Komunikacja podmiejska

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Tranzystor

Post autor: Tranzystor » 24 sie 2011, 17:03

Nieokiełznany pisze: Europa Express City
A, no tak. Zapomniałem, że ZTM ma klapki na oczach. Już zapomniał, co to Mobilis, lub Grodzio.

Marcin88
Posty: 36
Rejestracja: 23 sie 2011, 11:27

Post autor: Marcin88 » 24 sie 2011, 17:05

Tranzystor pisze:
Nieokiełznany pisze: Europa Express City
A, no tak. Zapomniałem, że ZTM ma klapki na oczach. Już zapomniał, co to Mobilis, lub Grodzio.
Mysle ,ze predzej czy pozniej ujrzymy na tej linii,ktoregos z wyzej wymienionych przewoznikow.

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 24 sie 2011, 17:22

Może ZTM "bał się" o stracenie cennych wozokilometrów u obecnych ajentów?

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 sie 2011, 17:24

Orientuje się ktoś jaki tabor będzie śmygał?

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 24 sie 2011, 17:26

Tego chyba nie wie nikt, ale czasu mało mają... 8-(
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Marcin88
Posty: 36
Rejestracja: 23 sie 2011, 11:27

Post autor: Marcin88 » 24 sie 2011, 17:43

Europa Express ma w swojej flocie autobusy podrozne,typu BOVA

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2832
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
Kontakt:

Post autor: Colony » 24 sie 2011, 17:49

To będzie paradne... Nikt nie uwierzy w to, że to zwykły autobus. Wielka biała BOVA... ech ktoś tego ewidentnie nie przemyślał.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 24 sie 2011, 17:49

To nie będzie BOVA! Najpewniej coś pożyczą.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
MALIN
Posty: 618
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:20

Post autor: MALIN » 24 sie 2011, 17:50

a może leasing ?
Transport to życie, transport to pasja, transport to miłość, rzecz jasna 8-)

Awatar użytkownika
Colony
Posty: 2832
Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
Kontakt:

Post autor: Colony » 24 sie 2011, 17:55

Bo wozy w warszawskich kolorach czekają na chętnych na każdym rogu ulicy. Serio, mogli się tym zająć wcześniej.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 sie 2011, 18:11

Kompletnie nie rozumiem, czemu tego nie obsłuży MZA albo inny miejski przewoźnik.
Robi się coraz większy burdel...

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 24 sie 2011, 18:12

Dokładnie, rozpisywać przetarg na jedną linię i teraz podjedzie autobus rodem z PKS-u z napisem 742.

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 sie 2011, 18:14

To samo z L-kami. Wszystkie kolory tęczy, wszystkie rodzaje wozów.
Nie lepiej rozpisać przetarg na kilka, kilkanaście Solin i kilka albo kilkanaście większych wozów w warszawskim malowaniu? Jakoś by to wyglądało...

Awatar użytkownika
MALIN
Posty: 618
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:20

Post autor: MALIN » 24 sie 2011, 18:15

ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.

[ Dodano: |24 Sie 2011|, 2011 18:16 ]
I właśnie tu jest problem,że daje ostatnio dużo Ajentom do obsługi linii. Szykują się zapewne jakieś zmiany za kilka lat. :-k
Transport to życie, transport to pasja, transport to miłość, rzecz jasna 8-)

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 24 sie 2011, 18:17

BJ pisze:Nie lepiej rozpisać przetarg na kilka, kilkanaście Solin i kilka albo kilkanaście większych wozów w warszawskim malowaniu? Jakoś by to wyglądało...
35 solinek by na początek wystarczyło.... ;) I założyłem rezerwę pod nowe eLki.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

ODPOWIEDZ