Co pojedzie nowym odcinkiem SzaserĂłw?

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 23 paź 2006, 23:00

Bastian pisze:
Piotrek pisze:Pętla o nazwie Szaserów.
Heh, długo Jarka do tego przekonywałem (on mi mówił, że myślą o nazwie MAKOWSKA)... Ciekawe, czy miało to jakiś wpływ? ;)
Nazwa "Szaserów" faktycznie jest najbardziej odpowiednia.


//zaraz Bastian zacznie narzekać, że społeczenstwu ZTM nie płaci za pomoc ;-)
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8622
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 23 paź 2006, 23:42

R-11 Kleszczowa pisze:Nazwa "Szaserów" faktycznie jest najbardziej odpowiednia.
:arrow: Jak dla pętli, to nawet nieźle. Oznacza to zatem, że obecny zespół SZASERÓW musi zmienić nazwę prawdopodobnie na DWERNICKIEGO.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 24 paź 2006, 9:55

MZ pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Nazwa "Szaserów" faktycznie jest najbardziej odpowiednia.
:arrow: Jak dla pętli, to nawet nieźle. Oznacza to zatem, że obecny zespół SZASERÓW musi zmienić nazwę prawdopodobnie na DWERNICKIEGO.
Tak jest. Pewnie o tym także dowiemy się w najbliższych dniach :smile:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25438
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 24 paź 2006, 13:47

Już jest informacja na stronie ZTMu. Zstanwaia mnie tylko fakt, że w zespole Szaserów będą dwa przystanki. Czy ktoś mógłby mnie oświecić, jak tam będzie ten kraniec w ogóle wyglądał?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 24 paź 2006, 14:54

Pewnie jeden dla wsiadających (01) a drugi dla wysiadających (02) :-k

Treść komunikatu dla leniwych ;)
Od dnia 5.11.br. (niedziela) od początku kursowania linia 188 zostaje wycofana z krańca OLSZYNKA oraz ul. Chłopickiego i skierowana ul. Szaserów do nowego krańca SZASERÓW wybudowanego na wschodnim końcu tej ulicy.

Nazwa dotychczasowego zespołu przystankowego SZASERÓW zostaje zmieniona na DWERNICKIEGO. Jednocześnie zmieniony zostaje charakter przystanków w tym zespole obowiązujących dla linii 188 z warunkowych na stałe.

Dodatkowo numer przystanku DWERNICKIEGO 03 zostaje zmieniony na 04.

Na nowym odcinku trasy linii 188 zostają uruchomione następujące przystanki:
CHŁOPICKIEGO 04 - na ul. Szaserów za skrzyżowaniem z ul. Chłopickiego w kierunku nowego krańca SZASERÓW;
HETMAŃSKA 01 i 02;
PODOLSKA 01 i 02;
SZASERÓW 01 i 02.

Zmiany związane są z uruchomieniem nowego krańca na ul. Szaserów.

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 24 paź 2006, 15:12

Przede wszystkim brawa za zmianę statusu na stały! Warunkowy tam był czystą fikcją. Ludzie mieszkający właśnie przy Dwernickiego i tuż nieopodal - koło Mycielskiego dojeżdżali do "Szaserów' i zatrzymywali autobus, dochodząc kawałek do domu. Sam ostatnio zatrzymałem 523 w drodze do Urzędu Skarbowego. Poza tym, rzadko komu chciało się czekać na niestabilnie jeżdzące 115 i 137 na przystanku przy Zakolu. Dobra decyzja.
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 24 paź 2006, 15:55

emdegger pisze:Przede wszystkim brawa za zmianę statusu na stały! Warunkowy tam był czystą fikcją.
:arrow: A już było by bardzo pysznie, gdyby tam stawało 102-ice, a nie 523 linii notabene przyśpieszonej,( zamiana 523 na 102)

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 24 paź 2006, 16:05

Bez sensu. Ze względu na przebieg trasy 102 bardzo dobrze, że ten autobus tam nie staje. Jak poza tym chcesz, kolego, zamienić obydwie linie przystankami, skoro 523 nie jeżdzi tym samym odcinkiem Dwernickiego?! (i w ogóle nie jedzie Dwernickiego ;) ) 102 na przestrzeni 100 m (a może i mniej) musiałoby się zatrzymywać dwa razy - bez żadnej zamiany. Moim zdanie akurat ze 102 jest ok.

