Strona 3 z 37

: 23 kwie 2007, 20:38
autor: Maciek
Janeczek pisze:Mistrzu, jestem pewien, że jeszcze się w życiu do Warszawy najeżdzę. Poza tym ulicą Chyliczkowską kursują cztery linie i na brak autobusów narzekać nie będę :razz:
Moja koleżanka, która mieszka w Pyrach jakoś dojeżdża do Warszawy i nie narzeka. :P
No może czasem na korki na Puławskiej :P

: 23 kwie 2007, 20:42
autor: Santos
Janeczek pisze:
Santos pisze: Matematyczna :P rozszerzona matma,fizyka i gegra :D Nie chciałbym do takiej klasy trafić :P
B' = B-bis (taki zapis widziałem na dniu otwartym) - biznesowa
biznesowa ujdzie...matma,historia i wos :D ale w tej klasie jest zazwyczaj co roku mało dup...to bardziej taka klasa 'gejowska' w 90% z samymi chłopami :D Ja mam w klasie 75% panien i jest mi z tym dobrze :D

[ Dodano: 2007-04-23, 20:43 ]
maciek8610 pisze:No może czasem na korki na Puławskiej
korki na Puławskiej to dopiero będą po długim weekendzie :shock: :-?

: 23 kwie 2007, 21:01
autor: Janeczek
Tak w temacie, kto zmierzy się z pytaniem 20. Znalazłem to w dodatku o testach do "Pani Domu". Prawda o Żydach Was zaskoczy...

: 23 kwie 2007, 21:05
autor: Santos
b :P

: 23 kwie 2007, 21:13
autor: Maciek
Santos pisze:b :P
Również obstawiam b

: 23 kwie 2007, 21:19
autor: chruscik
Santos pisze:Ja mam w klasie 75% panien i jest mi z tym dobrze :D
moje stanowia 28% klasy ;( i na dodatek sa brzydkie !!!

: 23 kwie 2007, 21:22
autor: Santos
chruscik pisze:
Santos pisze:Ja mam w klasie 75% panien i jest mi z tym dobrze :D
moje stanowia 28% klasy ;( i na dodatek sa brzydkie !!!
w liceum wyładnieją :lol: :P

: 23 kwie 2007, 21:25
autor: Janeczek
maciek8610 pisze:
Santos pisze:b :P
Również obstawiam b
hahaaha, nie. Klucz mówi, że c) ;-)

: 23 kwie 2007, 21:27
autor: Maciek
:shock:
Nigdy nie miałem smykałki do testów gimnazjalnych. Uważam, że są głupie i tyle. Całe szczęście, że mam to już dawno za sobą :D

: 23 kwie 2007, 21:28
autor: Santos
maciek8610 pisze::shock:
Nigdy nie miałem smykałki do testów gimnazjalnych. Uważam, że są głupie i tyle. Całe szczęście, że mam to już dawno za sobą :D
teraz to lepiej miejmy smykałkę do testów,ale maturalnych :D

: 23 kwie 2007, 21:31
autor: Tm
Janeczek pisze:hahaaha, nie. Klucz mówi, że c) ;-)
ubrany w chałat, musi Żyd
a poza tym ten test ma po prostu nauczyć, że Oni są wszędzie 8-[

: 23 kwie 2007, 21:33
autor: Frencher
A co to teraz za matura ](*,)
Jak Ja pisałem, to tylko z polskiego miałem na ustną prawie 120 zagadnień z całego zakresu literatury, i na każdy temat musiało się umieć wypowiedzieć przynajmniej z 10 minut.
A z geografii to było coś około 190 tematów.

: 23 kwie 2007, 22:00
autor: Tomasz
No to ja też się wypowiem.
Zainteresowałem się: Czackim, Hoffmanową, Bemem, Staszicem, PJWSTK, 2SLO, Kochanowskim. Jakieś opinie?

A teraz spać, bo wolę się wyspać i nie zaspać na jutro...

: 23 kwie 2007, 22:08
autor: Colony
Predator pisze:A co to teraz za matura
Jedwabiście stresująca. :D

: 23 kwie 2007, 22:11
autor: chruscik
ide spac :* powodzenia :*