Komunikacja podmiejska

Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 24 sie 2011, 18:25

MALIN pisze:I właśnie tu jest problem,że daje ostatnio dużo Ajentom do obsługi linii.
To chyba dobrze, że jest konkurencja na poziomie przewoźników?

:arrow: Wg SIWZu, linię 742 mają obsługiwać wozy w warszawskim malowaniu.
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 24 sie 2011, 18:29

MALIN pisze:ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.
Eee...?
bartoni722 pisze:
BJ pisze:Nie lepiej rozpisać przetarg na kilka, kilkanaście Solin i kilka albo kilkanaście większych wozów w warszawskim malowaniu? Jakoś by to wyglądało...
35 solinek by na początek wystarczyło.... ;) I założyłem rezerwę pod nowe eLki.
Czy to musi być Solina? 8-(
Wolfchen pisze:Wg SIWZu, linię 742 mają obsługiwać wozy w warszawskim malowaniu.
W nowym czy starym?

Awatar użytkownika
MALIN
Posty: 618
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:20

Post autor: MALIN » 24 sie 2011, 18:30

Wolfchen pisze:To chyba dobrze, że jest konkurencja na poziomie przewoźników?
Tak. Tylko MZA w pewnym sensie siebie przez to niszczy.

[ Dodano: |24 Sie 2011|, 2011 18:31 ]
Domasq12 pisze:MALIN napisał/a:
ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.

Eee...?
Mobilis Grodzio nie wystarczą ?!
Transport to życie, transport to pasja, transport to miłość, rzecz jasna 8-)

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36227
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 sie 2011, 18:38

MALIN pisze:Mobilis Grodzio nie wystarczą ?!
Z której linii proponujesz ściągnąć?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 sie 2011, 18:41

575 :D

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 24 sie 2011, 18:41

Domasq12 pisze:Czy to musi być Solina?
Oczywiście, że nie. Może być cokolwiek, byleby było jednolite.
BJ pisze:575
575 nie obsługuje ani Mobilis, ani Grodzio.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
MALIN
Posty: 618
Rejestracja: 23 lis 2010, 19:20

Post autor: MALIN » 24 sie 2011, 18:44

Domasq12 pisze:
MALIN pisze:ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.
Eee...?
Z żadnej. A dlaczego ?
Transport to życie, transport to pasja, transport to miłość, rzecz jasna 8-)

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 sie 2011, 18:45

bartoni722 pisze:575 nie obsługuje ani Mobilis, ani Grodzio.
No i co? Autobusy MZA za Konstancinem stają w poprzek drogi i nie chcą dalej jechać?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 24 sie 2011, 18:46

MALIN pisze:
Domasq12 pisze: Eee...?
Z żadnej. A dlaczego ?
Albo szybko nauczysz się pisać po polsku i korzystać z cytowania na forum, albo równie szybko stracisz prawo pisania nań. Na ten bełkot nie da się patrzeć.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 24 sie 2011, 18:46

No ale dyskusja była, żeby na 742 dać Mobilis/Grodzisk, a Bastian zapytał z jakiej linii Mobilisu/Grodzia zabrać wozy, a ty odpisałeś że z 575. Lepiej wytłumaczyć się nie da.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2219
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 24 sie 2011, 18:49

BJ pisze:Kompletnie nie rozumiem, czemu tego nie obsłuży MZA albo inny miejski przewoźnik.
Robi się coraz większy burdel...
Już ci tłumaczę czemu nie obsłuży MZA.

MZA pobiera ok. 7zł za przejechany kilometr. Tutaj będzie ok. 3,5zł. Co za tym idzie pewnie Góra Kalwaria dzięki temu będzie mniej dopłacała. Co dzięki temu idzie powstanie ta linia.

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 sie 2011, 18:49

@Bartoni:
Ja rozumiem. Po prostu liczyłem, że się domyślisz, że przecież to nie problem zrobić jakieś przetasowania w obsłudze w Warszawie i wtedy MZA-owskie wozy z 575 na 742 jak znalazł.

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 24 sie 2011, 18:50

Już wszystko masz napisane wyżej. ;)
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36227
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 24 sie 2011, 18:50

I suma wszystkich wozów też się zgodzi? :bredzisz:

Gdzie ja jestem?! :shock:
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 sie 2011, 18:52

Tak czy owak niespecjalnie mi się uśmiecha jakiś dziki autokar w warszawskim malowaniu na warszawskiej linii.

Jeśli weźmiemy pod uwagę to 742, wszystkie L-ki, wszystkie cyrki z jakimiś czerwonymi paskami na A1XX z Mobilisu albo w ogóle nie warszawskie malowanie Lion's'ów z ITSu - robi nam się burdel jak w PPKS Warszawa/Polonusie.

ODPOWIEDZ