Strona 217 z 418

: 31 sty 2011, 18:50
autor: ashir
bartoni722 pisze:A skasowali już BWLe 411+517? Tam czasem coś się trafiało.
Cały czas istnieje:
051(A)/411+517
052(A)/411+517
053(A)/411+517
Ale "Kleszczowa" nie ma problemów z wysyłaniem przegubów na te brygady, przynajmniej jakoś nic nie słychać. :-$

: 31 sty 2011, 18:51
autor: Mong
ashir pisze:Ale "Kleszczowa" nie ma problemów z wysyłaniem przegubów na te brygady
Dziś widziałem neoplana 8-(

: 31 sty 2011, 18:55
autor: ashir
Stockholmare pisze:
ashir pisze:Ale "Kleszczowa" nie ma problemów z wysyłaniem przegubów na te brygady
Dziś widziałem neoplana 8-(
Może został zdjęty zakaz Neoplana/SU15 na tych brygadach. Wszak to jest przeciw potok i tłumy do 517 nie walą.

: 31 sty 2011, 20:12
autor: reserved
R-9 Chełmska pisze:Żeś musiał nieźle popić na tym Mariensztacie, że gniota z Grodziskiem pomyliłeś :D
Nie pomyliłem wcale. Teraz już wiem o co chodzi.
maciek.dab859 pisze:3/150 kończy o 22:08 na Mariensztacie - brygada PKS
Jednego dnia wsiadałem w 150 o 22.30...wtedy jechałem z Mariensztatu gniotem. Innego dnia w DP jechałem tym o 22.03 i widziałem chwilę później jadącą w kierunku Mariensztatu Scanię i po prostu pomyślałem, że to ona rozkładowo odjeżdża o 22.30. A tu widać, że ona już zjeżdża. Stąd to zamieszanie.
Ok, dzięki :-)

: 01 lut 2011, 18:00
autor: michał1984
Pytanko co jeździ na 05/152 misio czy stalowa?przed chwilą widziałem wykazik kierowcy na tvn warszawa.Swoją drogą 5 brygad na tą linie to chyba lekka przesada :-k

: 01 lut 2011, 18:13
autor: ashir
michał1984 pisze:Pytanko co jeździ na 05/152 misio czy stalowa?przed chwilą widziałem wykazik kierowcy na tvn warszawa.Swoją drogą 5 brygad na tą linie to chyba lekka przesada :-k
Nie ma takiej brygady. :shock: ITS w DP ma brygadę 1, a "Stalowa" 2, 3, 4.

: 01 lut 2011, 19:23
autor: michał1984
ashir pisze:
michał1984 pisze:Pytanko co jeździ na 05/152 misio czy stalowa?przed chwilą widziałem wykazik kierowcy na tvn warszawa.Swoją drogą 5 brygad na tą linie to chyba lekka przesada :-k
Nie ma takiej brygady. :shock: ITS w DP ma brygadę 1, a "Stalowa" 2, 3, 4.
Jednak dobrze zauważyłem w reportarzu 05/152 Its 6:47 Białołęka Dworska :arrow: Żerań Fso ;-)
Tak apropos obsługa 732 coś sie zmieniła czy dalej jest 1,2,3,04,05 :?:

: 01 lut 2011, 22:51
autor: Czotyk
Czy 031 brygada na 1 jest na niską podłogę?
Jeszcze jak ktoś zna rozkład 061 E-5+507 to byłbym bardzo wdzięczny za podanie.

: 01 lut 2011, 23:48
autor: SławekM
Pytanie odnośnie linii 144.
Jaki numer brygady odjeżdża z dworca Wschodniego o 20:27?

: 02 lut 2011, 1:16
autor: eM
Uprzejmie proszę o podanie pełnego rozkładu 516+N03/202. Z góry dziękuję!

: 02 lut 2011, 15:24
autor: bartoni722
O 6:30 z Emilki na E-5, o 7:18 z Gocławia na 507...
SławekM pisze:Jaki numer brygady odjeżdża z dworca Wschodniego o 20:27?
Pilnie tego potrzebujesz? Bo niestety dopiero w piątek będę Ci mógł powiedzieć.

: 02 lut 2011, 19:45
autor: 5556
A która brygada z Kleszczowej w DP na 127 jest od 1.02 na sztywniaka?

: 02 lut 2011, 19:54
autor: michał1984
5556 pisze:A która brygada z Kleszczowej w DP na 127 jest od 1.02 na sztywniaka?
brygada 10

: 02 lut 2011, 19:56
autor: ashir
5556 pisze:A która brygada z Kleszczowej w DP na 127 jest od 1.02 na sztywniaka?
Gwoli ścisłości to 2 całki są wielkopojemne.

: 02 lut 2011, 20:51
autor: 3383
michał1984 pisze:
5556 pisze:A która brygada z Kleszczowej w DP na 127 jest od 1.02 na sztywniaka?
brygada 10
Oraz 7/127.