Strona 223 z 268
: 13 lip 2012, 12:25
autor: MichalJ
Rozumiem, że następne w kolejce są zamknięcia (bez otwierania czegokolwiek

) Nowego Światu, JPII i Wisłostrady (gdzieś czytałem , że tunel metra pod tunelem Wisłostrady będzie wykopany 'ręcznie i odkrywkowo'

) ...
: 13 lip 2012, 12:33
autor: primoż
pawcio pisze:Jagiellońska już teraz się korkuje w obie strony pomiędzy al. Solidarności i Kłopotowskiego.
Jakby stały patrole SM/policji, tak jak na W-Z, to nie byłoby żadnych korków
MichalJ pisze:Rozumiem, że następne w kolejce są zamknięcia (bez otwierania czegokolwiek

) (...)JPII(...)
Tutaj to już rondo zniknęło

: 13 lip 2012, 12:40
autor: Domas
Czy 338 nie można było skierować po prostu na Rondo Starzyńskiego? Obecnie spora rzesza osób korzysta na trasie ze Szmulek do Dw. Wileńskiego i Placu Hallera, a utrzymanie tej relacje na jednym 170, które w szczycie kursuje co 15 minut nie jest najlepszym pomysłem. Poza tym moim zdaniem zamiast skracać 302 można je już wyciąć, bo taka linia co 30 minut nie spełnia swojego zadania.
: 13 lip 2012, 12:44
autor: MichalJ
primoż pisze:Tutaj to już rondo zniknęło

Szkoda, że nie na zawsze.
: 13 lip 2012, 12:59
autor: Dantte
TAK! Wreszcie 527 ląduje tam, gdzie powinno.
A tak w ogóle to powinno nie istnieć.
: 13 lip 2012, 13:12
autor: primoż
MichalJ pisze:Szkoda, że nie na zawsze.
Ej, przyzwyczaiłem się do niego

Chociaż, jakby zlikwidować, byłby lepsze przesiadki (mniej do pokonania na piechotę)

: 13 lip 2012, 13:17
autor: Dantte
Domas pisze:Placu Hallera
Hahahahahah. Szczególnie, że na Wileńskim wszyscy się wysypują i na plac Hallera 338 wiezie powietrze. Tak samo w przeciwną stronę. Wielokrotne obserwacje (bo nieciężko nie zwrócić uwagi na pusty jak bęben autobus).
: 13 lip 2012, 13:33
autor: drapka
5280 pisze:166 Dw. Kijowska Kabaty STP
No to może wreszcie jakiś shocking nastąpi i ten jeden ślimak, którym prawie nigdy nie zdanżam na 193 wyleci w kosmos.
: 13 lip 2012, 13:57
autor: tomkrt
Jest to związane z zamknięciem przejazdu dla autobusów przez Targową w ciągu al. Solidarności. Zmiany mają być do końca sierpnia czy jakoś w ten deseń.
: 13 lip 2012, 14:03
autor: bartoni722
No, od września ma być 527 na jedynej słusznej trasie!

: 13 lip 2012, 14:14
autor: Dantte
No, od września ma być 527 na jedynej słusznej trasie!

Czyli połączone ze 132 i do MM?

: 13 lip 2012, 14:15
autor: bartoni722
Dla mnie jedyna słuszna, to jest obecna.

No, ewentualnie, jak droge zrobiom, to wgłąb osiedla.

: 13 lip 2012, 14:27
autor: tomkrt
Ktoś wie jak pojedzie 738 ?
też będzie skrócone do Wileniaka ?
: 13 lip 2012, 14:35
autor: pawcio
Też. Jak wszystkie linie mareckie.
: 13 lip 2012, 14:37
autor: Dantte
Ja to bym w ogóle poczekał na ładny, oficjalny komunikat ZTMu, gdzie wszystko zostałoby wyszczególnione, bo z postu 5280 nie wynika właśnie, co będzie z 738 (chociaż wydaje się to być oczywiste, że pojedzie tylko do Wileniaka), gdzie będzie pętla na Wileńskim i jak to wszystko zostanie rozwiązane oraz co np. ze 169.