Strona 3 z 16

: 13 lut 2006, 23:07
autor: TLG
Adam G. pisze:#7690 :lol:
Ja myśle, że nie tylko (oczywiście pomijając odciętą część dyskusji). Niedługo znaczna część odkurzaczy będzie sie zaliczało do kompleksowej blacharki. Może MZA też zmodernizuje jakieś najstarsze odkurzacze wg. tego schematu i zrobi z nich stuprocentowe tantusy.

: 14 lut 2006, 16:16
autor: Plesim
Przecież 7772 miało już naprawę blacharki i prawdopodobnie 7872 niedługo tez zaliczy.

: 14 lut 2006, 16:20
autor: Piotrek
TLG pisze:Ja myśle, że nie tylko (oczywiście pomijając odciętą część dyskusji). Niedługo znaczna część odkurzaczy będzie sie zaliczało do kompleksowej blacharki. Może MZA też zmodernizuje jakieś najstarsze odkurzacze wg. tego schematu i zrobi z nich stuprocentowe tantusy.
Nie sądzę,bo koszty byłyby na pewno znaczne.Jeśli już to najwyżej z jeden odkurzacz się z tantusuje ;)

: 14 lut 2006, 22:13
autor: TLG
Źle to powiedziałem. Bo to, co obecnie nazywa sie tantusem ma takie detale jak magistrala multipleksowa, deche VDO w opcji i tak dalej. A porządna blacharka czeka odkurzacze tak czy inaczej. To ciekawe-one wszędzie zaczynają korodować od tego samego miejsca.

: 15 lut 2006, 8:34
autor: 2952
Piotrek pisze:Ja jeszcze tym 4348 nie jechałem...a w środku wygląda tak samo jak ten wyremontowany gniot?
. Gniot ma zielone siedzenia, bo go widziałem, jak uciekał z T4 z foliami na siedzeniach w pewien piękny, grudniowy piątek będąc na zglądce, co tam na hali sobie stoi.

[ Dodano: 2006-03-01, 13:32 ]
4348 wczoraj zjeżdżało na 015/301 na R9 o 21:59.

: 28 mar 2006, 17:17
autor: gregory5576
tonny5545 pisze:Mnie akurat ten nowy wygląd bardziej sie podoba niż ten wcześniejszy. Nienawidze wygladów takich kwadratów, jak dla mnie to po prostu złom, a w środku jeszcze gorzej, śmierdzii i jeszcze te głupie siedzenia. Ochyda :x
:arrow: 28-03-06 11/171(5767)sam widziałem :!:

: 28 mar 2006, 17:22
autor: Maciek
gregory5576 pisze:
tonny5545 pisze:Mnie akurat ten nowy wygląd bardziej sie podoba niż ten wcześniejszy. Nienawidze wygladów takich kwadratów, jak dla mnie to po prostu złom, a w środku jeszcze gorzej, śmierdzii i jeszcze te głupie siedzenia. Ochyda :x
:arrow: 28-03-06 11/171(5767)sam widziałem :!:
ymm nie ten temat.
zapraszam do działu poszukiwane wozy ;-)

: 04 sty 2007, 15:52
autor: SławekM
Prędzej wytną 429x, i trochę 43xx. Zawsze można je sprzedać, GOP chętnie weźmie ;) Zawsze jest możliwość podniesienia planu brygadowego. Opcji jak widać, trochę jest ;)

: 04 sty 2007, 17:51
autor: Filip7370
solaris8315 pisze:Prędzej wytną 429x, i trochę 43xx.
No to trzeba myśleś o kasacji większości czy tylko części M120, :-# żeby nie zacząć myśleć o zachowaniu jednego.

: 04 sty 2007, 17:54
autor: R-9 Chełmska
solaris8315 pisze:Prędzej wytną 429x, i trochę 43xx
UZASADNIJ
dlaczego wozy mocniejsze i mniej awaryjne są do wycięcia? porównaj ich stan techniczny z serią 44.

: 04 sty 2007, 18:00
autor: SławekM
44xx zapewne pójdą na przebudowę na Supero. 429x tego zapewne nie doczekają tj. część 43xx

: 04 sty 2007, 18:03
autor: R-9 Chełmska
Dlatego się pytam dlaczego wozy w lepszym stanie technicznym mają być kasowane, a w gorszym mieć NG? ](*,)

: 04 sty 2007, 18:10
autor: SławekM
Widzę rozumowanie, "byle do oporu, bez NG nawet dla rupieci" ](*,)

: 04 sty 2007, 18:23
autor: Colony
44xx zapewne pójdą na przebudowę na Supero
A nie Mastero?

: 04 sty 2007, 18:25
autor: SławekM
Mastero to gnioty ;)