Moderatorzy: Tyrystor, Dantte
-
Kra
- Posty: 1875
- Rejestracja: 16 lut 2006, 9:28
- Lokalizacja: Żoliborz/Bielany
Post
autor: Kra » 06 cze 2007, 16:13
Nie ma też zaznaczonych objazdów dla linii 156, 356 i 195 w kierunku Huty przez Marymoncką - ZTM też nie bardzo o tym wie, bo nie dał komunikatu ani nie wymienił kartek na przystankach.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 12 cze 2007, 1:17

Na mapie jest zaznaczona ulica Jugosł
awiańska zamiast Jugosłowiańskiej. Taka drobna literówka...
-
Solaris U10
- Posty: 2660
- Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26
Post
autor: Solaris U10 » 26 cze 2007, 15:26
Na mapie linii dziennych ulicami Deotymy i Ks. Janusza jeździ.... 603
Nowe przystanki w zespole KOŚCIUSZKI zaznaczone są po przeciwnych stronach ulicy.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 27 cze 2007, 0:25
MZ pisze:Na mapie jest zaznaczona ulica Jugosławiańska zamiast Jugosłowiańskiej.

Już poprawili, a zatem wypada podziękować

.
Solaris U10 pisze:Nowe przystanki w zespole KOŚCIUSZKI zaznaczone są po przeciwnych stronach ulicy.
A co tu nie jest w porządku? Bo wydaje mi się, że wszystko jest dobrze?
-
Solaris U10
- Posty: 2660
- Rejestracja: 18 gru 2005, 13:26
Post
autor: Solaris U10 » 27 cze 2007, 7:46
MZ pisze:Solaris U10 pisze:Nowe przystanki w zespole KOŚCIUSZKI zaznaczone są po przeciwnych stronach ulicy.
A co tu nie jest w porządku? Bo wydaje mi się, że wszystko jest dobrze?
O, widzę, że teraz jest w porządku, ale na pewno było źle.
-
mariow
- Posty: 2649
- Rejestracja: 13 lut 2007, 16:10
- Lokalizacja: Warszawa Ursus
Post
autor: mariow » 27 cze 2007, 8:23
Solaris U10 pisze:O, widzę, że teraz jest w porządku, ale na pewno było źle.
było, było, ale zostało poprawione
PURA VIDA!
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 02 lip 2007, 0:24

Prawdopodobnie na podstawie tej mapy internetowej ZTM opracował mapę na przystanki, obowiązującą od dziś. Wcześniej takie plany wykonywała na zlecenie ZTM firma Jokart. Nie miałem czasu przeglądać wszystkich szczegółów, ale nie znalazłem na tej mapie tych błędów, o których pisaliśmy tu w przypadku wersji internetowej, więc jest szansa, że plan jest w porządku.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 02 lip 2007, 9:35
Solaris U10 pisze:A mapka do wzięcia w ZTM też taka jest?

Takich dużych to na pewno nie będą rozdawać, ale małe, składane mapki pewnie tradycyjnie wyprodukują.
-
floyd
- Posty: 519
- Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
- Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
-
Kontakt:
Post
autor: floyd » 02 lip 2007, 11:47
MZ pisze:
Prawdopodobnie na podstawie tej mapy internetowej ZTM opracował mapę na przystanki, obowiązującą od dziś. Wcześniej takie plany wykonywała na zlecenie ZTM firma Jokart. Nie miałem czasu przeglądać wszystkich szczegółów, ale nie znalazłem na tej mapie tych błędów, o których pisaliśmy tu w przypadku wersji internetowej, więc jest szansa, że plan jest w porządku.
Ja niestety znalazłem. Na mapie wiszącej na przystanku Saska 04 linia N02 jedzie ulicą Powsińską, a nie jak w rzeczywistości Witosa i Sobieskiego. Zaznaczono również zmiany wprowadzone na Białołęce od 1.07, ale tych w Wawrze już nie uwzględniono.
-
Petroniusz
- Posty: 638
- Rejestracja: 14 gru 2005, 7:44
- Lokalizacja: Gocław
Post
autor: Petroniusz » 02 lip 2007, 16:05
floyd pisze:Zaznaczono również zmiany wprowadzone na Białołęce od 1.07, ale tych w Wawrze już nie uwzględniono.
Może dlatego, że traktują je jako zmiany czasowe? A jak zaznaczono 144, albo 154 na Instalatorów?
-
Plesim
- Posty: 2818
- Rejestracja: 18 gru 2005, 21:59
- Lokalizacja: Tam gdzie kiedyś kończyła 11
Post
autor: Plesim » 02 lip 2007, 21:38
Petroniusz pisze:Może dlatego, że traktują je jako zmiany czasowe? A jak zaznaczono 144, albo 154 na Instalatorów?
144 na Wschodni, 154 przed wakacyjnie a 128 na Instalatorów.
-
MZ
- Słońce Radomia
- Posty: 8438
- Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
- Lokalizacja: Radom
-
Kontakt:
Post
autor: MZ » 03 lip 2007, 20:01
Plesim pisze:144 na Wschodni, 154 przed wakacyjnie a 128 na Instalatorów.

Czyli umieścili trasy tak zwane stałe, choć z tą stałością to różnie bywa.
A przy okazji tych map - zastanawia mnie sens zostawienia na nich miejsca na komunikaty. Po pierwsze: jest go za mało, po drugie: komunikaty są obok rozkładów.
-
MarzenkaZTM
- Posty: 12
- Rejestracja: 17 cze 2006, 17:43
- Lokalizacja: warszawa-Józefów
Post
autor: MarzenkaZTM » 05 lip 2007, 22:26
Mam pytanie.Dzisiaj widziałam na przystanku nową mapke z 2 lipca. chciałam sie zapytać czy mozna taka dostać w siedzibie MZA na Senatorkiej albo czy jest dostępna w internecie?
Komunikacja miejska w Józefowie!!!!!!!mam nadzieje ze wkrótce będzie
-
SławekM
- (solaris8315)
- Posty: 14369
- Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
-
Kontakt:
Post
autor: SławekM » 05 lip 2007, 22:28
w ZTM (nie MZA

) powinni już mieć taką kieszonkową (nie taką płachtę z przystanku

)