Strona 21 z 234

: 05 lip 2007, 22:29
autor: JacekM
MarzenkaZTM pisze:chciałam sie zapytać czy mozna taka dostać
nie.
MarzenkaZTM pisze:w siedzibie MZA
tym bardziej nie w siedzibie MZA
MarzenkaZTM pisze:na Senatorkiej
gdzie? :s
MarzenkaZTM pisze:czy jest dostępna w internecie?
http://www.ztm.waw.pl/mapa.php

: 05 lip 2007, 22:32
autor: MarzenkaZTM
Upss...........zjadłam literke.. hehe chodziło o Senatorską:) no dzięki za odpowiedź. i za stronke:)

[ Dodano: 2007-07-05, 22:48 ]
solaris8315 pisze:w ZTM (nie MZA :P) powinni już mieć taką kieszonkową (nie taką
płachtę z przystanku ;) )
no też prawda:) w ZTM hehe fakt,kieszonkowe były by lepsze. Będe musiała sie dowiedzieć czy cos takiego mają:)

: 05 lip 2007, 23:29
autor: MeWa
MZ pisze:
Plesim pisze:144 na Wschodni, 154 przed wakacyjnie a 128 na Instalatorów.
:arrow: Czyli umieścili trasy tak zwane stałe, choć z tą stałością to różnie bywa.
A przy okazji tych map - zastanawia mnie sens zostawienia na nich miejsca na komunikaty. Po pierwsze: jest go za mało, po drugie: komunikaty są obok rozkładów.
Pojawiło się tam ogłoszenie o zmianach wakacyjnych, czyli podjazdach 154 na Instalatorów itp.

: 06 lip 2007, 1:23
autor: MZ
MeWa pisze:Pojawiło się tam ogłoszenie o zmianach wakacyjnych, czyli podjazdach 154 na Instalatorów itp.
:arrow: A chyba, że tak :). Tylko chyba format musieli zmienić, bo ta ramka jakaś niewymiarowa jest.

: 06 lip 2007, 2:30
autor: MeWa
Ogłoszenie nieco wystaje poza ramkę, zasłaniając kawałek mapy :/
Ogłoszenie ma chyba rozmiar zbliżony do A5/B5

: 06 lip 2007, 7:34
autor: Solaris U10
Ten kawałek mapy i tak był zasłaniany przez ramkę (obserwacje własne).

Mapka kieszonkowa jest również na podstawie mapki internetwej, ze 154 na Instalatorów, skróconym 144 itd.

Na mapie na przystankach 46 dojeżdża do Ratuszowej-ZOO, a na mapie kieszonkowej ze stanem na ten sam dzień dojeżdża do Dw. Wsch.

: 06 lip 2007, 15:55
autor: MeWa
Tak, ramka zasłaniała, ale mam wrażenie, że ogłoszenie było i tak nieco większe. Trzeba będzie to jeszcze raz sprawdzić :)

: 09 sie 2007, 10:00
autor: MZ
:arrow: Na mapie komunikacji na stronie ZTM jest wydzielony kwadrat "Centrum", w którym nie ma podanych nazw zespołów przystankowych. Taki kwadrat powinien być w powiększeniu w prawym górnym rogu, ale tam go nie ma. Niedopatrzenie?

: 09 sie 2007, 10:05
autor: Wolfchen
MZ pisze:Taki kwadrat powinien być w powiększeniu w prawym górnym rogu, ale tam go nie ma.
Możliwe, że pominęli... Tylko, że w takim przypadku nazwy ZP powinny być podane w widoku ogólnym...

: 09 sie 2007, 11:37
autor: Jožin z bažin
MZ pisze:Na mapie komunikacji na stronie ZTM jest wydzielony kwadrat "Centrum", w którym nie ma podanych nazw zespołów przystankowych
Jak w niego klikniesz, to się otwiera powiększenie ze wszystkimi nazwami. O ile dobrze rozumiem Twój problem.

: 09 sie 2007, 23:56
autor: MZ
Hieronim pisze:Jak w niego klikniesz, to się otwiera powiększenie ze wszystkimi nazwami. O ile dobrze rozumiem Twój problem.
:arrow: Dzięki. No faktycznie :oops:.
Ale mogliby to jednak opisać, bo po otwarciu środkowego kwadratu dużej mapy nie każdy wodzi po ekranie kursorem, żeby przez przypadek zamienił mu się w "łapkę".

: 09 sie 2007, 23:59
autor: Tadek A.
MZ pisze:Ale mogliby to jednak opisać,
Sięimniechce widocznie :D

: 30 sie 2007, 9:32
autor: michael112
Mapa ostatnio nie jest aktualizowana - brak objazdów Krakowskiego Przedmiescia i Puławskiej.

: 30 sie 2007, 9:33
autor: Piotrek
Pewnie machną razem ze zmianami od 3.09.

: 30 sie 2007, 15:12
autor: Bartek13
michael112 pisze:Mapa ostatnio nie jest aktualizowana - brak objazdów Krakowskiego Przedmiescia i Puławskiej.
No Bo Przecierz Jeszcze Nie Dokączyli Tej Wersji Mapy :!: :D