Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam
-
Tranzystor
Post
autor: Tranzystor » 24 sie 2011, 17:03
Nieokiełznany pisze: Europa Express City
A, no tak. Zapomniałem, że ZTM ma klapki na oczach. Już zapomniał, co to Mobilis, lub Grodzio.
-
Marcin88
- Posty: 36
- Rejestracja: 23 sie 2011, 11:27
Post
autor: Marcin88 » 24 sie 2011, 17:05
Tranzystor pisze:Nieokiełznany pisze: Europa Express City
A, no tak. Zapomniałem, że ZTM ma klapki na oczach. Już zapomniał, co to Mobilis, lub Grodzio.
Mysle ,ze predzej czy pozniej ujrzymy na tej linii,ktoregos z wyzej wymienionych przewoznikow.
-
Domas
- (A408 i A451)
- Posty: 4997
- Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36
Post
autor: Domas » 24 sie 2011, 17:22
Może ZTM "bał się" o stracenie cennych wozokilometrów u obecnych ajentów?
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 24 sie 2011, 17:24
Orientuje się ktoś jaki tabor będzie śmygał?
-
Wolfchen
- (Busmann)
- Posty: 14778
- Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: Wolfchen » 24 sie 2011, 17:26
Tego chyba nie wie nikt, ale czasu mało mają...

S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43
-
Marcin88
- Posty: 36
- Rejestracja: 23 sie 2011, 11:27
Post
autor: Marcin88 » 24 sie 2011, 17:43
Europa Express ma w swojej flocie autobusy podrozne,typu BOVA
-
Colony
- Posty: 2832
- Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
- Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
-
Kontakt:
Post
autor: Colony » 24 sie 2011, 17:49
To będzie paradne... Nikt nie uwierzy w to, że to zwykły autobus. Wielka biała BOVA... ech ktoś tego ewidentnie nie przemyślał.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)
-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 24 sie 2011, 17:49
To nie będzie BOVA! Najpewniej coś pożyczą.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
MALIN
- Posty: 618
- Rejestracja: 23 lis 2010, 19:20
Post
autor: MALIN » 24 sie 2011, 17:50
a może leasing ?
Transport to życie, transport to pasja, transport to miłość, rzecz jasna

-
Colony
- Posty: 2832
- Rejestracja: 05 sty 2006, 17:43
- Lokalizacja: tam gdzie tramwaj wciąż nie może dojechać
-
Kontakt:
Post
autor: Colony » 24 sie 2011, 17:55
Bo wozy w warszawskich kolorach czekają na chętnych na każdym rogu ulicy. Serio, mogli się tym zająć wcześniej.
(podpis tymczasowy zanim nie znajdę czegoś niebanalnego co was zbije z pantałyku)
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 24 sie 2011, 18:11
Kompletnie nie rozumiem, czemu tego nie obsłuży MZA albo inny miejski przewoźnik.
Robi się coraz większy burdel...
-
radeom
- Posty: 2469
- Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29
Post
autor: radeom » 24 sie 2011, 18:12
Dokładnie, rozpisywać przetarg na jedną linię i teraz podjedzie autobus rodem z PKS-u z napisem 742.
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 24 sie 2011, 18:14
To samo z L-kami. Wszystkie kolory tęczy, wszystkie rodzaje wozów.
Nie lepiej rozpisać przetarg na kilka, kilkanaście Solin i kilka albo kilkanaście większych wozów w warszawskim malowaniu? Jakoś by to wyglądało...
-
MALIN
- Posty: 618
- Rejestracja: 23 lis 2010, 19:20
Post
autor: MALIN » 24 sie 2011, 18:15
ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.
[ Dodano: |24 Sie 2011|, 2011 18:16 ]
I właśnie tu jest problem,że daje ostatnio dużo Ajentom do obsługi linii. Szykują się zapewne jakieś zmiany za kilka lat.

Transport to życie, transport to pasja, transport to miłość, rzecz jasna

-
bartoni722
- Posty: 6241
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 24 sie 2011, 18:17
BJ pisze:Nie lepiej rozpisać przetarg na kilka, kilkanaście Solin i kilka albo kilkanaście większych wozów w warszawskim malowaniu? Jakoś by to wyglądało...
35 solinek by na początek wystarczyło....

I założyłem rezerwę pod nowe eLki.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.
