Strona 17 z 31

: 28 maja 2013, 18:15
autor: ashir
Według nowych rozkładów Ikarusy pojawią się na 156, 168, 195, 218, 422, 518 (tylko wieczorem), N02. :grin: Oczywiście z części brygad też zejdą jest to m.in. 117 i 314 czy częściowo 179, 189 i 500. ;-)

: 28 maja 2013, 18:17
autor: Autobus Czerwon
Ja myślę że pojawią się tylko wysokie brygady. To czy tam wyjedzie Ikarus jest moim zdaniem mocno dyskusyjne ;-)

EDYTA: Pojawiła się wysoka brygada na 218 =D> :D

: 28 maja 2013, 18:22
autor: ashir
Dlatego mówię, że według rozkładów. Teraz pytanie jak będzie w wykazach, bo reszta to już znaczenia nie ma. ;-)

: 28 maja 2013, 18:23
autor: bartoni722
501 i 739 jeszcze.

: 28 maja 2013, 18:25
autor: Autobus Czerwon
Czyżby Ikarusy nie kończyły swej kariery?

: 28 maja 2013, 18:25
autor: ashir
bartoni722 pisze:501 i 739 jeszcze.
Ciekawe co z tego okaże się prawdą, ale jest ciekawie. :razz:

: 28 maja 2013, 18:40
autor: michał1984
Wychodzi że na solo Woronicza będzie mieć brygady na 174,179 i 195 w sumie 5 sztuk? :-k
174-2c+1d czyli full na tej zajezdni
179-chyba 011 zostaje wysokie
195 też dodatek

: 28 maja 2013, 18:40
autor: bartoni722
No więcej, jeszcze przecież 218 i 739.

: 28 maja 2013, 18:41
autor: Autobus Czerwon
Czyli brygada na 168 będzie na przeguba?

: 28 maja 2013, 18:42
autor: bartoni722
No nie, to nawet jeszcze więcej.

: 28 maja 2013, 18:45
autor: ashir
michał1984 pisze:174-2c+1d czyli full na tej zajezdni
Fakt, jakoś ta całka mi umknęła. A w przypadku przegubów nadal będą Ikarusy na liniach podmiejskich jak dotychczas? Nadal ZTM będzie chciał 10 Ikarusów po południu na 709? Nie zostaną uniskopodłogowione dodatki na 710 i 742? Czy inne fikcyjnie wysokie brygady typu 4/727 czy brygady raszyńskie?

: 28 maja 2013, 18:51
autor: tomasz5254
Zginęła wysoka w DŚ na 705, ale na 742 nadal została jak i na wszystko co było tak jest 709.

: 28 maja 2013, 18:58
autor: ashir
tomasz5254 pisze:Zginęła wysoka w DŚ na 705, ale na 742 nadal została jak i na wszystko co było tak jest 709.
Owszem. Przykładowo w DP 705 i 735 bez zmian na Ikarusy. 509 mogło być ruszone (teraz ma być tylko jeden dodatek po południu wysoki), ale ZTM tego nie zrobił. A na 511 mają być wszystkie dodatki wysokie. To wszystko rzeczywiście będzie na Ikarusy? :shock:

: 28 maja 2013, 19:02
autor: JacekM
Jeśli Redutowa przejmuje dodatki na 122, to jutro chyba ostatni dzień ikarusów na tej linii.

: 28 maja 2013, 19:03
autor: ashir
JacekM pisze:Jeśli Redutowa przejmuje dodatki na 122, to jutro chyba ostatni dzień ikarusów na tej linii.
A Redutowa przypadkiem nie przejmuje tych dodatków od Mobilisu (chyba z Ursusa?), czyli 011 i 012?