Strona 3 z 30
: 23 mar 2006, 15:23
autor: Kleszczu
Z powodów osobistych nie będę mógł się jutro pojawić mimo iż bardzo bym chciał 
: 23 mar 2006, 19:08
autor: TLG
Ponieważ i ja nie będe mógł się stawić proponuje przesunąć spot na termin bardziej wiosenny, może plenerowy
: 23 mar 2006, 19:12
autor: Kleszczu
Uważam, że to dobry pomysł.
: 23 mar 2006, 21:11
autor: fraktal
TLG pisze:My nie gryziemy (no...może w wyjątkowych okolicznościach

)
Zaręczam, że kiedyś to sprawdzę.

: 23 mar 2006, 23:49
autor: span
widze że użytkownicy (i autorzy) WKM forum oraz coraz więcej innych osób się wyłamuje z jutrzejszego spotu, to mam pytanie czy spot sie wogóle odbędzie??.........bo jak tak to ja z kol. Rutinem byśmy wpadli ok 19.30

: 24 mar 2006, 0:00
autor: Szamot
OK. Jak będzie 4-5 osob, to już piwo można zrobić
Chętni wpisywać się:
1) Szamot
: 24 mar 2006, 0:04
autor: bohunu
2) bohun
3) gronostaj
: 24 mar 2006, 0:05
autor: hafilip84
4) hafilip84
[ Dodano: 2006-03-24, 00:06 ]
Szamot pisze:Jak będzie 4-5 osob, to już piwo można zrobić
jest

: 24 mar 2006, 0:13
autor: Bastian
5) Bastian
: 24 mar 2006, 0:17
autor: bohunu
to narazie wychodzi modteam + gronostaj*
: 24 mar 2006, 0:19
autor: span
6) i 7) tj. ja i kol. rutin też sie deklarujemy ,ale tak jak napisałem ok.19.30 najwcześniej byśmy się pojawili............będzie wogóle ktoś do tej pory??
: 24 mar 2006, 0:23
autor: hafilip84
span pisze:będzie wogóle ktoś do tej pory??
na pewno

: 24 mar 2006, 7:59
autor: Tm
8) ja
[ Dodano: 2006-03-24, 08:39 ]
TLG pisze:Ponieważ i ja nie będe mógł się stawić proponuje przesunąć spot na termin bardziej wiosenny, może plenerowy
teraz to już za późno na zmiany, ale będa nastepne spotkania
hafilip84 pisze:span napisał/a:
będzie wogóle ktoś do tej pory??
na pewno

czyli wpól do szóstej w metrze się widzimy

: 24 mar 2006, 15:52
autor: bohunu
Joł
17.30
Metro Świętokrzyskaja
: 24 mar 2006, 17:31
autor: MZ

Minęła 17:30. Miłego popijania

. A ja właśnie skończyłem pracę i idę do domu

.