Flixbus (d. PolskiBus)
Moderator: JacekM
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Wynająć też. Ja sie uwzględni ubezpieczenie, amortyzację (tj. rozłożony koszt zakupu), koszty serwisu (nie każdy umie/lubi leżeć pod Golfem III jak nawali) itd. to sfinansuje sie kilka wynajmów rocznie + kilkanaście przejazdów taksówką.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
-
gfedorynski
- Posty: 908
- Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45
Dobrze chyba - podstawią gdzie chcesz, odbiorą gdzie chcesz (chociaż i tak wszyscy chcą na lotnisko). Tylko to ciągle droga impreza.
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Ja tam te dwa razy w roku avisa biorę.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
Oj, coś pecha mają: dzwon na A2, kierowca PB zginął na miejscu:
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news, ... 92419.html
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news, ... 92419.html
Doszliśmy w Polsce do stanu, że rozkład jazdy pociągów to jest coś,
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....
W ramach nowości P12 wydłużone do Wiednia przez Brno. P26 i P29 zlikwidowane, a w ramach zastępstwa dodatkowe przystanki otrzymają wybrane kursy P1 i wszystkie na P2. Od początku wróżyłem taką przyszłość tym liniom. 
ashir pisze:W ramach nowości P12 wydłużone do Wiednia przez Brno. P26 i P29 zlikwidowane, a w ramach zastępstwa dodatkowe przystanki otrzymają wybrane kursy P1 i wszystkie na P2. Od początku wróżyłem taką przyszłość tym liniom.
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Do Londynu autobusem sie kiedys dobe jeździło... I jezdzili. Swoja droga Sobieski z 10h (?) jest na tym tle całkiem atrakcyjny.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
Nie zawyżaj, 17 godzin (a poza 1 kursem to dokładniej nawet 16 godz. 55 min.). 2 godziny mniej to jednak jakaś różnica jest.8239 pisze:Taa, i przejazd z Gdańska na poziomie +/- 19 godzin. Ciekawe, ilu śmiałków się na taką podróż znajdzie.
17 godzin (a nawet zazwyczaj 16 godz. 55 min.). To jednak krócej niż do Tallina.Emyl pisze:19 godzin? To powinno być zabronione. Ciekawe kiedy będzie pierwsza ofiara śmiertelna z zakrzepicą.