Strona 224 z 268
: 13 lip 2012, 15:20
autor: dzidek
Dantte pisze:Ja to bym w ogóle poczekał na ładny, oficjalny komunikat ZTMu, gdzie wszystko zostałoby wyszczególnione, bo z postu 5280 nie wynika właśnie, co będzie z 738 (chociaż wydaje się to być oczywiste, że pojedzie tylko do Wileniaka), gdzie będzie pętla na Wileńskim i jak to wszystko zostanie rozwiązane oraz co np. ze 169.
738 tak samo jak inne podmiejskie do Wileniaka. Ogólnie cel pętli przy Wileńskim jest taki by można było szybko przejść z pętli jednej linii na pętlę drugiej jadącej w dalszą drogę zamiast objeżdżać zakorkowanymi ulicami Pragi. Po obu stronach budowanej stacji zobaczymy nowe pętle autobusowe.
169 w obie strony 11 Listopada, Ratuszowa, Jagiellońska i dalej po staremu.
517 jeśli kogoś interesuje w obie strony przez Radzymińską, Naczelnikowską, Radzymińską, Ząbkowską.
I przy okazji zmian m.in zejścia Kleszczowej z 805 zmiany obsługowe dotkną też inne linie omijające Pragę z daleka
Ktoś pytał do kiedy taka organizacja? Na tę chwilę do 26.08.
: 13 lip 2012, 15:23
autor: Dantte
Dzięki za informacje

: 13 lip 2012, 15:24
autor: dzidek
Edytowałem post o kilka istotnych

: 13 lip 2012, 15:48
autor: michael112
mobil one pisze:5280 pisze:120

Olesin-.... Jórskiego- Radzymińska- Szwedzka- Starzyńskiego- Jagielońska- Marcinkowskiego- dalej po staremu do Wschodniego
125

Miedzylesie

Metro Ratusz Arsenał
135

Dw. Wileński

PKP Olszynka Grochowska
160

Dw. Wileński

Targówek
162

Pl. Hallera

EC Siekierki
166 Dw. Kijowska

Kabaty STP
190

DW. Wileński

Górczewska
302

Buków

Pl. Hallera
338

Utrata

Dw. Wschodni kijowska
512

Zacisze

Dw. Wileński
527

Skarbka

Ch Arkadia
718

Struga

DW. Wileński
805

Do Wileńskiego
Z12

Dw. Wileński

Arsenał Ratusz
Z60 Targówek

DW Centralny
Z90

Dw. Wileński

Ch Marki
Co to za brednie ? Nic na ten temat nie ma na oficjalnej stronie ZTM.
Wróżycie z fusów,bajki sobie nawzajem opowiadacie ?
Właśnie. Co to jest? Nie ma tego ani na stronie ZTM, ani w newsach GW???
: 13 lip 2012, 15:49
autor: Dantte
Prawdopodobnie dlatego, że do zmian jeszcze dużo czasu, a ZTM zwykł informować o zmianach na co najwyżej parę dni przed nimi.
: 13 lip 2012, 15:50
autor: Wolfchen
O tak dużych zmianach powinni informować minumum 7 dni przed... Ale to tylko moje zdanie

: 13 lip 2012, 15:52
autor: Dantte
Oczywiście, że powinni

Ale tego nie robią.
: 13 lip 2012, 16:30
autor: SławekM
Dantte pisze:Oczywiście, że powinni

Ale tego nie robią.
527 rozumiem skręca w Szwedzką? No to mieszkańcy Skarbka będą mieli długą wycieczkę do metra

: 13 lip 2012, 16:32
autor: ashir
Chyba raczej starą trasą przez Św. Wincentego.

: 13 lip 2012, 16:55
autor: Dantte
Też mam taką nadzieję, chociaż z drugiej strony boję się, że przyniesie to za sobą pocięcie 500, która mimo wakacji ciągle jeździ zawalona po dach (co mnie szczerze zaskakuje).
: 13 lip 2012, 17:35
autor: 5280
bartoni722 pisze:Ja bym jednak w to mógł uwierzyć. Ktoś gadał, że na 190 będzie nowa, krótsza trasa, to jest...
Nie ma się z czego cieszyć.

Ogólnie dziwne te zmiany... 718 i 805 skrócone, a 738 już nie?!
Oczywiście 738 też skrócone do Wileńskiego. N02 też ulegnie małej zmianie trasowej.
[ Dodano: |13 Lip 2012|, 2012 17:39 ]
SławekM pisze:Dantte pisze:Oczywiście, że powinni

Ale tego nie robią.
527 rozumiem skręca w Szwedzką? No to mieszkańcy Skarbka będą mieli długą wycieczkę do metra

527 wraca na starą trasę przez rondo Żaba
: 13 lip 2012, 17:41
autor: Wolfchen
Jednym słowem: będzie Meksyk.

: 13 lip 2012, 17:48
autor: 5280
Wolfchen pisze:Jednym słowem: będzie Meksyk.

Ciekawe dlaczego 120 ląduje aż na Starzyńskim
 ](*,)](./images/smilies/eusa_wall.gif)
. A jakby go puścić "małą Radzymińską", Ząbkowską, do Targowej. i dalej do Wschodniego

: 13 lip 2012, 17:53
autor: Szeregowy_Równoległy
To byłoby tak, że by rano wjeżdżał w małą Radzymińską, a po południu dałby radę dotrzeć do Targowej. Tam są dość potężne korki, chcesz drugiego 138, które jeździ jak chce?
: 13 lip 2012, 18:00
autor: Pawel_
190+Z90 będzie można robić na jednym bilecie?