A teraz o polityce... (tej krajowej)

Moderator: Szeregowy_Równoległy

bosman30
Posty: 400
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:51
Kontakt:

Post autor: bosman30 » 20 paź 2010, 15:21

kulikowski, czy pamiętasz co krzyczeli zgromadzeni przy Jarkaczu 10 paz pod pałacem,gdy powiedziano że prezydentowa wraca do kraju?I zauważ w koncu że naród ma dość tego małego chorego z nienawisci człowieczka.
Operator Żurawia Wieżowego :-D

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7698
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 paź 2010, 15:36

kulikowski pisze:Liderzy partii rządzącej brutalnie atakują zachęcając do fizycznej eliminacji największą opozycję przy wtórze najpopularniejszych mediów,
Konkrety poproszę. Kto i kiedy mówił o zabijaniu przedstawicieli opozycji?
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5318
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 20 paź 2010, 15:38

kulikowski pisze:Liderzy partii rządzącej brutalnie atakują zachęcając do fizycznej eliminacji największą opozycję przy wtórze najpopularniejszych mediów, dochodzi do morderstwa, którego sprawca podaje motyw polityczny, sprawca był uzbrojony w broń gazową adaptowaną na ostrą, nóż, miotacz gazu i paralizator, sprawca od kilku dni obserwował lokal i nie wygląda na niepoczytalnego; cała ta sytuacja wskazuje na jakiś deficyt demokracji, a nawet na zaczątki nowego totalitaryzmu.
Oczywiście że nie był niepoczytalny, perfekcyjnie wszystko zaplanował - chciał zabić Jarosława więc to naturalne, że za cel ataku wybrał sobie podrzędne łódzkie biuro ? Przednia dedukcja, oj przednia...
(czekam tylko na artykuł ND czy GP że człowiek ten widziany był parę dni wcześniej w dowolnym biurze PO, skąd odbierał broń i instrukcje)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7698
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 20 paź 2010, 15:42

Paweł_K pisze:(czekam tylko na artykuł ND czy GP że człowiek ten widziany był parę dni wcześniej w dowolnym biurze PO, skąd odbierał broń i instrukcje)
Coś Ty - a ABW lub SKW dostał...
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 20 paź 2010, 15:54

bosman30 pisze:I zauważ w koncu że naród ma dość tego małego chorego z nienawisci człowieczka.
W tym sęk, że nie cały...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

bosman30
Posty: 400
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:51
Kontakt:

Post autor: bosman30 » 20 paź 2010, 16:08

Bastian pisze:W tym sęk, że nie cały...
Skłaniam się że około 85% polaków ma już poprostu dość.Nienawiść tego człowieczka jest przerażająca,a te stado jego przydupasów jest takie same.
Operator Żurawia Wieżowego :-D

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36687
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 20 paź 2010, 16:11

To niech się, do cholery, pofatygują do urny wyborczej :evil:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Delfino
Posty: 934
Rejestracja: 03 lut 2007, 14:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Delfino » 20 paź 2010, 16:15

kulikowski pisze:Liderzy partii rządzącej brutalnie atakują zachęcając do fizycznej eliminacji największą opozycję przy wtórze najpopularniejszych mediów
Zachęcają PiS do eliminacji? Kogo?

Zresztą nie bądźmy śmieszni. Mnie wręcz szokuje jak oglądam TV, że nikt nie zwrócił uwagi na pewien prosty aspekt. Już nawet nie mówię o dziennikarzach, ale nawet posłowie PO. Przecież nikt z PO nie ma takiej mocy sprawczej. Czy jakby Tusk powiedział, że Jarek jest zły to nagle połowa społeczeństwa znienawidziła by Jarka? Absurd. To Jarek zniechęcił do siebie połowę społeczeństwa, poprzez ciągłe podziały, wyzwiska, szufladkowanie i tak dalej. Ci ludzie w zemście głosują na PO. Proste i logiczne. A, że wśród obrażonych trafił się jeden wariat, to inna bajka. PO nie ma nic do tego.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14790
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 20 paź 2010, 16:52

kulikowski pisze:Liderzy partii rządzącej brutalnie atakują zachęcając do fizycznej eliminacji
Dokładny cytat proszę, z datą i miejscem wypowiedzi.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 255 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
kulikowski
Posty: 894
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:39
Lokalizacja: Rakowiec

Post autor: kulikowski » 20 paź 2010, 17:39

7 9 15 128 136 154 172 175 188 208 504 S-2 S-3 RL R8 N32 N38 N88

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 20 paź 2010, 17:57

kulikowski pisze:Janusz Palikot: zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i sprzedamy skórę (wideo)
No jeśli wypowiedzi z programu "Szymon Majewski Show" traktujesz poważnie, to ja ci współczuję.

