Zmiany od września 2015
: 19 wrz 2015, 20:56
Od poniedziałku będzie brygada łączona 52/705+735 na solówkę z R-4.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Domas pisze:Od poniedziałku będzie brygada łączona 52/705+735 na solówkę z R-4.
kleszczowa su10.5744 pisze:Z12 kto obsłuży?
Od 1 października prawie całe 723 i 731 na przeguby w DP. Solówki zostają tylko na 723 - dwa dodatkach rano i jeden popołudniu. Stalowa też znowu wbija na 170 - jeden dodatek.Matrix2441 pisze:Coś bieda w tym temacie... Ciekawe kto będzie teraz zmiany obsługowe podawał...
Od poniedziałku dodatki 07-010/723 i 013/731 będą na przeguba, a 05, 06, 08, 09 i 011/Z-4 na solówkę. I nie wiem czy to było podawane, ale kleszczowe brygady na 107 i 205 są planowo na SU12.
EDIT: Nikt też nie podał, że na Z12 jest 1 brygada na Libero, a reszta na kleszczowe midiki.
Od dzisiaj też przeguby są w DŚ na 723 i 731.Maybach pisze:Od 1 października prawie całe 723 i 731 na przeguby w DP. Solówki zostają tylko na 723 - dwa dodatkach rano i jeden popołudniu. Stalowa też znowu wbija na 170 - jeden dodatek.Matrix2441 pisze:Coś bieda w tym temacie... Ciekawe kto będzie teraz zmiany obsługowe podawał...
Od poniedziałku dodatki 07-010/723 i 013/731 będą na przeguba, a 05, 06, 08, 09 i 011/Z-4 na solówkę. I nie wiem czy to było podawane, ale kleszczowe brygady na 107 i 205 są planowo na SU12.
EDIT: Nikt też nie podał, że na Z12 jest 1 brygada na Libero, a reszta na kleszczowe midiki.