Strona 3 z 3
: 06 mar 2010, 21:30
autor: Glonojad
Ostatnio 2091 czyl para od 2090 był w NG. Nie wiem, czy już wyjechał.
: 06 mar 2010, 23:59
autor: mkm101
Glonojad pisze:Ostatnio 2091 czyl para od 2090 był w NG. Nie wiem, czy już wyjechał.
Wyjechał
: 10 mar 2010, 22:46
autor: Gość
Dziś jeździł 2090+2091 na 46.
: 17 mar 2010, 19:48
autor: bartoni722
Fotka 2090+2091
To na tramwajach najpierw skład wyjeżdża na linię a potem na jazdę próbną?
: 17 mar 2010, 20:45
autor: Glonojad
Może 2091 został zwrócony do T-3 celem napraw gwarancyjnych.
: 01 kwie 2010, 1:42
autor: Bastian
Wczoraj widziałem cały skład na jeździe próbnej.