Strona 3 z 3

: 21 maja 2009, 13:10
autor: prosper5250
Kino również w A403.

: 09 lip 2009, 21:04
autor: fluger
A ja dziś w grodziowym A600 widziałem monitor LCD po prawej stronie na nadkolu po miedzy pierwszymi dzwiami a odwróconym rzędem siedzeń.

: 10 lip 2009, 17:19
autor: Tyrystor
Niestety nie tylko A600 ma LCD :neutral:

: 10 lip 2009, 17:42
autor: jasiu
ZaciszaniN pisze:
KZR pisze:Dzisiaj w A111 (albo 110) zaobserwowałem zamocowane pod sufitem zaraz za środkowymi drzwiami spore pudło koloru czarnego z dwoma monitorami LCD
Też taki widziałem w wozie #A106. Na zachodzie w autobusach z takimi monitorami reklamuje się przewoźnika, od którego pochodzi dany autobus.
W Rzymie pokazują przystanki (+możliwość przesiadki, najbliższe atrakcje)

: 12 lip 2009, 21:55
autor: fluger
Ta, u nas badziewne reklamy, albo przeterminowane informacje z wy(a)borczej w metrze.

: 12 lip 2009, 23:30
autor: MisiekK
fluger pisze:Ta, u nas badziewne reklamy, albo przeterminowane informacje z wy(a)borczej w metrze.
Właśnie... Mam wrażenie, że aktualizacja tych informacji padła, a część monitorów wogóle nie działa.... Czyżby po okresie testów zakończyła się obsługa tego systemu?

: 09 lut 2011, 20:12
autor: fluger
W tym tygodniu widziałem nowo zamontowany opisywany tutaj uwaga w .... deskorolce Solaris urbino 15. LCD znajduje się nad rzęśnią na wysokości środkowych drzwi.

Jako dowód zdjęcia zrobione komórką.

Obrazek

Obrazek

: 09 lut 2011, 20:24
autor: Bywalec
Pamiętasz który to był wóz :?:

: 09 lut 2011, 20:26
autor: fluger
Nie pamiętam numeru, ale to było na linii 185 w dzień roboczy.

: 09 lut 2011, 20:41
autor: SławekM
8003 i 8005 takie coś ma.

: 09 lut 2011, 20:46
autor: mobil one
Przymiarki do wymiany a tym samym ujednolicania systemu informacji pasażerskiej ?

: 09 lut 2011, 21:11
autor: bosman30
fluger pisze:uwaga w .... deskorolce Solaris urbino 15
W Urbino 12 również,codziennie go widzę w 18XX,na linii 722.