Strona 225 z 268

: 13 lip 2012, 18:30
autor: Wolfchen
Mnie bardziej interesuje, o co chodzi ze 160 i Z60... Nie bardzo się to kupy trzyma... :-k

: 13 lip 2012, 18:37
autor: pawcio
Wolfchen pisze:O tak dużych zmianach powinni informować minumum 7 dni przed... Ale to tylko moje zdanie ;)
Nie tylko Twoje. ZTM by z chęcią o tym poinformował, gdyby miał potwierdzenie zamknięcia ze strony wykonawcy. A czeka na nie już ze dwa tygodnie.

: 13 lip 2012, 18:40
autor: 5280
Wolfchen pisze:Mnie bardziej interesuje, o co chodzi ze 160 i Z60... Nie bardzo się to kupy trzyma... :-k
Ale czego nie rozumiesz??? 160 skrócone. Z60 zastępuje 160...

: 13 lip 2012, 18:46
autor: Pawel_
Relacji Targówek - Wileński, Targówek - Centralny. Rozumiem, że to babol autora tych zmian. ;]

: 13 lip 2012, 18:47
autor: Wolfchen
Tego nie rozumiem, że przecież mogli 160 po prostu na objazd dać, a nie skracać...
pawcio pisze:ZTM by z chęcią o tym poinformował, gdyby miał potwierdzenie zamknięcia ze strony wykonawcy. A czeka na nie już ze dwa tygodnie.
Czyli tzw. siła wyższa. A nie da się dogadać, że wykonawca musi o zamknięciu poinformować na tyle wcześnie, żeby informację o objazdach podać na tydzień wcześniej?

: 13 lip 2012, 18:59
autor: MichalJ
Co innego data zmian, a co innego trasy. Trasy można podać z dopiskiem "termin podamy później".

: 13 lip 2012, 19:01
autor: pawcio
Wolfchen pisze:A nie da się dogadać, że wykonawca musi o zamknięciu poinformować na tyle wcześnie, żeby informację o objazdach podać na tydzień wcześniej?
Z metrem czy też Astaldi? Żartujesz.
Pawel_ pisze:Relacji Targówek - Wileński, Targówek - Centralny. Rozumiem, że to babol autora tych zmian.
Nic z tych rzeczy. Z60 to socjal dla tych, co zamiast spaceru wolą pół godziny w korkach na Nowej Pradze.

: 13 lip 2012, 19:08
autor: Georg
Czyli linia dla leniwych. A częstotliwość chociaż zniechęcająca do podróży? Coś jak 210. 30/30/30.

: 13 lip 2012, 19:11
autor: 29 Ikarusów

: 13 lip 2012, 19:20
autor: Dantte
Jej, a nie można załatwić bus-pasa na Szwedzkiej w jedną chociaż stronę i puścić co ważniejsze linie Gdańskim? (np 190bis) Korki tam nie są chyba aż tak tragiczne, 500 ludzie jakoś jeżdżą.

: 13 lip 2012, 19:24
autor: Bastian
Dantte pisze:Jej, a nie można załatwić bus-pasa na Szwedzkiej w jedną chociaż stronę i puścić co ważniejsze linie Gdańskim? (np 190bis)
No ale dokąd? Poza tym taki zabieg wymagałby skombinowania skądś dodatkowych wozów dla obsługi transatlantyków. A tak masz jedno z drugim naraz.

: 13 lip 2012, 19:44
autor: MeWa
Dantte pisze:Oczywiście, że powinni :) Ale tego nie robią.
Jak to nie robią? W poniedziałek jest konferencja wiceprezydenta.

[ Dodano: Pią 13 Lip, 2012 ]
pawcio pisze:
Wolfchen pisze:O tak dużych zmianach powinni informować minumum 7 dni przed... Ale to tylko moje zdanie ;)
Nie tylko Twoje. ZTM by z chęcią o tym poinformował, gdyby miał potwierdzenie zamknięcia ze strony wykonawcy. A czeka na nie już ze dwa tygodnie.
...ale nie przed wiceprezydentem ;)

[ Dodano: Pią 13 Lip, 2012 ]
Pawcio pisze:Z metrem czy też Astaldi? Żartujesz.
Pawciu ale przecież taka decyzja zapada na najwyższych szczeblach władz miasta - to nie tylko chciejstwo wykonawcy...

: 13 lip 2012, 21:13
autor: pawcio
Dantte pisze:Jej, a nie można załatwić bus-pasa na Szwedzkiej w jedną chociaż stronę i puścić co ważniejsze linie Gdańskim? (np 190bis) Korki tam nie są chyba aż tak tragiczne, 500 ludzie jakoś jeżdżą.
Obecnie w jedną stronę masz dwa pasy i idzie to bardzo płynnie. W drugą masz jeden i jest dramat. Na cztery pasy miejsca tam nie ma za ChRL.
MeWa pisze:Pawciu ale przecież taka decyzja zapada na najwyższych szczeblach władz miasta - to nie tylko chciejstwo wykonawcy...
Formalnie. Realnie miasto łyka wszystko, na co ochotę ma wykonawca.

: 13 lip 2012, 21:23
autor: Szeregowy_Równoległy
pawcio pisze:Obecnie w jedną stronę masz dwa pasy i idzie to bardzo płynnie. W drugą masz jeden i jest dramat. Na cztery pasy miejsca tam nie ma za ChRL.
Tak po prawdzie, to tam i na obecne trzy pasy miejsca nie ma. Spróbuj osobówką wyprzedzić autobus, jak z przeciwka jedzie ciężarówka. Natomiast mam wrażenie, że ten trzeci pas dołożono w niewłaściwym kierunku. Dwa do Al. Solidarności byłyby sensowniejsze.

: 13 lip 2012, 21:38
autor: pawcio
Szeregowy_Równoległy pisze:Natomiast mam wrażenie, że ten trzeci pas dołożono w niewłaściwym kierunku. Dwa do Al. Solidarności byłyby sensowniejsze.
A to i racja.