KM po ukończeniu budowy pierwszej linii Metra

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5307
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 19 sty 2009, 22:46

Bastian pisze:
Glonojad pisze:Znaczy przesiadka ze 189 co 15 do 112 co 15 rekompensatą za dłuższe 189 co 10? Ech...
No wiem, że "ech". A wymyśl coś innego, lecz nie dłuższe 189, bo tego "niedasie"... :/
No to takie proste... Naciąganie przykrótkiej kołderki. Na północy wydłużyć, na południu skrócić. Kto by się Mokotowem przejmował... Jest 141, jest 193. O! I 401 jest. A dublom mówimy nie :P .
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 sty 2009, 22:47

Glonojad pisze:Obecne 112 i 189 co 12 minut, żeby to chociaż udawało podobną funkcjonalność? Rozumem, że ogonki się pokrywają, na obie co 10 nie da rady ale chyba na co 12 by jeszcze jakoś? :-k
Teraz wozów na to nie znajdziesz. Może potem się da...
R-11 Kleszczowa pisze:Żenujące.
Jak jęczałeś na 189, to ci pisałem, że się to w końcu tak skończy :/

[ Dodano: 2009-01-19, 22:48 ]
TGM pisze:A dublom mówimy nie :P .
Pustawym dublom mówimy "nie". Więc może co najwyżej 141.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 sty 2009, 22:58

Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Żenujące.
Jak jęczałeś na 189, to ci pisałem, że się to w końcu tak skończy :/
Bo wydłużenie 189 wybitnie mi się nie podoba - co ja na to poradzę ;-) Miałem i mam inną wizję - takie życie O-) W każdym razie takie makabryczne cięcie 106 (i pewnie - niestety - przy okazji też 184 bo w końcu ono takie kiepskie i na dodatek skoordynowane ze sto szóstką...) jest zwyczajnie żenujące. Rozumiem - mocne 112. OK - bardzo pięknie, że wzmacnia się obwód. Może więc zamiast tworzyć totalnego potworka ze 106 przerzucić wozy na 112/189 :> Naprawdę zostawianie linii o tak żenującej częstotliwości na tak zakorkowanej trasie nie ma najmniejszego sensu...
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 19 sty 2009, 23:02

TGM pisze:BEŁKOT
Jesteś żenująco nudny. A tym razem zupełnie jeszcze populistyczno-kłamliwy.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

adaszko
Posty: 110
Rejestracja: 09 sty 2009, 22:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: adaszko » 19 sty 2009, 23:03

Bastian pisze:adaszko napisał/a:
Jak ludzie się przyzwyczają, to może się okazać całkiem niezła dowózka do Arkadi.

W DP trochę wątpię, od pl. Grunwaldzkiego będzie chyba szybciej dojść piechotą, niż objeżdżać Babkę. Ale w DS mogą rzeczywiście jeździć.
Ale z Pl. Wilsona to już w :-k ięcej osób może wybierać ten dojazd...

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 sty 2009, 23:04

R-11 Kleszczowa pisze:pewnie - niestety - przy okazji też 184 bo w końcu ono takie kiepskie i na dodatek skoordynowane ze sto szóstką...
184 pociąć się nie da, bo w końcu zostaje samotnie na Schroegera.
R-11 Kleszczowa pisze:Może więc zamiast tworzyć totalnego potworka ze 106 przerzucić wozy na 112/189 :>
Bardzo chętnie. Ale też "niedasie". Może potem.

Naprawdę to 189 było najlepszym i najekonomiczniejszym wyjściem, teraz już będziesz musiał uwierzyć na słowo...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 sty 2009, 23:10

Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:pewnie - niestety - przy okazji też 184 bo w końcu ono takie kiepskie i na dodatek skoordynowane ze sto szóstką...
184 pociąć się nie da, bo w końcu zostaje samotnie na Schroegera.
Znaczy się, że będzie 15/20/15//20 "jakotako" skoordynowane z 20/30/20//30 :?:
Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Może więc zamiast tworzyć totalnego potworka ze 106 przerzucić wozy na 112/189 :>
Bardzo chętnie. Ale też "niedasie".
Ponieważ :> :?:
Bastian pisze: Naprawdę to 189 było najlepszym i najekonomiczniejszym wyjściem, teraz już będziesz musiał uwierzyć na słowo...
Ależ ja wierzę i wierzyłem w to - nie zmienia to jednak faktu, że ta zmiana mi się ewidentnie nie podobała...
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 19 sty 2009, 23:12

R-11 Kleszczowa pisze:nie zmienia to jednak faktu, że ta zmiana mi się ewidentnie nie podobała...
A układ obecny bardziej?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 sty 2009, 23:15

R-11 Kleszczowa pisze:Ponieważ :> :?:
Ponieważ bo. Szukasz mądrej odpowiedzi na głupie pytanie? :P
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 sty 2009, 23:15

pawcio pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:nie zmienia to jednak faktu, że ta zmiana mi się ewidentnie nie podobała...
A układ obecny bardziej?
Nie. Miałem i mam swoją wizję - wiem, że - niestety - nie ma ona szans na realizację.
Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Ponieważ :> :?:
Ponieważ bo. Szukasz mądrej odpowiedzi na głupie pytanie? :P
Kto pyta nie błądzi :p
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5307
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 19 sty 2009, 23:20

pawcio pisze:
TGM pisze:BEŁKOT
Jesteś żenująco nudny. A tym razem zupełnie jeszcze populistyczno-kłamliwy.
TGM pisze:Co za bzdury... Co niby dubluje 130?
Bastian pisze:517, 127, 19, 167, 172, 116. Mało? :>
Odpowiednio: 3,5km (w baaardzo dużym uproszczeniu), 3,5km, 2km, 2km (+ okolice zach), 3 km (+ok. zach), 5,5km wspólnej trasy.

141 i 189?

4,8 wspólnej trasy.
:-"
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 19 sty 2009, 23:23

R-11 Kleszczowa pisze:Nie. Miałem i mam swoją wizję - wiem, że - niestety - nie ma ona szans na realizację.
A ta miała...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 13046
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 19 sty 2009, 23:31

Bastian pisze:
R-11 Kleszczowa pisze:Nie. Miałem i mam swoją wizję - wiem, że - niestety - nie ma ona szans na realizację.
A ta miała...
Nie przeczę... Ja jednak ręki nie przyłożyłem do zablokowania projektu bielańskiego =; W konsultacjach udziału nie wziąłem.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Awatar użytkownika
Nazgul
Posty: 705
Rejestracja: 13 sty 2006, 18:19
Lokalizacja: z XI RP

Post autor: Nazgul » 19 sty 2009, 23:54

Bastian pisze:Al. Zjednoczenia - Marymoncka - Wrzeciono - Huta.
Jeśli coś takiego zostanie wprowadzone, to długo tak nie pojeździ. Ominięcie wolumenu przez 103, jak na linię lokalną w tym regionie to chyba największy absurd wśród tych zmian. 106 zostaje do UKSW będąc kompletnym dublem 114, jakby nie mogło zostać skrócone do M Młociny, a 103 nie może zostać skrócone do UKSW realizując połączenie inną trasą, zapewniając jednocześnie dojazd z Przy Agorze do metra. Żal #-o

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 19 sty 2009, 23:56

Nazgul pisze:106 zostaje do UKSW będąc kompletnym dublem 114
Miało jeździć do Chomiczówki, nie było zgody. Cóż zrobić.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ODPOWIEDZ