Strona 224 z 268

: 13 lip 2012, 15:20
autor: dzidek
Dantte pisze:Ja to bym w ogóle poczekał na ładny, oficjalny komunikat ZTMu, gdzie wszystko zostałoby wyszczególnione, bo z postu 5280 nie wynika właśnie, co będzie z 738 (chociaż wydaje się to być oczywiste, że pojedzie tylko do Wileniaka), gdzie będzie pętla na Wileńskim i jak to wszystko zostanie rozwiązane oraz co np. ze 169.
738 tak samo jak inne podmiejskie do Wileniaka. Ogólnie cel pętli przy Wileńskim jest taki by można było szybko przejść z pętli jednej linii na pętlę drugiej jadącej w dalszą drogę zamiast objeżdżać zakorkowanymi ulicami Pragi. Po obu stronach budowanej stacji zobaczymy nowe pętle autobusowe.
169 w obie strony 11 Listopada, Ratuszowa, Jagiellońska i dalej po staremu.
517 jeśli kogoś interesuje w obie strony przez Radzymińską, Naczelnikowską, Radzymińską, Ząbkowską.
I przy okazji zmian m.in zejścia Kleszczowej z 805 zmiany obsługowe dotkną też inne linie omijające Pragę z daleka ;) :-$
Ktoś pytał do kiedy taka organizacja? Na tę chwilę do 26.08.

: 13 lip 2012, 15:23
autor: Dantte
Dzięki za informacje :)

: 13 lip 2012, 15:24
autor: dzidek
Edytowałem post o kilka istotnych ;)

: 13 lip 2012, 15:48
autor: michael112
mobil one pisze:
5280 pisze:120 :arrow: Olesin-.... Jórskiego- Radzymińska- Szwedzka- Starzyńskiego- Jagielońska- Marcinkowskiego- dalej po staremu do Wschodniego
125 :arrow: Miedzylesie :arrow: Metro Ratusz Arsenał
135 :arrow: Dw. Wileński :arrow: PKP Olszynka Grochowska
160 :arrow: Dw. Wileński :arrow: Targówek
162 :arrow: Pl. Hallera :arrow: EC Siekierki
166 Dw. Kijowska :arrow: Kabaty STP
190 :arrow: DW. Wileński :arrow: Górczewska
302 :arrow: Buków :arrow: Pl. Hallera
338 :arrow: Utrata :arrow: Dw. Wschodni kijowska
512 :arrow: Zacisze :arrow: Dw. Wileński
527 :arrow: Skarbka :arrow: Ch Arkadia :D :D :D
718 :arrow: Struga :arrow: DW. Wileński
805 :arrow: Do Wileńskiego
Z12 :arrow: Dw. Wileński :arrow: Arsenał Ratusz
Z60 Targówek :arrow: DW Centralny
Z90 :arrow: Dw. Wileński :arrow: Ch Marki
Co to za brednie ? Nic na ten temat nie ma na oficjalnej stronie ZTM.
Wróżycie z fusów,bajki sobie nawzajem opowiadacie ?
Właśnie. Co to jest? Nie ma tego ani na stronie ZTM, ani w newsach GW???

: 13 lip 2012, 15:49
autor: Dantte
Prawdopodobnie dlatego, że do zmian jeszcze dużo czasu, a ZTM zwykł informować o zmianach na co najwyżej parę dni przed nimi.

: 13 lip 2012, 15:50
autor: Wolfchen
O tak dużych zmianach powinni informować minumum 7 dni przed... Ale to tylko moje zdanie ;)

: 13 lip 2012, 15:52
autor: Dantte
Oczywiście, że powinni :) Ale tego nie robią.

: 13 lip 2012, 16:30
autor: SławekM
Dantte pisze:Oczywiście, że powinni :) Ale tego nie robią.
527 rozumiem skręca w Szwedzką? No to mieszkańcy Skarbka będą mieli długą wycieczkę do metra :D

: 13 lip 2012, 16:32
autor: ashir
Chyba raczej starą trasą przez Św. Wincentego. :smile:

: 13 lip 2012, 16:55
autor: Dantte
Też mam taką nadzieję, chociaż z drugiej strony boję się, że przyniesie to za sobą pocięcie 500, która mimo wakacji ciągle jeździ zawalona po dach (co mnie szczerze zaskakuje).

: 13 lip 2012, 17:35
autor: 5280
bartoni722 pisze:Ja bym jednak w to mógł uwierzyć. Ktoś gadał, że na 190 będzie nowa, krótsza trasa, to jest...
:/
5280 pisze:527 Skarbka Ch Arkadia :D :D :D
Nie ma się z czego cieszyć. :/ Ogólnie dziwne te zmiany... 718 i 805 skrócone, a 738 już nie?!
Oczywiście 738 też skrócone do Wileńskiego. N02 też ulegnie małej zmianie trasowej.

[ Dodano: |13 Lip 2012|, 2012 17:39 ]
SławekM pisze:
Dantte pisze:Oczywiście, że powinni :) Ale tego nie robią.
527 rozumiem skręca w Szwedzką? No to mieszkańcy Skarbka będą mieli długą wycieczkę do metra :D
527 wraca na starą trasę przez rondo Żaba

: 13 lip 2012, 17:41
autor: Wolfchen
Jednym słowem: będzie Meksyk. 8-(

: 13 lip 2012, 17:48
autor: 5280
Wolfchen pisze:Jednym słowem: będzie Meksyk. 8-(
Ciekawe dlaczego 120 ląduje aż na Starzyńskim ](*,) . A jakby go puścić "małą Radzymińską", Ząbkowską, do Targowej. i dalej do Wschodniego :-k

: 13 lip 2012, 17:53
autor: Szeregowy_Równoległy
To byłoby tak, że by rano wjeżdżał w małą Radzymińską, a po południu dałby radę dotrzeć do Targowej. Tam są dość potężne korki, chcesz drugiego 138, które jeździ jak chce?

: 13 lip 2012, 18:00
autor: Pawel_
190+Z90 będzie można robić na jednym bilecie?