Strona 3 z 37
: 23 kwie 2007, 20:38
autor: Maciek
Janeczek pisze:Mistrzu, jestem pewien, że jeszcze się w życiu do Warszawy najeżdzę. Poza tym ulicą Chyliczkowską kursują cztery linie i na brak autobusów narzekać nie będę
Moja koleżanka, która mieszka w Pyrach jakoś dojeżdża do Warszawy i nie narzeka.

No może czasem na korki na Puławskiej

: 23 kwie 2007, 20:42
autor: Santos
: 23 kwie 2007, 21:01
autor: Janeczek
Tak w temacie, kto zmierzy się z pytaniem 20. Znalazłem to w dodatku o testach do "Pani Domu". Prawda o Żydach Was zaskoczy...
: 23 kwie 2007, 21:05
autor: Santos
b

: 23 kwie 2007, 21:13
autor: Maciek
Santos pisze:b

Również obstawiam b
: 23 kwie 2007, 21:19
autor: chruscik
Santos pisze:Ja mam w klasie 75% panien i jest mi z tym dobrze

moje stanowia 28% klasy

i na dodatek sa brzydkie !!!
: 23 kwie 2007, 21:22
autor: Santos
chruscik pisze:Santos pisze:Ja mam w klasie 75% panien i jest mi z tym dobrze

moje stanowia 28% klasy

i na dodatek sa brzydkie !!!
w liceum wyładnieją

: 23 kwie 2007, 21:25
autor: Janeczek
maciek8610 pisze:Santos pisze:b

Również obstawiam b
hahaaha, nie. Klucz mówi, że c)

: 23 kwie 2007, 21:27
autor: Maciek
Nigdy nie miałem smykałki do testów gimnazjalnych. Uważam, że są głupie i tyle. Całe szczęście, że mam to już dawno za sobą

: 23 kwie 2007, 21:28
autor: Santos
: 23 kwie 2007, 21:31
autor: Tm
Janeczek pisze:hahaaha, nie. Klucz mówi, że c)

ubrany w chałat, musi Żyd
a poza tym ten test ma po prostu nauczyć, że Oni są wszędzie

: 23 kwie 2007, 21:33
autor: Frencher
A co to teraz za matura
Jak Ja pisałem, to tylko z polskiego miałem na ustną prawie 120 zagadnień z całego zakresu literatury, i na każdy temat musiało się umieć wypowiedzieć przynajmniej z 10 minut.
A z geografii to było coś około 190 tematów.
: 23 kwie 2007, 22:00
autor: Tomasz
No to ja też się wypowiem.
Zainteresowałem się: Czackim, Hoffmanową, Bemem, Staszicem, PJWSTK, 2SLO, Kochanowskim. Jakieś opinie?
A teraz spać, bo wolę się wyspać i nie zaspać na jutro...
: 23 kwie 2007, 22:08
autor: Colony
Predator pisze:A co to teraz za matura
Jedwabiście stresująca.

: 23 kwie 2007, 22:11
autor: chruscik
ide spac

powodzenia
