Strona 210 z 265

: 24 sie 2011, 18:25
autor: Wolfchen
MALIN pisze:I właśnie tu jest problem,że daje ostatnio dużo Ajentom do obsługi linii.
To chyba dobrze, że jest konkurencja na poziomie przewoźników?

:arrow: Wg SIWZu, linię 742 mają obsługiwać wozy w warszawskim malowaniu.

: 24 sie 2011, 18:29
autor: Domas
MALIN pisze:ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.
Eee...?
bartoni722 pisze:
BJ pisze:Nie lepiej rozpisać przetarg na kilka, kilkanaście Solin i kilka albo kilkanaście większych wozów w warszawskim malowaniu? Jakoś by to wyglądało...
35 solinek by na początek wystarczyło.... ;) I założyłem rezerwę pod nowe eLki.
Czy to musi być Solina? 8-(
Wolfchen pisze:Wg SIWZu, linię 742 mają obsługiwać wozy w warszawskim malowaniu.
W nowym czy starym?

: 24 sie 2011, 18:30
autor: MALIN
Wolfchen pisze:To chyba dobrze, że jest konkurencja na poziomie przewoźników?
Tak. Tylko MZA w pewnym sensie siebie przez to niszczy.

[ Dodano: |24 Sie 2011|, 2011 18:31 ]
Domasq12 pisze:MALIN napisał/a:
ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.

Eee...?
Mobilis Grodzio nie wystarczą ?!

: 24 sie 2011, 18:38
autor: Bastian
MALIN pisze:Mobilis Grodzio nie wystarczą ?!
Z której linii proponujesz ściągnąć?

: 24 sie 2011, 18:41
autor: BJ
575 :D

: 24 sie 2011, 18:41
autor: bartoni722
Domasq12 pisze:Czy to musi być Solina?
Oczywiście, że nie. Może być cokolwiek, byleby było jednolite.
BJ pisze:575
575 nie obsługuje ani Mobilis, ani Grodzio.

: 24 sie 2011, 18:44
autor: MALIN
Domasq12 pisze:
MALIN pisze:ZTM też chce pozyskiwać nowych przewoźników.
Eee...?
Z żadnej. A dlaczego ?

: 24 sie 2011, 18:45
autor: BJ
bartoni722 pisze:575 nie obsługuje ani Mobilis, ani Grodzio.
No i co? Autobusy MZA za Konstancinem stają w poprzek drogi i nie chcą dalej jechać?

: 24 sie 2011, 18:46
autor: fik
MALIN pisze:
Domasq12 pisze: Eee...?
Z żadnej. A dlaczego ?
Albo szybko nauczysz się pisać po polsku i korzystać z cytowania na forum, albo równie szybko stracisz prawo pisania nań. Na ten bełkot nie da się patrzeć.

: 24 sie 2011, 18:46
autor: bartoni722
No ale dyskusja była, żeby na 742 dać Mobilis/Grodzisk, a Bastian zapytał z jakiej linii Mobilisu/Grodzia zabrać wozy, a ty odpisałeś że z 575. Lepiej wytłumaczyć się nie da.

: 24 sie 2011, 18:49
autor: Lukasz436
BJ pisze:Kompletnie nie rozumiem, czemu tego nie obsłuży MZA albo inny miejski przewoźnik.
Robi się coraz większy burdel...
Już ci tłumaczę czemu nie obsłuży MZA.

MZA pobiera ok. 7zł za przejechany kilometr. Tutaj będzie ok. 3,5zł. Co za tym idzie pewnie Góra Kalwaria dzięki temu będzie mniej dopłacała. Co dzięki temu idzie powstanie ta linia.

: 24 sie 2011, 18:49
autor: BJ
@Bartoni:
Ja rozumiem. Po prostu liczyłem, że się domyślisz, że przecież to nie problem zrobić jakieś przetasowania w obsłudze w Warszawie i wtedy MZA-owskie wozy z 575 na 742 jak znalazł.

: 24 sie 2011, 18:50
autor: bartoni722
Już wszystko masz napisane wyżej. ;)

: 24 sie 2011, 18:50
autor: Bastian
I suma wszystkich wozów też się zgodzi? :bredzisz:

Gdzie ja jestem?! :shock:

: 24 sie 2011, 18:52
autor: BJ
Tak czy owak niespecjalnie mi się uśmiecha jakiś dziki autokar w warszawskim malowaniu na warszawskiej linii.

Jeśli weźmiemy pod uwagę to 742, wszystkie L-ki, wszystkie cyrki z jakimiś czerwonymi paskami na A1XX z Mobilisu albo w ogóle nie warszawskie malowanie Lion's'ów z ITSu - robi nam się burdel jak w PPKS Warszawa/Polonusie.