15 min. i wtedy na Al. Lotników wchodzą do autobusu 3 z 30 czekających osób
ok- niech będzie nowy 319, tylko dobrze żeby rozkład w stronę Jeziorek miał odzwierciedlenie w rzeczywistości; brawo za decyzję o przegubach, na 809 ludzie zwykle jeżdżą jak sardynki w puszkach
: 28 mar 2008, 9:45
autor: Brzydal
Dęboszczak pisze:Krzysiek pisze: Woronicza przeguby, linia kursuje tylko rano.
Między godz 7:30 a 9:30 potrzebna jest podaż w kierunku Piaseczna (dojazd od biur, firm etc.)
do wysokości przystanku Pelikanów. Autobusy powinny jeździć co ok. 5 min. Ale znowu po godz. 8:00 z Piaseczna 709 nie jest potrzebne co 5 a jedynie co 10 min. Więc będą przebieranki dodatków z 709 (bryg. 051, 052, 053, 055, 056, 057, 058) na 1 kółko 319. Taka optymalizacja km w dostosowaniu do potrzeb przewozowych.
Chcesz nas Piasecznian tylko nastraszyć czy rzeczywiście zatłoczone 709 ma jeździć rzadziej ?
: 14 kwie 2008, 10:19
autor: rubeus
Na forum Kabaty rozwinęła się dyskusja nt. braku lini poprzecznej jeżdzącej przez całą Wąwozową, łączącej obie części Kabat.
Pojawił się pomysł busu kursującego non-stop, na wzór Londyński, ale to chyba jest nieralne. W naszych warunkach mogłaby to być linnia z jedną pętlą
np. na Natolinie Północnym, albo z kryterium ulicznym np. na przystanku RAABEGO 01 (jak kiedyś 104 )
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... w=78022718
: 14 kwie 2008, 11:48
autor: Kabaciarz
rubeus pisze:Na forum Kabaty rozwinęła się dyskusja nt. braku linni poprzecznej jeżdzącej przez całą Wąwozową, łączącej obie części Kabat.
Pojawił się pomysł busu kursującego non-stop, na wzór Londyński, ale to chyba jest nieralne. W naszych warunkach mogłaby to być linnia z jedną pętlą
np. na Natolinie Północnym, albo z kryterium ulicznym np. na przystanku RAABEGO 01 (jak kiedyś 104 )
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... w=78022718
Witam!
Sam mieszkam na Kabatach (właśnie bliziutko Wąwozowej)
i wydaje mi się, że pomysł z taką linią przebiegającą przez całą Wąwozową jest
godny rozważenia, właśnie liczyłem na to, że 306 może taką rolę pełnić,
co za kłopot z pętlą - mogłoby se "odetchnąć" na Natolinie Płn. Sam się dziwię,
że do tej pory nie rozwiązano tego problemu.
A ułatwienie dla pasażerów byłoby naprawdę spore, szybko hycniemy
z krańcowych miejsc Wąwozowej i nie tylko.
Pozdrófka
Man of Kabaty
: 14 kwie 2008, 13:10
autor: rubeus
Linia nie potrzebuje jakiejś oszałamiającej częstotliwości - wystarczałoby puścić ja co ok 20 min.
Tras mogłaby wyglądać tak :
Ntolin Płn. - Płaskowickiej - Stryjeńskich - Wąwozowa - Rosoła - Płaskowickiej - Natolin Płn.
: 14 kwie 2008, 14:34
autor: Kabaciarz
rubeus pisze:Linia nie potrzebuje jakiejś oszałamiającej częstotliwości - wystarczałoby puścić ja co ok 20 min.
Tras mogłaby wyglądać tak :
Ntolin Płn. - Płaskowickiej - Stryjeńskich - Wąwozowa - Rosoła - Płaskowickiej - Natolin Płn.
Świetna propozycja i godna poważnego rozważenia!
Acz można by było jakoś rozszerzyć o przejazd przez przy Bażantarni,
można by było stworzyć mikrobus typu 2XX.
To na razie myślenie życzeniowe ...
Pozdrawiam
Kabaciany pan

: 14 kwie 2008, 15:13
autor: rubeus
Hmmm... puszczanie linii wzdłuż Przy Bażantarnii wydłużałoby czas przejazdu i komplikowało, moim zdaniem niepotrzebnie trasę.
: 14 kwie 2008, 16:44
autor: ziomal
Colony pisze:Jednak stare ikary na 319 to będzie niezły widok i spore zaskoczenie dla samych pasażerów jak mniemam. Mam nadzieję, że nie grozi to żadnymi cięciami na 809?
A libera to znikły?

: 14 kwie 2008, 16:44
autor: Bastian
A mamy przegubowe libera?

: 14 kwie 2008, 18:05
autor: ziomal
Bastian pisze:A mamy przegubowe libera?

Nie ale dodatkowo prócz solówek la klekotów nie zaszkodzi. Choć porblemu nie rozwiąże... Ale wazne że jest 319.