Mapa komunikacji miejskiej
Czemu zespół przystankowy SYTA jest oznaczony na mapie większą czcionką?
Ostatnio widziany 12.04.2018 w 522
Bo kiedyś był krańcem. 
Skoro na WORONICZA nie krańcuje żaden autobus, to napis powinien być czerwoną czcionką 
Ostatnio widziany 12.04.2018 w 522
Zmieniło się oznaczenie stacji kolejowych i metra, oraz linii kolejowych. Nie przypada mi to specjalnie do gustu. Trochę burdel wprowadzać inną czcionkę na mapę. No i nie rozumiem dlaczego oznaczenia linii kolejowych są mniejsze niż pozostałych. Żeby było je słabiej widać?
A no i wiem że linie metra są tylko dwie, ale chyba nie zaszkodziło by je oznaczyć (chyba w poprzedniej wersji były te oznaczenia).
A no i wiem że linie metra są tylko dwie, ale chyba nie zaszkodziło by je oznaczyć (chyba w poprzedniej wersji były te oznaczenia).

- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
Mnie się nowa czcionka sama w sobie podoba, ale faktycznie wypadałoby, aby była stosowana konsekwentnie.
BTW, arkusz 4: na Powstańców Śląskich jest 11, na Kasprzaka 71 i 72, a na Wolskiej ani tego, ani tego.
BTW, arkusz 4: na Powstańców Śląskich jest 11, na Kasprzaka 71 i 72, a na Wolskiej ani tego, ani tego.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
- TranslatorPS
- Posty: 693
- Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
- Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区
To nie jest jedyna zdaje się nowość. Na panelu modlińsko-nowodworskim pojawiła się ramka z przebiegiem autobusu KolMazów z dworca Modlin na lotnisko. Na niektórych węzłach drogowych widzę nawet dodali nazwę węzła w Drogowskazie.
Niech pracują, niech pracują, bo widać, że ktoś wie co zaczyna robić. Jeszcze żeby stacje metra były opisane tym samym krojem co stacje kolejowe, bo tutaj tak próbują, a tu bam! Arial.
Oh wait, ja tutaj widzę Calibri... No to się popisali... A taką ładną mapę mam w całości w Frutigerze w ulotkach...
Niech pracują, niech pracują, bo widać, że ktoś wie co zaczyna robić. Jeszcze żeby stacje metra były opisane tym samym krojem co stacje kolejowe, bo tutaj tak próbują, a tu bam! Arial.
Oh wait, ja tutaj widzę Calibri... No to się popisali... A taką ładną mapę mam w całości w Frutigerze w ulotkach...
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN71-010 > ROJ 30513, 13.10.2025
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Co do łukowania, to gdzieniegdzie jest kompletnie wolna amerykanka, np. wg mapy coś zawraca na rondzie Branickiego/Sarmacka od strony Przyczółkowej 
Ostatnio widziany 12.04.2018 w 522
Kto inny robi mapę, kto inny ulotki...Emyl pisze:Kompletnie nie rozumiem, dlaczego wszystko jak leci nie może być napisane Frutigerem. Kupili jakąś kiepską licencję czy o co chodzi?
Mapę od wschodu pociągnięto do Mińska Maz. a na południu do Tarczyna (nawet i dalej, aż do Lesznowoli koło Grójca) czy Sułkowic. Dodatkowo pojawiły się zamknięte przystanki osobowe na linii kolejowej nr 12 oraz przystanki na wąskotorówce do Grójca.TranslatorPS pisze:To nie jest jedyna zdaje się nowość. Na panelu modlińsko-nowodworskim pojawiła się ramka z przebiegiem autobusu KolMazów z dworca Modlin na lotnisko. Na niektórych węzłach drogowych widzę nawet dodali nazwę węzła w Drogowskazie.
-
Krzysiek_S
- Posty: 4721
- Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
- Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów
Pojawiła się aktualizacja mapy obszaru okolic tunelu w Międzylesiu.
http://www.ztm.waw.pl/mapa/mapa_6.htm
http://www.ztm.waw.pl/mapa/mapa_6.htm