Strona 206 z 207
Rozdysponowanie taboru
: 26 lut 2026, 9:42
autor: Jurand
R-9 Chełmska pisze: ↑26 lut 2026, 9:13
A to zależy, jak 83 szły z R1 na R14 to były doprowadzane do "jakiegoś" stanu o dziwo
A potem przez kilka dni dopieszczano je na R14.
Jeden chyba wyjechał z dnia na dzień

Jak 81xx przeszły na chwilę z R7 na R11 też na Kleszczowej je stawiano do pionu

Rozdysponowanie taboru
: 26 lut 2026, 9:49
autor: ZielonyJamnik
R-9 Chełmska pisze: ↑26 lut 2026, 9:13
A to zależy, jak 83 szły z R1 na R14 to były doprowadzane do "jakiegoś" stanu o dziwo
Tak tylko zacytuję
KR88 pisze: ↑04 cze 2025, 10:42
Napiszę tylko tak, wstyd oddawać wozy 83xx do użytku na innym zakładzie w takim dramatycznym stanie
W sumie można by było już resztę SU10 przerzucić na R-6. Arrivie zabrać jakieś 133,211,332, a do Arrivy 201+208
Rozdysponowanie taboru
: 26 lut 2026, 13:43
autor: Warsopolis5253
R-9 Chełmska pisze: ↑26 lut 2026, 9:13
A to zależy, jak 83 szły z R1 na R14 to były doprowadzane do "jakiegoś" stanu o dziwo
No z tego co ja wiem to jeśli oni doprowadzili je do "jakiegoś" stanu to ja nie chcę wiedzieć w jakim one były na Woronicza.
Rozdysponowanie taboru
: 26 lut 2026, 13:53
autor: ZielonyJamnik
1040 i 42 już na R-6
Rozdysponowanie taboru
: 26 lut 2026, 14:26
autor: Jurand
Ciekawe kiedy wyjadą liniowo

Rozdysponowanie taboru
: 26 lut 2026, 16:28
autor: konri
Jurand pisze: ↑26 lut 2026, 8:39
R-9 Chełmska pisze: ↑26 lut 2026, 8:37
Na Stalowej, pewnie szykują się do drogi
Czyli szaber

Wręcz przeciwnie, na Stalowej działa to całkiem odwrotnie i dostają częściowo nowy lakier
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 14:42
autor: wincenty
Czy może ktoś potwierdzić przerzut 5255-5260 na R-13 jako początek alokacji całej serii 52xx na Stalowej?
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 17:18
autor: ZielonyJamnik
Na ten moment wszystkie na R-2 i nic nie słychać o przerzutach. Po za tym przy zwiększonym planie raczej nikt nie będzie przerzucał wozów, szczególnie że nie ma jeszcze elektryków
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 17:41
autor: wincenty
ZielonyJamnik pisze: ↑29 kwie 2026, 17:18
Na ten moment wszystkie na R-2 i nic nie słychać o przerzutach. Po za tym przy zwiększonym planie raczej nikt nie będzie przerzucał wozów, szczególnie że nie ma jeszcze elektryków
O przerzutach napisał admin omnibusa....
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 20:50
autor: Flash8222
wincenty pisze: ↑29 kwie 2026, 14:42
Czy może ktoś potwierdzić przerzut 5255-5260 na R-13 jako początek alokacji całej serii 52xx na Stalowej?
Potwierdzam, wozy 5256-5260 na początku przyszłego tygodnia przechodzą na Stalową.
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 21:16
autor: man1956
A kiedy coś nowego przychodzi na R-2?
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 21:18
autor: Flash8222
W czerwcu pierwsze pięć elektryków ma być dostarczone.
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 23:17
autor: wincenty
Flash8222 pisze: ↑29 kwie 2026, 21:18
W czerwcu pierwsze pięć elektryków ma być dostarczone.
Przeguby, jak rozumiem?
Rozdysponowanie taboru
: 29 kwie 2026, 23:19
autor: Warsopolis5253
wincenty pisze: ↑29 kwie 2026, 23:17
Flash8222 pisze: ↑29 kwie 2026, 21:18
W czerwcu pierwsze pięć elektryków ma być dostarczone.
Przeguby, jak rozumiem?
Tak. Ktoś wie co z tymi Yutongami, miały być w kwietniu?
Rozdysponowanie taboru
: 06 maja 2026, 14:20
autor: Jurand
Wozy 5256-5260 już pod banderą zakładu R13