Strona 216 z 265

: 31 sie 2011, 10:29
autor: Wolfchen
:arrow: A jednak 742 nie ma żadnych kursów skróconych, tylko warianty do GK. I bardzo dobrze.
Szkoda tylko, że z taktem ciężko. :-k

: 31 sie 2011, 10:40
autor: ashir
JotPeCet pisze:Na 800 wyjedzie MZA na specjalnym rozkładzie z zaleceniem wysokiej podłogi.
Rozkład również to potwierdza. Zapewne będą ją obsługiwały 2 solówki z R-13. Kursy od 10:00 do 17:00 co godzinę z Młocin, a z Pociechy od 10:50 do 17:50.

: 31 sie 2011, 10:43
autor: bartoni722
Wspaniała wiadomość! :) Które wozy z R13 mają ten jakiś tam czytnik?

: 31 sie 2011, 10:55
autor: Desert
Uwaga bo stalowa ma Viaboxy w solówkach :D

: 31 sie 2011, 10:59
autor: bartoni722
Czyli może wyjechać jakakolwiek solówka, bo i tak żadna tego nie ma? :D Fajnie!

: 31 sie 2011, 11:02
autor: ashir
Czyli do wyboru: 1205, 6236, 6331, 6332, 6347, 6394. :smile: Bo żaden kwadrat pewnie nie ma Viaboxu? ;-)

: 31 sie 2011, 11:04
autor: Desert
Kwadraty też nie mają 8-(

: 31 sie 2011, 11:06
autor: ashir
To może nikt nie zauważy braku urządzenia. 8-(

: 31 sie 2011, 11:50
autor: primoż
ashir pisze:To może nikt nie zauważy braku urządzenia. 8-(
Ja myślę, że na R13 pracują ludzie roztropni i odpowiednio wcześniej wypożyczą viaBOX-y.

: 31 sie 2011, 12:38
autor: Paweł_K
To trzeba umowę na konkretny pojazd podpisać, nie przewidziano opcji przekładania z jednego pojazdu do drugiego. Zapowiada się więc stała obsługa linii 800 (plus trzymanie kciuków za bezawaryjną jazdę viaBOX-owych wozów)

: 31 sie 2011, 12:39
autor: bartoni722
Ale chodzi o to, że tylko na ten weekend do obsługi 800 oddelegowali Ikarusy, które nie mają tego dziadostwa. A tak po za tym to obsługa chyba jest stała.

: 31 sie 2011, 12:41
autor: Wolfchen
Paweł_K pisze:To trzeba umowę na konkretny pojazd podpisać, nie przewidziano opcji przekładania z jednego pojazdu do drugiego.
Bo stawka zależy od emisji spalin...

Inna sprawa - są gdzieś znaki informujące o opłatach? Bo jak odcinek nie jest oznaczony, to nawet ewentualny mandat jest nieważny i do anulowania w drodze odwołania. :-k

: 31 sie 2011, 12:42
autor: ashir
Na codzień są stałe Soliny i dziwadłowe Libera. :razz: A wogóle to ten system jest idiotyczny.

: 31 sie 2011, 22:03
autor: MALIN
2 brygady na 742 ?
:-k

: 31 sie 2011, 22:05
autor: ashir
Tak, a co cię tak dziwi? :-s