: 01 lut 2010, 12:56
Kurs euro na kolei: http://www.intercity.pl/?page=biezacy_kurs_walut
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
w tej chwili wypadł mi z głowy konkretny typ pojazdu, jaki tam jeździ. Z pewnością wystarczająco komfortowy na taką podróż - bodajże nowa Bova...Wolfchen pisze:i co obsługuje połączenie IC-Bus do Wilna?
15 groszy większy niż w Kerfurze. Cenią się...MeWa pisze:Kurs euro na kolei: http://www.intercity.pl/?page=biezacy_kurs_walut
Byłem tam dwa razy, zanim jeszcze wprowadzono bezpośrednie pociągi. Jechało się dłużej, ale mimo to czasu w Dreźnie było więcej - ot, typowo PKPowska paranojaMichał W. pisze:15 groszy większy niż w Kerfurze. Cenią się...MeWa pisze:Kurs euro na kolei: http://www.intercity.pl/?page=biezacy_kurs_walut
Czy ktoś był może w Dreźnie z biletem Przewozów Regionalnych? Można na tym śmigać drezdeńskim metrem, ale już autobusami nie? Znaczy trzeba kupić sobie dodatkowy bilet na miejscu, żeby pośmigać zbiorkomem? Głównie chodzi mi o takie dwie miejscowe kolejki przypominające Gubałówkę.
No i czy duża frekwencja w pociągu do Drezna?
Wspaniały sarkazm. Brawo, brawo, brawo!MeWa pisze:Może można byłoby śmigać drezdeńskim metrem, gdyby istniało...
Składzik dwóch Desiro. Jeśli wsiadasz na stacji początkowej, to na pewno da radęMichał W. pisze:Adam G. : to jakiś szynobus jest czy cóś? Bo jak ma być mega przepełniony to może jakąś furę lepiej skołować
Zależy od kraju. Miejscówka siedząca na międzynarodowe 3 euro.MeWa pisze:Czy ktoś zna, jak duże są / mogą być dopłaty do Balkan FlexiPass za przejazdy pociągami IC, międzynarodowymi bądź kuszetkami?