Strona 23 z 66

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 16:36
autor: JacekM
Nie rozumiem, czemu pracownik zatrudniony przez miasto ma napędzać klientów a) amerykańskiej korporacji, niepłacącej podatków w Polsce; b) jakiejś pizzerii; c) w taki sposób.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 17:07
autor: MichalJ
m72 pisze: Jak dla mnie to jest zwykłą interakcja między profilem a ambasadorem marki i nic w tym dziwnego nie ma. Tym bardziej, że piątek.
A to samo po polsku?

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 17:17
autor: Poc Vocem
Po polsku to znaczy, że społeczeństwo osiągnęło taki poziom zdziczenia i zaślepienia, że nikt nie zwróci na to uwagi albo wszyscy uznają taki sposób prowadzenia rozmowy między przedstawicielem firmy i miejskiego urzędu za normalny.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 17:26
autor: Adam G.
Ale o co tam w ogóle chodzi? Chyba jestem już za stary, bo nic z tych tweetów nie rozumiem :(

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 17:50
autor: MichalJ
Ja nie rozumiem z tego - ani z 'wyjaśnień' tutaj - kompletnie nic.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 17:57
autor: m72
MichalJ pisze:
m72 pisze: Jak dla mnie to jest zwykłą interakcja między profilem a ambasadorem marki i nic w tym dziwnego nie ma. Tym bardziej, że piątek.
A to samo po polsku?
A po polsku portale społecznościowe zgodnie ze swoją specyfiką wymagają prowadzenia interakcji nie tylko formalnych.
Inaczej marki stają się słupami informacyjnymi.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 18:29
autor: MichalJ
To jest po polsku?

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 18:41
autor: Bastian
Ja też chyba posługuję się jakimś innym językiem... :(

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, w czym rzecz, prostymi słowami (niekoniecznie nieparlamentarnymi, dodam)?

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 18:43
autor: m72
Bastian pisze:Ja też chyba posługuję się jakimś innym językiem... :(

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, w czym rzecz, prostymi słowami (niekoniecznie nieparlamentarnymi, dodam)?

Że jak masz znajomych to gadasz jak ze znajomymi i o rzeczach, które ostatnio wrzucili.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 18:46
autor: Poc Vocem
W godzinach pracy?

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 18:48
autor: m72
Poc Vocem pisze:W godzinach pracy?
Twitter jest na tyle specyficzny, że markę można traktować jako znajomego.

Ciekawostka: http://pijarukoksu.pl/community-manager ... marki.html

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 18:58
autor: MichalJ
Przecież to brednie jakieś.
Gdybym ja miał zlecone jakieś publikowanie czegokolwiek w jakimkolwiek medium w imieniu dziekana wydziału i w piątek w tym imieniu zaczął zapraszać na pizzę, to w poniedziałek mógłbym już nie przychodzić do pracy. Twitter czy nie twitter.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 19:21
autor: Asesino
Takie czasy, Panowie. Im większego idiotę z siebie robisz, tym większą masz szansę na sukces.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 19:25
autor: Poc Vocem
Ciekawostka: http://pijarukoksu.pl/community-manager ... marki.html
Ja wiem czy ciekawostka... Nie dość, że autor ma odwróconą hierarchię wartości (najpierw film, potem książka...), to jeszcze tekst zawiera trochę bełkotu świadczącego o niewystarczającej znajomości języka polskiego albo przesiąknięciu pseudoamerykańską marketingową nowomową. Jedyne mądre zdanie to jest to o responsywności (tak jakby nie można napisać o odpowiadaniu na pytania :/). Szkoda tylko, że autor nie zauważył, że wypadałoby, aby odpowiedź trzymała poziom jakiś poziom. Bo niestety, ale dla mnie to nie buduje zaufania do urzędu, jakim jet ZTM, a wręcz zmusza mnie do traktowania ludzi z rzeczonego ZTM-u jako ćwierć debili, których nikt nie nauczył dostosowania stylu wypowiedzi do sytuacji.

ZTM od kulis

: 15 lut 2014, 19:50
autor: reserved
To spójrzcie jak Rock Radio odpowiada swoim słuchaczom na profilu radia na facebooku. Przy nim ZTM to pikuś.