Modernizacja trasy tramwajowej w ciągu trasy W-Z

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 wrz 2008, 18:26

W jakim sensie? Przystanek wykona przecież ten wykonawca, który miał go wykonać..

[ Dodano: Pon 08 Wrz, 2008 18:27 ]
Solaris U10 pisze:A poważnie? Nacisk oddolny czy odgórny?
Podobno likwidacja przystanku została odebrana jako "decyzja polityczna". Czyli naciski od góry. Pytaj w ZTM...
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 08 wrz 2008, 18:32

inż. Glonojad pisze:W jakim sensie? Przystanek wykona przecież ten wykonawca, który miał go wykonać..
W takim, że TW się zasłoni gwarancją modernizacji, przed wykonaniem tego przystanku we własnym zakresie. Ale to wynikało stąd, że nie sądziłem, że mieszać się w to będzie jeszcze Krakusów z ZUE.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 wrz 2008, 18:35

Krakusi mają na to umowę, to zrobią. Polecenie z ZTM było, z tego co słyszałem, jednoznaczne. A to ZTM, nie krasnoludki, decyduje o lokalizacji przystanków.

Teraz to jedyna nadzieja w tym, że ZTM zadecyduje o uruchomieniu tego przystanku tylko w niedziele albo tylko w większe święta, ale wątpię w to.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 10153
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 08 wrz 2008, 18:38

Swoją drogą totalnie kuriozalne jest postępowanie - nie wiem czy to miasta jako miasta, czy ZTM-u jako ZTM-u - z jednej strony te tramwaje są takie priorytetowe i niedublowalne, a tu taki przystanek, tu jaki inny prztyczek w nos...
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 wrz 2008, 18:46

To miasto nie ma i nie będzie miało polityki transportowej innej, niż na papierze ledwie. Ja generalnie mam tego cholernie dosyć.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 08 wrz 2008, 19:08

Nie martw się, nie jesteś sam.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 wrz 2008, 19:13

Wiem, też mieliście ciekawy dzień. Ale ja po prostu przestałem wierzyć w sens jakichkolwiek programów modernizacyjnych po paru ostatnich tygodniach.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Jarek
Posty: 2962
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:09

Post autor: Jarek » 08 wrz 2008, 19:41

inż. Glonojad pisze:Do meritum - wraca przystanek Cm. Prawosławny. Wieść niesie, że do Ruty zadzwonił Putin i zagroził atakiem nuklearnym ze względu na dyskryminację prawosławnej mniejszości religijnej.
Wystarczy, że mam 1-2 dni wolnego, tracę dostep do informacji i potem takie ciekawostki czytam.

[ Dodano: Pon 08 Wrz, 2008 19:42 ]
inż. Glonojad pisze:To miasto nie ma i nie będzie miało polityki transportowej innej, niż na papierze ledwie. Ja generalnie mam tego cholernie dosyć.
Może pora zmienić miasto? Ja się do tego przymierzam.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 wrz 2008, 19:50

Jarek pisze:
inż. Glonojad pisze:To miasto nie ma i nie będzie miało polityki transportowej innej, niż na papierze ledwie. Ja generalnie mam tego cholernie dosyć.
Może pora zmienić miasto? Ja się do tego przymierzam.
W połowie października jadę do Dublina, może gdzieś podrzucę CV.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36684
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 08 wrz 2008, 21:52

inż. Glonojad pisze:To miasto nie ma i nie będzie miało polityki transportowej innej, niż na papierze ledwie.
Też mam takie wrażenie :(
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

mkm101
Posty: 997
Rejestracja: 23 maja 2006, 17:05
Kontakt:

Post autor: mkm101 » 08 wrz 2008, 21:57

inż. Glonojad pisze:Do meritum - wraca przystanek Cm. Prawosławny.
ZTM jako instytucja jest coraz bardziej żałosny.

Przypomina się sytuacja sprzed kilku lat kiedy to na prośbę jakiegoś urzędnika z Ratusza wykręcono trasę 111 na Gocławiu, podobno po to by jego córeczka miała bezpośredni dojazd do szkoły.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 08 wrz 2008, 22:30

mkm101 pisze:Przypomina się sytuacja sprzed kilku lat kiedy to na prośbę jakiegoś urzędnika z Ratusza wykręcono trasę 111 na Gocławiu, podobno po to by jego córeczka miała bezpośredni dojazd do szkoły.
Dopiero to?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

mkm101
Posty: 997
Rejestracja: 23 maja 2006, 17:05
Kontakt:

Post autor: mkm101 » 08 wrz 2008, 22:38

pawcio pisze:
mkm101 pisze:Przypomina się sytuacja sprzed kilku lat kiedy to na prośbę jakiegoś urzędnika z Ratusza wykręcono trasę 111 na Gocławiu, podobno po to by jego córeczka miała bezpośredni dojazd do szkoły.
Dopiero to?
Tzn - że z wyczynów ZTMu dopiero taki zasługuje na porównanie z przywróceniem przystanku CP 02 ?

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 25437
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 08 wrz 2008, 22:39

No. Bo na mój gust to w ostatnim czasie mamy całą feerię takich decyzji.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26855
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 08 wrz 2008, 22:45

O których mkm101 może nie wiedzieć, zwłaszcza, że na forum były raczej aluzje i to w wątkach o których czytanie bym raczej go nie podejrzewał ;)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

ODPOWIEDZ