Objazdy i inne okresowe zmiany tras

Moderator: Wiliam

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 23 cze 2006, 13:10

MZ pisze:
Krzysztof Sokołowski pisze:Ciekawe czy będą jakieś objazdy i co z pętlą na Wiatracznej?
:arrow: O, może być ciekawie. Dobrze, że śledzisz zawczasu takie rzeczy. Z pętli prawdopodobnie nie będzie wyjazdu, więc pozostanie chyba do wyboru jakieś kryterium uliczne.
O remoncie Grochowskiej słyszałem już od tygodnia,tylko że o innym odcinku.
Od Jordanowskiej do Wiatracznej[północna część].
Który to odcinek jest w gorszym stanie,od tego co od dzisiaj będą remontować.
Wtedy to będą objazdy.
A przebieg remontu będe śledził,bo będe tam codzienie przejeżdzał .

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 cze 2006, 13:26

O 12 zaczął się juz zjeżdżać sprzęt na miejsce prac.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 23 cze 2006, 15:29

Czyżby nie było żadnych zmian w organizacji komunikacji. Strona ZTM milczy na ten temat.

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 2297
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 23 cze 2006, 17:20

Dojazdy do pętli będą pewnie asfaltować w nocy, kiedy kraniec jest nieczynny.
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 23 cze 2006, 18:18

zaciszanin pisze:Dojazdy do pętli będą pewnie asfaltować w nocy, kiedy kraniec jest nieczynny.
:arrow: Z dojazdem to raczej nie powinno być problemu, natomiast nieczynny będzie wyjazd, skoro mają remontować odcinek południowej jezdni od ronda Wiatraczna do Zamienieckiej. A skoro wyjazd będzie nieczynny, to wjazd i tak nie ma sensu.

Awatar użytkownika
ZaciszaniN
Posty: 2297
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:44
Lokalizacja: 100% WaRsZaWa
Kontakt:

Post autor: ZaciszaniN » 23 cze 2006, 18:40

Rzeczywiście. A objazd wyglądać będzie tak:

Obrazek
Zapraszam do oglądania moich zdjęć ze stołecznej aglomeracji na PHOTOTRANS.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 cze 2006, 20:12

Czego nie rozumiem, to objazdu 135 przez Rozłucką. Po co?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 23 cze 2006, 20:12

Może Grenadierów będzie ujednokierunkowana na okazję przejęcia ruchu?
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 23 cze 2006, 20:17

Hmm... Tak, całkiem możliwe.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Krzysiek_S
Posty: 4721
Rejestracja: 15 gru 2005, 21:08
Lokalizacja: Wawer-Zerzeń-Zastów

Post autor: Krzysiek_S » 23 cze 2006, 22:25

A na Wiatraku stan na godzine 21:35, nie ma żadnej informacji o objazdach i że w weekend autobusy nie będą podjeżdzać na pętle.
Według mnie powinno coś pisać, żeby jutro nie było zdziwienia.

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 23 cze 2006, 22:53

Wszystko skończy się pewnie na małej notce w jutrzejszej prasie.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 23 cze 2006, 23:56

:arrow: A jednak kryterium uliczne, tak jak przypuszczałem :smile:. Podejrzewam, że wstawianie komunikatów o tego typu objazdach opóźnia się z tego powodu, że do ostatniej chwili nie wiadomo, czy dane roboty będą prowadzone. Gdyby okazało się, że na przykład na jutro synoptycy przewidują deszcz, to pewnie przełożyliby remont na przyszły tydzień.

Robert 514
Posty: 859
Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
Lokalizacja: Wawa / Wrocław

Post autor: Robert 514 » 24 cze 2006, 0:52

Fikander pisze:Może Grenadierów będzie ujednokierunkowana na okazję przejęcia ruchu?
tak, od al. Stanów zjednoczonych

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5551
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 24 cze 2006, 17:35

Zmiana trasy linii 141
W związku z wprowadzeniem stałej organizacji ruchu, niedopuszczającej skrętu w lewo z ulicy Marynarskiej w ulicę Postępu w kierunku ul. Cybernetyki, od godz. 06:30 dnia 24-06-2006 do odwołania, wprowadza się trasę objazdową dla autobusów linii 141 jadących w kierunku krańca BOKSERSKA.
Od skrzyżowania al. Wilanowska / Wołoska autobusy linii 141 skierowane zostają ulicami: Wołoska, Domaniewska, Postępu do własnej trasy.

Na trasie objazdowej obowiązują wszystkie napotkane przystanki.
Zmiana organizacji stała, objazd tymczasowy. Pomysłu nie mają? Czekają na zamieszanie przy Ostrobramskiej aby ostateczny przebieg ustalić?
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 24 cze 2006, 19:42

Niezły bałagan jest na przystankach na trasie objazdowej Grochowskiej. Jeden z przykładów to brak przystanku dla 145 przy Szpitalu MON. A koreczki też niezłe. i ten piękny bajzel na rondzie Wiatraczna.

Zablokowany