Leszek Ruta szefem ZTM-u

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

reserved
Posty: 14638
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 lip 2009, 9:49

Nawet jeśli nie ma trzeba dążyć do tego, by takie warunki były. Przecież to jest duże osiedle. Pamiętam jak tegoroczny dzień dziękczynienia odbywał się przy Świątyni Opatrzności Bożej. Mam nadzieję, że na te uroczystości za rok nie będą musiały drałować pielgrzymki od samej Al. Wilanowskiej.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 8428
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 22 lip 2009, 9:50

reserved pisze:Nawet jeśli nie ma trzeba dążyć do tego, by takie warunki były.
ZTM ma wybudować drogę i odpowiednią pętlę?

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2527
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 22 lip 2009, 18:30

person pisze:
ziomal pisze:Gdyby ZTM zależało na Miasteczku Wilanów, juz dawno by tam jeździło 217 czy inna dowozówka, bo warunki są!
Chyba żartujesz. Jakie niby warunki?!
Ziomal. Liczę że odpowiesz!
Polityka złym doradcą w pracy!

reserved
Posty: 14638
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 22 lip 2009, 18:36

person pisze:ZTM ma wybudować drogę i odpowiednią pętlę?
Nie, ale o to zatroszczyć się powinny lokalne władze.

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 22 lip 2009, 23:42

person pisze:Chyba żartujesz. Jakie niby warunki?!
Nie mów mi, ze solina nie wjedzie na ulicę Klimczaka i nie zrobi byle zawrotki w paru możliwych miejscach (rondo na Klimczaka, pare możliwości z zawracaniem na Sarmackiej)...
Taka prowizorka na czas jakiś by nie zaszkodziła... DODODI JOTPECECIE, moim skromnym zdaniem.
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8621
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 23 lip 2009, 0:02

ziomal pisze:Nie mów mi, ze solina nie wjedzie na ulicę Klimczaka i nie zrobi byle zawrotki w paru możliwych miejscach
:arrow: Może wjedzie, może zawróci, ale przystanki mimo wszystko też by się przydały. A tych nie ma.

Awatar użytkownika
8239
Posty: 1000
Rejestracja: 28 lis 2006, 20:03
Lokalizacja: 327901

Post autor: 8239 » 23 lip 2009, 0:08

Osobiście najbardziej zainteresowało mnie pytanie o powód zmiany przystankowej na 401 i 503. Tak jak sądziłem (i co było zresztą logiczne), zmianę tę wymusiły nowe osiedla w ciągu al. Wilanowskiej i przesiadka z podmiejskich
Dlaczego nie mogli zostawić tego przystanku Nowoursynowska, albo chociaż jako warunkowy? Mają jakąś ograniczoną pulę przystanków? :>

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 23 lip 2009, 0:15

MZ pisze: Może wjedzie, może zawróci, ale przystanki mimo wszystko też by się przydały. A tych nie ma.
Czy to aż taki problem wybudować proste przystanki, prymitywne, prowizoryczne, położyć płyty, a kiedyś tam dobudować zatoki, które poniekąd gdzieś w zarodku istnieją? :-"

[ Dodano: |23 Lip 2009|, 2009 00:18 ]
8239 pisze:
Osobiście najbardziej zainteresowało mnie pytanie o powód zmiany przystankowej na 401 i 503. Tak jak sądziłem (i co było zresztą logiczne), zmianę tę wymusiły nowe osiedla w ciągu al. Wilanowskiej i przesiadka z podmiejskich
Dlaczego nie mogli zostawić tego przystanku Nowoursynowska, albo chociaż jako warunkowy? Mają jakąś ograniczoną pulę przystanków? :>
Tak, zwłaszcza jak chodzi o Ursynów i inne blokowiska :twisted: .
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 23 lip 2009, 9:11

