DTP 2009

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 23 wrz 2009, 23:54

Petroniusz pisze:Mimo wszystko jestem zdania, że za rok powinna być skrócona jeszcze o godzinę.
Czemu? Niektórzy wolą albo mogą przyjść na taki happening dopiero po obiadku, a zamknięcie imprezy o 17ej, kiedy jeszcze dzień długi i zazwyczaj bywa ciepło to trochę za wcześnie...

Nie mniej zajezdnie powinny być zamykane o tej samej godzinie co impreza.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

bercik
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2009, 23:43
Lokalizacja: Mokotów
Kontakt:

Post autor: bercik » 24 wrz 2009, 1:20

MisiekK pisze:
tarantula01 pisze:To chyba na Obozową trzeba by wozić ludzi? Z drugiej strony na Młocinach jest dużo miejsca na takie cuda.
No właśnie nie bardzo. Po rozplanowaniu Młocin okazało się, ze nie ma już na nic więcej miejsca. Owszem można ścisnąć wagony jak sardynki, ale lepiej jak można je podziwiać, robić zdjęcia ze wszystkich stron.
oczywiscie że lepiej żeby było trochę luzu (aczkolwiek na pernie pesy coś by weszło), ale zawsze jakąś część ekspozycji można zrobić na zajezdni ... tak jak było to z wagonem kontroli trakcji, szlifierka itd (po prostu powiększyć tą ekspozycję)

zreszta http://www.fuw.edu.pl/~michalj/tram/dtp ... 32022.html nawet byl na R-4 szkoda tylko ze bez pluga :-( ... no i właśnie (skoro już poruszamy temat ściskania) jakieś przerwy pomiędzy tramwajami specjalnymi eksponowanymi na R-4 to też dobra idea ...
dzidek pisze:stoiska po obu stronach w zbyt bliskiej odległości spowodowały spore problemy z poruszaniem się między nimi :-$
w 100% popieram ...

Awatar użytkownika
levar
Posty: 3063
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:46
Lokalizacja: Warszawa Stegny
Kontakt:

Post autor: levar » 24 wrz 2009, 1:56

reserved pisze:Może go uszkodziłeś? :P
Nie, bo ma pękniętą przednią szybę. A ja tego nie zrobiłem.

[ Dodano: |24 Wrz 2009|, 2009 01:58 ]
Flash8222 pisze:On ostatnio ciągle psuje Volvo jak nim jeździ :P Popsuł drzwi od kabiny a wcześniej też coś w nim popsuł :P
Tak, chciałem go popsuć porządnie jak się dowiedziałem, że masz nim jeździć na dowozówce podczas DTP ;-) .

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 24 wrz 2009, 9:47

Piotrek pisze:Nie mniej zajezdnie powinny być zamykane o tej samej godzinie co impreza.
Czyli impreza + zajezdnie do 15.30 lub 16?
bercik pisze:oczywiscie że lepiej żeby było trochę luzu (aczkolwiek na pernie pesy coś by weszło),
PESA powinna była zostać cofnięta o ok. 5 metrów, a za nią było miejsce dla drezyniarzy, ale ci woleli grzać się na słoneczku na łuku.
bercik pisze:zreszta http://www.fuw.edu.pl/~michalj/tram/dtp ... 32022.html nawet byl na R-4 szkoda tylko ze bez pluga :-(
Ponieważ P17 był holowany, a nie jechał samodzielnie nie było możliwości, żeby przyjechał z pługiem.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
Piotrek
Posty: 6104
Rejestracja: 30 gru 2005, 10:27
Lokalizacja: Radiowo/Bemowo

Post autor: Piotrek » 24 wrz 2009, 10:39

MisiekK pisze:Czyli impreza + zajezdnie od 15.30 lub 16?
Jak od? Po prostu chciałbym, żeby gdzieś do 17ej były czynne zajezdnie, tyle samo co impreza na Młocinach.
Kasta pianistów
Pozdrawiam, Szafran.

Awatar użytkownika
MisiekK
Posty: 7686
Rejestracja: 15 gru 2005, 18:17
Lokalizacja: Nowe Dwory Tarchomińskie

Post autor: MisiekK » 24 wrz 2009, 23:33

Piotrek pisze:Jak od? Po prostu chciałbym, żeby gdzieś do 17ej były czynne zajezdnie, tyle samo co impreza na Młocinach.
Do 15.30 - 16...

Już to pisałem, że otwarcie zajezdni do 17 jest praktycznie niewykonalne. Jeśli chcemy aby impreza trwała tyle, co mogą przyjąć gości zajezdnie, to musi się ona kończyć o 15.30 - 16 najpóźniej.....
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.

Awatar użytkownika
kulikowski
Posty: 894
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:39
Lokalizacja: Rakowiec

Post autor: kulikowski » 25 wrz 2009, 21:29

IMO tegoroczne DTP najlepiej wypadły w WKD w Grodzisku Mazowieckim - super organizacja i nie było takich wtop jak na autobusach, tramwajach i reszcie kolei.
(BTW niewiele straciłem odpuszcając sobie Młociny, Kleszczową i Zachodni.)
7 9 15 128 136 154 172 175 188 208 504 S-2 S-3 RL R8 N32 N38 N88

kris126
Posty: 69
Rejestracja: 21 sie 2009, 10:38
Lokalizacja: aglomeracja warszawska

Post autor: kris126 » 30 wrz 2009, 20:47

Mam pytania do pracowników ZTM, którzy podobno się udzielają na tym forum :smile:
1. Kiedy będą jakieś wyniki tych ankiet co się pisało na stanowisku ZTM (dotyczącej komunikacji miejskiej głównie autobusów) i na stanowisku TW (dotyczącej tramwajów), bo co roku ankiety się wypełnia i nic później nikt nie wie ??? :?:
2. Czy ZTM wyciąga z tych ankiet jakieś wnioski czy tak to się tylko pisze dla smyczki albo innego gadżetu ??? :?:

ODPOWIEDZ