Jak to kursuje? - 2012-2021
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
Nie zdziwiłbym się jakby rozkład był robiony za czasów, kiedy objazdu nie było i to dlatego jest Radiowa w rozkładzie. Tak samo dla tego kursu zamiast Centrum 05 powinno być raczej Centrum 04, a dla całej linii serduszkowej Szwedzka 01 zamiast Szwedzkiej 02.
Trasa była układana z założeniem, że przejazd już będzie otwarty, jak widać się nie udało i 6306 zjedzie trasą objazdową 171.Georg pisze:Mam pytanie do rozkładu linii serduszkowej rozwożącej na Bemowo. Z rozkładu wynika, że linia pojedzie tak jak biegnie stała trasa 171 (tj. Radiową, Wrocławską, Piastów Śląskich, Powstańców Śl. do Nowego Bemowa. Czy to oznacza, że od 13.01. dla autobusów wróci Radiowa, czy też jest to błąd w rozkładzie (podobnie jak pomyłka przy ostatnim przystanku: zamiast Piastów Śląskich 02 jest Powstańców Śląskich 02)?
To się zdziw, bo rozkład był układany pod zakończony objazd. Nikt nie jest idealny, a zwykły zjadacz chleba tych błędów nie zauważy.ashir pisze:Nie zdziwiłbym się jakby rozkład był robiony za czasów, kiedy objazdu nie było i to dlatego jest Radiowa w rozkładzie. Tak samo dla tego kursu zamiast Centrum 05 powinno być raczej Centrum 04, a dla całej linii serduszkowej Szwedzka 01 zamiast Szwedzkiej 02.
Wie ktoś jak kursują brygady łączone 502 i 411? Czy one zmieniają się przy każdym postoju na politechnice czy jak?
Jak kursuje 141/9?
1069, 7722
Ulubione wozy: 6207, 8888
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10(linia elektryczna),
Od dnia 06.03.2023 linia 8 uległa likwidacji
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 6207, 8888
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10(linia elektryczna),
Od dnia 06.03.2023 linia 8 uległa likwidacji
817, WKD, R1, S1
Jak kogoś to interesuje to wraz z wprowadzeniem objazdu od najbliższej nocy z wtorku na środę dla 156 i N02 przez Metro Marymont, to ta druga linia w niedziele i święta nie będzie już jeździła aż do 7:30, a do ok. 6:30. W zamian 156 rozpocznie kursowanie o godzinę wcześniej i będzie kursowało według takiego samego rozkładu jak w soboty.
182/BWL zaczyna pracę liniową o 22:56 na Os. Górczewska?
Z 108.
- TranslatorPS
- Posty: 635
- Rejestracja: 16 sie 2012, 20:11
- Lokalizacja: スハ・ベスキツカ乗務区
#111
108+163.71, Dzień powszedni, R-7(W):
Wyjazd z zajezdni 3:45 do krańca Metro Wilanowska
108: Metro Wilanowska 4:02
Pl.Trzech Krzyży 4:40s
163: Sadyba 5:13, 6:23, 7:18f, 8:13, 9:13, 10:11, 11:13, 12:13, 13:13, 14:13, 15:23, 16:23, 17:23, 18:23, 19:43, 20:43, 21:43, 22:43
Wilanów 5:53, 6:53, 7:53, 8:53, 9:53, 10:53, 11:53, 12:53, 13:53, 14:53, 15:53, 16:53, 17:53, 18:53, 20:23, 21:23, 22:23
Zjazd do zajezdni prawdopodobnie 23:03 z krańca Wilanów
s - kurs do przystanku SADYBA
f - w dni nauki szkolnej kurs z podjazdem do przystanku POWSINEK, w pozostałe dni kurs z pominięciem przystanku POWSINEK
108+163.71, Sobota i Święto, Mob38:
108: Metro Wilanowska 4:02
Pl.Trzech Krzyży 4:40s
163: Sadyba 5:13, 6:13, 7:13, 8:13, 9:13, 10:13, 11:13, 12:13, 13:13, 14:13, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13, 20:13, 21:13, 22:13, 23:23
Wilanów 5:53, 6:53, 7:53, 8:53, 9:53, 10:53, 11:53, 12:53, 13:53, 14:53, 15:53, 16:53, 17:53, 18:53, 19:53, 20:53, 21:53, 22:53
s - kurs do przystanku SADYBA
108+163.71, Dzień powszedni, R-7(W):
Wyjazd z zajezdni 3:45 do krańca Metro Wilanowska
108: Metro Wilanowska 4:02
Pl.Trzech Krzyży 4:40s
163: Sadyba 5:13, 6:23, 7:18f, 8:13, 9:13, 10:11, 11:13, 12:13, 13:13, 14:13, 15:23, 16:23, 17:23, 18:23, 19:43, 20:43, 21:43, 22:43
Wilanów 5:53, 6:53, 7:53, 8:53, 9:53, 10:53, 11:53, 12:53, 13:53, 14:53, 15:53, 16:53, 17:53, 18:53, 20:23, 21:23, 22:23
Zjazd do zajezdni prawdopodobnie 23:03 z krańca Wilanów
s - kurs do przystanku SADYBA
f - w dni nauki szkolnej kurs z podjazdem do przystanku POWSINEK, w pozostałe dni kurs z pominięciem przystanku POWSINEK
108+163.71, Sobota i Święto, Mob38:
108: Metro Wilanowska 4:02
Pl.Trzech Krzyży 4:40s
163: Sadyba 5:13, 6:13, 7:13, 8:13, 9:13, 10:13, 11:13, 12:13, 13:13, 14:13, 15:13, 16:13, 17:13, 18:13, 19:13, 20:13, 21:13, 22:13, 23:23
Wilanów 5:53, 6:53, 7:53, 8:53, 9:53, 10:53, 11:53, 12:53, 13:53, 14:53, 15:53, 16:53, 17:53, 18:53, 19:53, 20:53, 21:53, 22:53
s - kurs do przystanku SADYBA
Ten od cyferek i tłumaczeń.
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN57-2070 > ROJ 30517, 22.02.2024
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
Ostatni manual miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni wysokopodłogowy miejski: Kraków 12240 > 538-04, 23.07.2023
Ostatni 5B/6B: EN57-2070 > ROJ 30517, 22.02.2024
Ostatni pod banderą ZTM: 6208 > 13/189, 7.01.2023
-
- Posty: 3305
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
Może ktoś wie jaką brygadę ma kurs 16:42 odjazd z CH Marki linia 190 zajezdnia Stalowa
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo
1/174 w DP i 09/174 poproszę.
09/174 B
Zachęta: 15:39, 17:29, 19:26, 21:07, 22:37
Bokserska: 16:27, 18:17, 20:15, 21:50, 23:20
Zachęta: 15:39, 17:29, 19:26, 21:07, 22:37
Bokserska: 16:27, 18:17, 20:15, 21:50, 23:20
2 17 101 126 133 152 186 211 314 509 511 516 518 723 731 741 E-8
A rano symbolicznie tylko jedno kółko. Odjazd o 6:38 z Zachęty i o 7:30 z Bokserskiej.Patryk133 pisze:09/174 B
Zachęta: 15:39, 17:29, 19:26, 21:07, 22:37
Bokserska: 16:27, 18:17, 20:15, 21:50, 23:20
Poproszę o podział kursów dla linii 520,rozpoczęcie i zakończenie brygad w Marysinie i Znanej.