Rozumiem, że już nie pamiętasz, jak poseł Hofman wzywał do powieszenia Palikota na najbliższym drzewie?

Awatar użytkownika
kulikowski
Posty: 894
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:39
Lokalizacja: Rakowiec

Post autor: kulikowski » 20 paź 2010, 18:07

miała być Irlandia a wyszła Białoruś. BTW a teraz chyba będę musiał wykupić polisę na życie, bo za powiedzenie publiczne prawdy mogę "dostać łomot" od nieznanych sprawców na ulicy wieczorem.
7 9 15 128 136 154 172 175 188 208 504 S-2 S-3 RL R8 N32 N38 N88

bepe
Posty: 3516
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 20 paź 2010, 18:21

kulikowski pisze:miała być Irlandia a wyszła Białoruś.
Jakby ci ktoś powiedział, że wyszła Szwecja (tam parę lat temu zamordowano panią minister spraw zagranicznych, a 24 lata temu - premiera), toby ci się bardziej spodobało?

mozgow
Posty: 703
Rejestracja: 04 gru 2007, 11:43
Lokalizacja: Ochota

Post autor: mozgow » 20 paź 2010, 20:35

BJ pisze:Nie, nie sugeruje tego.
Kaczyński zresztą wyjaśniał sens swoich słów po tym, jak media od razu zinterpretowały jego słowa w sposób taki, aby było jak najgorzej dla niego i PiS.
Prezes powiedział, cytuję: "Boleję tylko nad tym, że z powodu oportunizmu czy radykalnego braku odwagi, pewni ludzie, którzy głoszą mocno idee katolickie, a mają czasem duże kłopoty z wcielaniem ich we własnym życiu, posuwają się do bzdur, kłamstw, tego rodzaju obrzydliwości, jak pisanie, że ja jestem winien pojawieniu się zaczątków zapateryzmu w naszym kraju. Temu winien jest - powtórzę - Bronisław Komorowski. Sądzę, iż w dużej mierze został on wybrany prezydentem przez nieporozumienie, bo jestem przekonany, że bardzo wiele osób, które na niego głosowały zapateryzmu w Polsce nie chce."

Być może mój iloraz inteligencji nie jest wystarczająco wysoki, aby zrozumieć co Prezes miał na myśli, wypowiadając zaznaczone przeze mnie słowa.
To nie jest sugestia, to stwierdzenie, że Komorowski oszukał wyborców. Że gdyby wiedzieli, że chce usunąć krzyż, to by na niego nie zagłosowali. Nie wiem jak widzą to inni ale dla mnie jest to podważaniem wyników wyborów.
Jeśli prezes miał co innego na myśli, poproszę o link do tekstu w którym wyjaśnia, co tak naprawdę miał na myśli.

A teraz bardzo trudne pytanie: Czy mówienie "pan Komorowski" zamiast Prezydent Komorowski, w czasie komentowania tego co robi Prezydent wypełniając swoje obowiązki, jest w porządku? Że nie spowoduje to u nikogo agresji ?
1 7 9 22 128 141 157 172 175 504

Awatar użytkownika
Paweł_K
Taki ligowy Bełchatów
Posty: 5318
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:12
Lokalizacja: W-wa Gocławek (HQ)
Kontakt:

Post autor: Paweł_K » 20 paź 2010, 21:14

kulikowski pisze:miała być Irlandia a wyszła Białoruś. BTW a teraz chyba będę musiał wykupić polisę na życie, bo za powiedzenie publiczne prawdy mogę "dostać łomot" od nieznanych sprawców na ulicy wieczorem.
Raczysz Pan pier***ić. Jakby tu była Białoruś to "krzyżowcy" by byli po paru godzinach zawinięci na dołek i mieli postawione zarzuty...
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Richard Wright 1943-2008 - Shine on, you crazy diamond...

ODPOWIEDZ