: 13 lip 2012, 18:30
Mnie bardziej interesuje, o co chodzi ze 160 i Z60... Nie bardzo się to kupy trzyma... 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Nie tylko Twoje. ZTM by z chęcią o tym poinformował, gdyby miał potwierdzenie zamknięcia ze strony wykonawcy. A czeka na nie już ze dwa tygodnie.Wolfchen pisze:O tak dużych zmianach powinni informować minumum 7 dni przed... Ale to tylko moje zdanie
Ale czego nie rozumiesz??? 160 skrócone. Z60 zastępuje 160...Wolfchen pisze:Mnie bardziej interesuje, o co chodzi ze 160 i Z60... Nie bardzo się to kupy trzyma...
Czyli tzw. siła wyższa. A nie da się dogadać, że wykonawca musi o zamknięciu poinformować na tyle wcześnie, żeby informację o objazdach podać na tydzień wcześniej?pawcio pisze:ZTM by z chęcią o tym poinformował, gdyby miał potwierdzenie zamknięcia ze strony wykonawcy. A czeka na nie już ze dwa tygodnie.
Z metrem czy też Astaldi? Żartujesz.Wolfchen pisze:A nie da się dogadać, że wykonawca musi o zamknięciu poinformować na tyle wcześnie, żeby informację o objazdach podać na tydzień wcześniej?
Nic z tych rzeczy. Z60 to socjal dla tych, co zamiast spaceru wolą pół godziny w korkach na Nowej Pradze.Pawel_ pisze:Relacji Targówek - Wileński, Targówek - Centralny. Rozumiem, że to babol autora tych zmian.
No ale dokąd? Poza tym taki zabieg wymagałby skombinowania skądś dodatkowych wozów dla obsługi transatlantyków. A tak masz jedno z drugim naraz.Dantte pisze:Jej, a nie można załatwić bus-pasa na Szwedzkiej w jedną chociaż stronę i puścić co ważniejsze linie Gdańskim? (np 190bis)
Jak to nie robią? W poniedziałek jest konferencja wiceprezydenta.Dantte pisze:Oczywiście, że powinniAle tego nie robią.
...ale nie przed wiceprezydentempawcio pisze:Nie tylko Twoje. ZTM by z chęcią o tym poinformował, gdyby miał potwierdzenie zamknięcia ze strony wykonawcy. A czeka na nie już ze dwa tygodnie.Wolfchen pisze:O tak dużych zmianach powinni informować minumum 7 dni przed... Ale to tylko moje zdanie
Pawciu ale przecież taka decyzja zapada na najwyższych szczeblach władz miasta - to nie tylko chciejstwo wykonawcy...Pawcio pisze:Z metrem czy też Astaldi? Żartujesz.
Obecnie w jedną stronę masz dwa pasy i idzie to bardzo płynnie. W drugą masz jeden i jest dramat. Na cztery pasy miejsca tam nie ma za ChRL.Dantte pisze:Jej, a nie można załatwić bus-pasa na Szwedzkiej w jedną chociaż stronę i puścić co ważniejsze linie Gdańskim? (np 190bis) Korki tam nie są chyba aż tak tragiczne, 500 ludzie jakoś jeżdżą.
Formalnie. Realnie miasto łyka wszystko, na co ochotę ma wykonawca.MeWa pisze:Pawciu ale przecież taka decyzja zapada na najwyższych szczeblach władz miasta - to nie tylko chciejstwo wykonawcy...
Tak po prawdzie, to tam i na obecne trzy pasy miejsca nie ma. Spróbuj osobówką wyprzedzić autobus, jak z przeciwka jedzie ciężarówka. Natomiast mam wrażenie, że ten trzeci pas dołożono w niewłaściwym kierunku. Dwa do Al. Solidarności byłyby sensowniejsze.pawcio pisze:Obecnie w jedną stronę masz dwa pasy i idzie to bardzo płynnie. W drugą masz jeden i jest dramat. Na cztery pasy miejsca tam nie ma za ChRL.
A to i racja.Szeregowy_Równoległy pisze:Natomiast mam wrażenie, że ten trzeci pas dołożono w niewłaściwym kierunku. Dwa do Al. Solidarności byłyby sensowniejsze.