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 24 paź 2006, 16:17

emdegger pisze:Bez sensu. Ze względu na przebieg trasy 102 bardzo dobrze, że ten autobus tam nie staje. Jak poza tym chcesz, kolego, zamienić obydwie linie przystankami, skoro 523 nie jeżdzi Dwernickiego?! 102 na przestrzeni 100 m (a może i mniej) musiałoby się zatrzymywać dwa razy - bez żadnej zamiany. Moim zdanie akurat ze 102 jest ok.
:arrow: Chodziło mi o przystanek obecny ''SZASERÓW'' KTÓRY JEST PRZYSTANKIEM WARUNKOWYM, a którego nie powinno tam być, i jeszcze jeden powinni wywalić z rozkładu:- "CHŁOPICKIEGO" od krańca do tego przystanku jest dosłownie parę metrów. To jest moje zdanie ,z którym nie każdy musi się zgadzać. Oczywiście piszę tu o 523.

Awatar użytkownika
Emdegger
Posty: 1699
Rejestracja: 24 wrz 2006, 12:30
Lokalizacja: z kobiety
Kontakt:

Post autor: Emdegger » 24 paź 2006, 16:22

Toć mnie o ten sam przystanek chodziło... ;) Czy zasadne jest jego usunięcie - doprawdy nie wiem. Nie jestem mieszkańcem pólnocnej części Grochowa ani Olszynki. Natomiast na pewno dobrze zrobili zmieniając jego status. A co do zamiany: już wypowiedziałem się.
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese

Awatar użytkownika
gregory5576
Posty: 1257
Rejestracja: 21 lut 2006, 11:22
Lokalizacja: BIAŁOŁĘKA, TARCHOMIN
Kontakt:

Post autor: gregory5576 » 24 paź 2006, 17:08

emdegger pisze:Natomiast na pewno dobrze zrobili zmieniając jego status. A co do zamiany: już wypowiedziałem się.
:arrow: Zgoda jeżeli chodzi zmianę z warunkowego na stały,ale tam powinno się zatrzymywać zamiast 523, 102.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 24 paź 2006, 19:09

OIDP, a byłem na nowej pętli półtora tygodnia temu to faktycznie nie ma tam miejsca na drugi przystanek :-k A tak wogóle to bardzo wcześnie podali tą informację na swoich stronach :shock:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36685
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 paź 2006, 23:20

R-11 Kleszczowa pisze:A tak wogóle to bardzo wcześnie podali tą informację na swoich stronach :shock:
Mogę się domyślać, że z powodu 1 listopada. Na przełomie miesięcy będą mieli mnóstwo roboty, więc woleli już teraz wypuścić komunikat w innej, nie wymagającej większych działań sprawie i mieć to z głowy...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 25 paź 2006, 10:13

Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:A tak wogóle to bardzo wcześnie podali tą informację na swoich stronach :shock:
Mogę się domyślać, że z powodu 1 listopada. Na przełomie miesięcy będą mieli mnóstwo roboty, więc woleli już teraz wypuścić komunikat w innej, nie wymagającej większych działań sprawie i mieć to z głowy...
Tak oczywiście- jest to prawdopodobne. Aczkolwiek tak czy inaczej informacja została podana naprawdę szybko :smile:
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

SławekM
(solaris8315)
Posty: 17699
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 25 paź 2006, 14:04

A Przegubowiec twierdzi, że 188 jeździ do pętli SZASERÓW już od tej soboty tj 28.10...

ODPOWIEDZ