: 28 maja 2013, 18:15
Według nowych rozkładów Ikarusy pojawią się na 156, 168, 195, 218, 422, 518 (tylko wieczorem), N02.
Oczywiście z części brygad też zejdą jest to m.in. 117 i 314 czy częściowo 179, 189 i 500. 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Ciekawe co z tego okaże się prawdą, ale jest ciekawie.bartoni722 pisze:501 i 739 jeszcze.
Fakt, jakoś ta całka mi umknęła. A w przypadku przegubów nadal będą Ikarusy na liniach podmiejskich jak dotychczas? Nadal ZTM będzie chciał 10 Ikarusów po południu na 709? Nie zostaną uniskopodłogowione dodatki na 710 i 742? Czy inne fikcyjnie wysokie brygady typu 4/727 czy brygady raszyńskie?michał1984 pisze:174-2c+1d czyli full na tej zajezdni
Owszem. Przykładowo w DP 705 i 735 bez zmian na Ikarusy. 509 mogło być ruszone (teraz ma być tylko jeden dodatek po południu wysoki), ale ZTM tego nie zrobił. A na 511 mają być wszystkie dodatki wysokie. To wszystko rzeczywiście będzie na Ikarusy?tomasz5254 pisze:Zginęła wysoka w DŚ na 705, ale na 742 nadal została jak i na wszystko co było tak jest 709.
A Redutowa przypadkiem nie przejmuje tych dodatków od Mobilisu (chyba z Ursusa?), czyli 011 i 012?JacekM pisze:Jeśli Redutowa przejmuje dodatki na 122, to jutro chyba ostatni dzień ikarusów na tej linii.