Strona 3 z 16
: 13 lut 2006, 23:07
autor: TLG
Adam G. pisze:#7690

Ja myśle, że nie tylko (oczywiście pomijając odciętą część dyskusji). Niedługo znaczna część odkurzaczy będzie sie zaliczało do kompleksowej blacharki. Może MZA też zmodernizuje jakieś najstarsze odkurzacze wg. tego schematu i zrobi z nich stuprocentowe tantusy.
: 14 lut 2006, 16:16
autor: Plesim
Przecież 7772 miało już naprawę blacharki i prawdopodobnie 7872 niedługo tez zaliczy.
: 14 lut 2006, 16:20
autor: Piotrek
TLG pisze:Ja myśle, że nie tylko (oczywiście pomijając odciętą część dyskusji). Niedługo znaczna część odkurzaczy będzie sie zaliczało do kompleksowej blacharki. Może MZA też zmodernizuje jakieś najstarsze odkurzacze wg. tego schematu i zrobi z nich stuprocentowe tantusy.
Nie sądzę,bo koszty byłyby na pewno znaczne.Jeśli już to najwyżej z jeden odkurzacz się z tantusuje

: 14 lut 2006, 22:13
autor: TLG
Źle to powiedziałem. Bo to, co obecnie nazywa sie tantusem ma takie detale jak magistrala multipleksowa, deche VDO w opcji i tak dalej. A porządna blacharka czeka odkurzacze tak czy inaczej. To ciekawe-one wszędzie zaczynają korodować od tego samego miejsca.
: 15 lut 2006, 8:34
autor: 2952
Piotrek pisze:Ja jeszcze tym 4348 nie jechałem...a w środku wygląda tak samo jak ten wyremontowany gniot?
. Gniot ma zielone siedzenia, bo go widziałem, jak uciekał z T4 z foliami na siedzeniach w pewien piękny, grudniowy piątek będąc na zglądce, co tam na hali sobie stoi.
[ Dodano: 2006-03-01, 13:32 ]
4348 wczoraj zjeżdżało na 015/301 na R9 o 21:59.
: 28 mar 2006, 17:17
autor: gregory5576
tonny5545 pisze:Mnie akurat ten nowy wygląd bardziej sie podoba niż ten wcześniejszy. Nienawidze wygladów takich kwadratów, jak dla mnie to po prostu złom, a w środku jeszcze gorzej, śmierdzii i jeszcze te głupie siedzenia. Ochyda


28-03-06 11/171(5767)sam widziałem

: 28 mar 2006, 17:22
autor: Maciek
gregory5576 pisze:tonny5545 pisze:Mnie akurat ten nowy wygląd bardziej sie podoba niż ten wcześniejszy. Nienawidze wygladów takich kwadratów, jak dla mnie to po prostu złom, a w środku jeszcze gorzej, śmierdzii i jeszcze te głupie siedzenia. Ochyda


28-03-06 11/171(5767)sam widziałem

ymm nie ten temat.
zapraszam do działu poszukiwane wozy

: 04 sty 2007, 15:52
autor: SławekM
Prędzej wytną 429x, i trochę 43xx. Zawsze można je sprzedać, GOP chętnie weźmie

Zawsze jest możliwość podniesienia planu brygadowego. Opcji jak widać, trochę jest

: 04 sty 2007, 17:51
autor: Filip7370
solaris8315 pisze:Prędzej wytną 429x, i trochę 43xx.
No to trzeba myśleś o kasacji większości czy tylko części M120,

żeby nie zacząć myśleć o zachowaniu jednego.
: 04 sty 2007, 17:54
autor: R-9 Chełmska
solaris8315 pisze:Prędzej wytną 429x, i trochę 43xx
UZASADNIJ
dlaczego wozy mocniejsze i mniej awaryjne są do wycięcia? porównaj ich stan techniczny z serią 44.
: 04 sty 2007, 18:00
autor: SławekM
44xx zapewne pójdą na przebudowę na Supero. 429x tego zapewne nie doczekają tj. część 43xx
: 04 sty 2007, 18:03
autor: R-9 Chełmska
Dlatego się pytam dlaczego wozy w lepszym stanie technicznym mają być kasowane, a w gorszym mieć NG?
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 04 sty 2007, 18:10
autor: SławekM
Widzę rozumowanie, "byle do oporu, bez NG nawet dla rupieci"
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
: 04 sty 2007, 18:23
autor: Colony
44xx zapewne pójdą na przebudowę na Supero
A nie Mastero?
: 04 sty 2007, 18:25
autor: SławekM
Mastero to gnioty