8239 pisze:Dlaczego nie mogli zostawić tego przystanku Nowoursynowska, albo chociaż jako warunkowy? Mają jakąś ograniczoną pulę przystanków?
Te linie z czerwonymi numerami - owszem. Pewne pocieszenie, że jeszcze Warneńska jest "niezagospodarowana" przez przyspieszone, chociaż tam blokowisk także przybyło i rośnie kolejne, więc...
Popatrz, jaka franca!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26849
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 23 lip 2009, 9:16

ziomal pisze:
MZ pisze: Może wjedzie, może zawróci, ale przystanki mimo wszystko też by się przydały. A tych nie ma.
Czy to aż taki problem wybudować proste przystanki, prymitywne, prowizoryczne, położyć płyty,
Na zgłoszenie na 4 miesiące co najwyżej. Na więcej musisz mieć ZUD (chociaż może bez PnB by się obyło).
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

drapka
Posty: 3535
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 23 lip 2009, 9:32

Glonojad pisze:Czy to aż taki problem wybudować proste przystanki, prymitywne, prowizoryczne, położyć płyty,

Na zgłoszenie na 4 miesiące co najwyżej. Na więcej musisz mieć ZUD (chociaż może bez PnB by się obyło).
A w trawę nie da rady? Przecież funkcjonują takie przystanki i mają się nieźle.
Popatrz, jaka franca!

Andrzej
Posty: 1519
Rejestracja: 15 gru 2005, 22:11

Post autor: Andrzej » 23 lip 2009, 16:15

drapka pisze:A w trawę nie da rady? Przecież funkcjonują takie przystanki i mają się nieźle.
Np. Kosaćcowa - tylko słup przystankowy w ziemi i obok kosz na śmieci, albo Kwitnącej Akacji - tam za przystanek robi latarnia z doczepioną blachą przystankową.

reserved
Posty: 14638
Rejestracja: 27 gru 2005, 17:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: reserved » 23 lip 2009, 18:55

Jeśli rzeczywiście tak tam jest to sprawę oświetlenia ZTM załatwił za jednym zamachem. :P

Myślę, że bus prędzej czy później do Miasteczka Wilanów powinien zawitać. Z tego co widziałem to tam są dość szerokie drogi. Nie wiem jak z wjazdem do niego...

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 2191
Rejestracja: 02 cze 2006, 20:22
Lokalizacja: Gabinet Cieni ZTM Pion Wentylacyjny

Post autor: ziomal » 23 lip 2009, 20:22

Glonojad pisze:
ziomal pisze: Czy to aż taki problem wybudować proste przystanki, prymitywne, prowizoryczne, położyć płyty,
Na zgłoszenie na 4 miesiące co najwyżej. Na więcej musisz mieć ZUD (chociaż może bez PnB by się obyło).
Już mi sie nie chce droczyć, ale UD Wilanów powinno zależeć...

[ Dodano: |23 Lip 2009|, 2009 20:23 ]
drapka pisze:
Glonojad pisze:Czy to aż taki problem wybudować proste przystanki, prymitywne, prowizoryczne, położyć płyty,

Na zgłoszenie na 4 miesiące co najwyżej. Na więcej musisz mieć ZUD (chociaż może bez PnB by się obyło).
A w trawę nie da rady? Przecież funkcjonują takie przystanki i mają się nieźle.
Wystarczy pare płyt położyć i słupek wbić... ale zgodę i na to trezba mieć razy tysiąc niby...

[ Dodano: |23 Lip 2009|, 2009 20:24 ]
reserved pisze:Jeśli rzeczywiście tak tam jest to sprawę oświetlenia ZTM załatwił za jednym zamachem. :P

Myślę, że bus prędzej czy później do Miasteczka Wilanów powinien zawitać. Z tego co widziałem to tam są dość szerokie drogi. Nie wiem jak z wjazdem do niego...
Wjazd ul. Klimczaka jest, jak dla soliny, ok. Gdyby świat był piękny, da się mikrobusem wjechać Klimczaka dalej i na Ursynów...
"Pociąg zawsze dojedzie"
Paweł Ney


Jakoś tak wyszło, że czestotliwość kursowania mojej linii na tym forum zmniejszyła sie ;-) To tylko efekt uboczny.

Zły chłopiec i troll pozdrawia

ODPOWIEDZ