Strona 18 z 19
: 25 lut 2008, 16:11
autor: Lipa
Jamnik pisze:Lukasz436 pisze:
Najważniejsze pytanie. Gdzie te przeguby lepiej byłyby wykorzystane na 182 czy na 504.
Na 182 byłoby ciężko z samymi solówkami. Zresztą zarówno 182, jak i 504 mają brygady i wielkopojemne, i solówkowe, więc nie wiem o co afera.
Jeżeli nie wiesz o co afera to w takim razie chyba Ty nigdy nie jechałeś 504, co mi zarzucałeś w przypadku 182.
: 25 lut 2008, 16:14
autor: Jamnik
Jeżeli nie wiesz o co afera to w takim razie chyba Ty nigdy nie jechałeś 504, co mi zarzucałeś w przypadku 182.
Nie mówię, że na 504 solówki wystarczają, ale do 182 też się często ludzie nie mieszczą (nawet do deskorolek). A Ty masz takie pretensje, jakby na 182 jeździły same przeguby.
: 25 lut 2008, 16:24
autor: Lipa
Jamnik pisze:Jeżeli nie wiesz o co afera to w takim razie chyba Ty nigdy nie jechałeś 504, co mi zarzucałeś w przypadku 182.
Nie mówię, że na 504 solówki wystarczają, ale do 182 też się często ludzie nie mieszczą (nawet do deskorolek). A Ty masz takie pretensje, jakby na 182 jeździły same przeguby.
Ale pisząc "przeguby" mam na myśli autobusy wielkopojemne czyli również 15-metrowce. Chciałbym żeby na 504 były choćby deskorolki zamiast solówek, to by wystarczyło.
: 25 lut 2008, 16:28
autor: Jamnik
Lipa pisze:Jamnik pisze:Nie mówię, że na 504 solówki wystarczają, ale do 182 też się często ludzie nie mieszczą (nawet do deskorolek). A Ty masz takie pretensje, jakby na 182 jeździły same przeguby.
Ale pisząc "przeguby" mam na myśli autobusy wielkopojemne czyli również 15-metrowce. Chciałbym żeby na 504 były choćby deskorolki zamiast solówek, to by wystarczyło.
Ja też mam na myśli wozy wielkopojemne. Chcesz na 504 zastąpić wszystkie solówki przegubami, zabierając wielkopojemne wozy ze 182? Bez przesady.

: 25 lut 2008, 16:30
autor: Lipa
Jamnik pisze:Lipa pisze:
Ale pisząc "przeguby" mam na myśli autobusy wielkopojemne czyli również 15-metrowce. Chciałbym żeby na 504 były choćby deskorolki zamiast solówek, to by wystarczyło.
Ja też mam na myśli wozy wielkopojemne. Chcesz na 504 zastąpić wszystkie solówki przegubami, zabierając wielkopojemne wozy ze 182? Bez przesady.

Bo na 182 jest ich za dużo.
: 26 lut 2008, 9:31
autor: alojzy
Wygląda na to, że stalowe brygady na 416 zostały zagaspodarowane jako wtyczki na 522. Czy ktoś wie co z resztą?
: 26 lut 2008, 9:33
autor: Krzysiek_S
alojzy pisze:Wygląda na to, że stalowe brygady na 416 zostały zagaspodarowane jako wtyczki na 522. Czy ktoś wie co z resztą?
507, 522 zresztą wyżej jest to już napisane kilka razy.
: 26 lut 2008, 10:13
autor: alojzy
Krzysiek pisze:alojzy pisze:Wygląda na to, że stalowe brygady na 416 zostały zagaspodarowane jako wtyczki na 522. Czy ktoś wie co z resztą?
507, 522 zresztą wyżej jest to już napisane kilka razy.
Ok., znalazłem, ale nie tu, tylko w obserwacjach brygadowych. Pewne doraźne zagospodarowanie wozów do maja, gdy trzeba będzie obsadzać brygady po Veolii.
: 26 lut 2008, 10:16
autor: Krzysiek_S
alojzy pisze:Krzysiek pisze: 507, 522 zresztą wyżej jest to już napisane kilka razy.
Ok., znalazłem, ale nie tu, tylko w obserwacjach brygadowych. Pewne doraźne zagospodarowanie wozów do maja, gdy trzeba będzie obsadzać brygady po Veolii.
Nie , na reformę kwietniową.
: 28 lut 2008, 15:55
autor: ITS A 218
Czy na 301 są teraz jakieś przeguby na całkach planowo ?? Dzisiaj na 3/301 jeździ #8712 a na 6/301 jeździ #2952.
: 28 lut 2008, 19:48
autor: Santos
ITS A 218 pisze:Czy na 301 są teraz jakieś przeguby na całkach planowo ?? Dzisiaj na 3/301 jeździ #8712 a na 6/301 jeździ #2952.
z tego co wiem 6 jest na przeguba...
: 07 mar 2008, 14:29
autor: Swider
Witam wszystkich MKM! Co robi woronicza na na kleszczowskich brygadach 172 R-7: 1,3?,(4,5),6,8,9,10 R-11: 2,7,011 . Dzis widziałem 8199 na 4/172 i 5/8167 przeciez te brygady były na kleszczowej. Pozdrawiam!
: 07 mar 2008, 19:01
autor: Santos
Swider pisze:Witam wszystkich MKM! Co robi woronicza na na kleszczowskich brygadach 172 R-7: 1,3?,(4,5),6,8,9,10 R-11: 2,7,011 . Dzis widziałem 8199 na 4/172 i 5/8167 przeciez te brygady były na kleszczowej. Pozdrawiam!
A mózgiem to ciężko trochę ruszyć

Chyba nastąpiła zmiana rozkładu no nie

I łatwo można z niej wywnioskować,że R7 obsługuję 6 całek i jeden dodatek,R11 zaś 4 całki i jeden dodatek...
: 07 mar 2008, 21:12
autor: Kleszczu
Santos pisze:
A mózgiem to ciężko trochę ruszyć

Chyba nastąpiła zmiana rozkładu no nie

I łatwo można z niej wywnioskować,że R7 obsługuję 6 całek i jeden dodatek,R11 zaś 4 całki i jeden dodatek...
Więcej kultury
: 08 mar 2008, 11:15
autor: kocur
Santos pisze:Swider pisze:Witam wszystkich MKM! Co robi woronicza na na kleszczowskich brygadach 172 R-7: 1,3?,(4,5),6,8,9,10 R-11: 2,7,011 . Dzis widziałem 8199 na 4/172 i 5/8167 przeciez te brygady były na kleszczowej. Pozdrawiam!
A mózgiem to ciężko trochę ruszyć

Chyba nastąpiła zmiana rozkładu no nie

I łatwo można z niej wywnioskować,że R7 obsługuję 6 całek i jeden dodatek,R11 zaś 4 całki i jeden dodatek...
Zamiast się unosić, mógłbyś zaktualizować swoją stronkę o zajezdni na Woronicza i wrzucić aktualną rozpiskę z wykazem brygad.