Strona 23 z 66
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 16:36
autor: JacekM
Nie rozumiem, czemu pracownik zatrudniony przez miasto ma napędzać klientów a) amerykańskiej korporacji, niepłacącej podatków w Polsce; b) jakiejś pizzerii; c) w taki sposób.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 17:07
autor: MichalJ
m72 pisze:
Jak dla mnie to jest zwykłą interakcja między profilem a ambasadorem marki i nic w tym dziwnego nie ma. Tym bardziej, że piątek.
A to samo po polsku?
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 17:17
autor: Poc Vocem
Po polsku to znaczy, że społeczeństwo osiągnęło taki poziom zdziczenia i zaślepienia, że nikt nie zwróci na to uwagi albo wszyscy uznają taki sposób prowadzenia rozmowy między przedstawicielem firmy i miejskiego urzędu za normalny.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 17:26
autor: Adam G.
Ale o co tam w ogóle chodzi? Chyba jestem już za stary, bo nic z tych tweetów nie rozumiem

ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 17:50
autor: MichalJ
Ja nie rozumiem z tego - ani z 'wyjaśnień' tutaj - kompletnie nic.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 17:57
autor: m72
MichalJ pisze:m72 pisze:
Jak dla mnie to jest zwykłą interakcja między profilem a ambasadorem marki i nic w tym dziwnego nie ma. Tym bardziej, że piątek.
A to samo po polsku?
A po polsku portale społecznościowe zgodnie ze swoją specyfiką wymagają prowadzenia interakcji nie tylko formalnych.
Inaczej marki stają się słupami informacyjnymi.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 18:29
autor: MichalJ
To jest po polsku?
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 18:41
autor: Bastian
Ja też chyba posługuję się jakimś innym językiem...
Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, w czym rzecz,
prostymi słowami (niekoniecznie nieparlamentarnymi, dodam)?
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 18:43
autor: m72
Bastian pisze:Ja też chyba posługuję się jakimś innym językiem...
Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, w czym rzecz,
prostymi słowami (niekoniecznie nieparlamentarnymi, dodam)?
Że jak masz znajomych to gadasz jak ze znajomymi i o rzeczach, które ostatnio wrzucili.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 18:46
autor: Poc Vocem
W godzinach pracy?
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 18:48
autor: m72
Poc Vocem pisze:W godzinach pracy?
Twitter jest na tyle specyficzny, że markę można traktować jako znajomego.
Ciekawostka:
http://pijarukoksu.pl/community-manager ... marki.html
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 18:58
autor: MichalJ
Przecież to brednie jakieś.
Gdybym ja miał zlecone jakieś publikowanie czegokolwiek w jakimkolwiek medium w imieniu dziekana wydziału i w piątek w tym imieniu zaczął zapraszać na pizzę, to w poniedziałek mógłbym już nie przychodzić do pracy. Twitter czy nie twitter.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 19:21
autor: Asesino
Takie czasy, Panowie. Im większego idiotę z siebie robisz, tym większą masz szansę na sukces.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 19:25
autor: Poc Vocem
Ja wiem czy ciekawostka... Nie dość, że autor ma odwróconą hierarchię wartości (najpierw film, potem książka...), to jeszcze tekst zawiera trochę bełkotu świadczącego o niewystarczającej znajomości języka polskiego albo przesiąknięciu pseudoamerykańską marketingową nowomową. Jedyne mądre zdanie to jest to o responsywności (tak jakby nie można napisać o odpowiadaniu na pytania

). Szkoda tylko, że autor nie zauważył, że wypadałoby, aby odpowiedź trzymała poziom jakiś poziom. Bo niestety, ale dla mnie to nie buduje zaufania do urzędu, jakim jet ZTM, a wręcz zmusza mnie do traktowania ludzi z rzeczonego ZTM-u jako ćwierć debili, których nikt nie nauczył dostosowania stylu wypowiedzi do sytuacji.
ZTM od kulis
: 15 lut 2014, 19:50
autor: reserved
To spójrzcie jak Rock Radio odpowiada swoim słuchaczom na profilu radia na facebooku. Przy nim ZTM to pikuś.