Mapa komunikacji miejskiej

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Kra
Posty: 1875
Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
Lokalizacja: Żoliborz/Bielany

Post autor: Kra » 06 cze 2007, 16:13

Nie ma też zaznaczonych objazdów dla linii 156, 356 i 195 w kierunku Huty przez Marymoncką - ZTM też nie bardzo o tym wie, bo nie dał komunikatu ani nie wymienił kartek na przystankach.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 12 cze 2007, 1:17

:arrow: Na mapie jest zaznaczona ulica Jugosławiańska zamiast Jugosłowiańskiej. Taka drobna literówka...

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 26 cze 2007, 15:26

Na mapie linii dziennych ulicami Deotymy i Ks. Janusza jeździ.... 603 :D

Nowe przystanki w zespole KOŚCIUSZKI zaznaczone są po przeciwnych stronach ulicy.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 27 cze 2007, 0:25

MZ pisze:Na mapie jest zaznaczona ulica Jugosławiańska zamiast Jugosłowiańskiej.
:arrow: Już poprawili, a zatem wypada podziękować :).
Solaris U10 pisze:Nowe przystanki w zespole KOŚCIUSZKI zaznaczone są po przeciwnych stronach ulicy.
A co tu nie jest w porządku? Bo wydaje mi się, że wszystko jest dobrze?

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 27 cze 2007, 7:46

MZ pisze:
Solaris U10 pisze:Nowe przystanki w zespole KOŚCIUSZKI zaznaczone są po przeciwnych stronach ulicy.
A co tu nie jest w porządku? Bo wydaje mi się, że wszystko jest dobrze?
O, widzę, że teraz jest w porządku, ale na pewno było źle.

mariow
Posty: 2649
Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
Lokalizacja: Warszawa Ursus

Post autor: mariow » 27 cze 2007, 8:23

Solaris U10 pisze:O, widzę, że teraz jest w porządku, ale na pewno było źle.
było, było, ale zostało poprawione
PURA VIDA!

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 02 lip 2007, 0:24

:arrow: Prawdopodobnie na podstawie tej mapy internetowej ZTM opracował mapę na przystanki, obowiązującą od dziś. Wcześniej takie plany wykonywała na zlecenie ZTM firma Jokart. Nie miałem czasu przeglądać wszystkich szczegółów, ale nie znalazłem na tej mapie tych błędów, o których pisaliśmy tu w przypadku wersji internetowej, więc jest szansa, że plan jest w porządku.

Awatar użytkownika
Solaris U10
Posty: 2660
Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26

Post autor: Solaris U10 » 02 lip 2007, 8:14

A mapka do wzięcia w ZTM też taka jest?

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 02 lip 2007, 9:35

Solaris U10 pisze:A mapka do wzięcia w ZTM też taka jest?
:arrow: Takich dużych to na pewno nie będą rozdawać, ale małe, składane mapki pewnie tradycyjnie wyprodukują.

Awatar użytkownika
floyd
Posty: 519
Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
Kontakt:

Post autor: floyd » 02 lip 2007, 11:47

MZ pisze::arrow: Prawdopodobnie na podstawie tej mapy internetowej ZTM opracował mapę na przystanki, obowiązującą od dziś. Wcześniej takie plany wykonywała na zlecenie ZTM firma Jokart. Nie miałem czasu przeglądać wszystkich szczegółów, ale nie znalazłem na tej mapie tych błędów, o których pisaliśmy tu w przypadku wersji internetowej, więc jest szansa, że plan jest w porządku.
Ja niestety znalazłem. Na mapie wiszącej na przystanku Saska 04 linia N02 jedzie ulicą Powsińską, a nie jak w rzeczywistości Witosa i Sobieskiego. Zaznaczono również zmiany wprowadzone na Białołęce od 1.07, ale tych w Wawrze już nie uwzględniono.
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/

Zawodowo :)

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 638
Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
Lokalizacja: Gocław

Post autor: Petroniusz » 02 lip 2007, 16:05

floyd pisze:Zaznaczono również zmiany wprowadzone na Białołęce od 1.07, ale tych w Wawrze już nie uwzględniono.
Może dlatego, że traktują je jako zmiany czasowe? A jak zaznaczono 144, albo 154 na Instalatorów?

Awatar użytkownika
Plesim
Posty: 2818
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11

Post autor: Plesim » 02 lip 2007, 21:38

Petroniusz pisze:Może dlatego, że traktują je jako zmiany czasowe? A jak zaznaczono 144, albo 154 na Instalatorów?
144 na Wschodni, 154 przed wakacyjnie a 128 na Instalatorów.

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 03 lip 2007, 20:01

Plesim pisze:144 na Wschodni, 154 przed wakacyjnie a 128 na Instalatorów.
:arrow: Czyli umieścili trasy tak zwane stałe, choć z tą stałością to różnie bywa.
A przy okazji tych map - zastanawia mnie sens zostawienia na nich miejsca na komunikaty. Po pierwsze: jest go za mało, po drugie: komunikaty są obok rozkładów.

MarzenkaZTM
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2006, 17:43
Lokalizacja: warszawa-Józefów

Post autor: MarzenkaZTM » 05 lip 2007, 22:26

Mam pytanie.Dzisiaj widziałam na przystanku nową mapke z 2 lipca. chciałam sie zapytać czy mozna taka dostać w siedzibie MZA na Senatorkiej albo czy jest dostępna w internecie?
Komunikacja miejska w Józefowie!!!!!!!mam nadzieje ze wkrótce będzie

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 05 lip 2007, 22:28

w ZTM (nie MZA :P) powinni już mieć taką kieszonkową (nie taką płachtę z przystanku ;) )

ODPOWIEDZ