Strona 24 z 234

: 16 lis 2007, 20:22
autor: MeWa
MZ pisze:
Wolfchen w innym wątku pisze:jeszcze schemacik nocnych by się przydał, ale ważne, że jest to.
:arrow: A to widział: http://www.ztm.waw.pl/mapa-noc.php ? Bo to jest od daaaawna :P.
dzie metro? :P

: 16 lis 2007, 20:33
autor: fik
Pod ziemią, jak obrócisz monitor, to zobaczysz. :P

BP, NNMSP.

: 18 lis 2007, 9:07
autor: Solaris U10
Na mapce, którą można pobrać w autobusach jest błąd, gdyż 134 nie kursuje Kątami Grodziskimi, ale Ostródzką.

: 18 lis 2007, 10:56
autor: Paweł84
Te mapki są trochę za małe. Uważam, że skala 1:50 000 była odpowiednia.

: 18 lis 2007, 13:13
autor: JotPeCet
Solaris U10 pisze:Na mapce, którą można pobrać w autobusach jest błąd, gdyż 134 nie kursuje Kątami Grodziskimi, ale Ostródzką.
Na mapce przedstawiono objazd który miał obowiązywać od 7 listopada: po otwarciu Berensona i zamknięciu Ostródzkiej na odc. Berensona - Zdziarska. Mimo wszystko sytuacja w tamtym rejonie niedługo się skomplikuje... Przedstawiony układ linii być może będzie obowiązywał od 24 listopada.

: 18 lis 2007, 13:23
autor: Solaris U10
JotPeCet pisze:
Solaris U10 pisze:Na mapce, którą można pobrać w autobusach jest błąd, gdyż 134 nie kursuje Kątami Grodziskimi, ale Ostródzką.
Na mapce przedstawiono objazd który miał obowiązywać od 7 listopada: po otwarciu Berensona i zamknięciu Ostródzkiej na odc. Berensona - Zdziarska. Mimo wszystko sytuacja w tamtym rejonie niedługo się skomplikuje... Przedstawiony układ linii być może będzie obowiązywał od 24 listopada.
A objazd w Starej Miłosnej nie jest zaznaczony, mimo że obowiązuje od 9.11 (OIDP)

: 18 lis 2007, 13:26
autor: Petroniusz
Solaris U10 pisze:A objazd w Starej Miłosnej nie jest zaznaczony, mimo że obowiązuje od 9.11 (OIDP)
Wiesz, jak to jest w tym mieście z przepływem informacji między ZDM, MPWiK, MPO, ZTM, gazowcami, energetykami i wszystkimi innymi świętymi. Może akurat o Starej Miłosnej dowiedzieli się później, albo później zaplanowali objazdy. Poza tym chyba czas trwania objazdu też ma znaczenie.

: 18 lis 2007, 13:43
autor: Solaris U10
Petroniusz pisze:Wiesz, jak to jest w tym mieście z przepływem informacji między ZDM, MPWiK, MPO, ZTM, gazowcami, energetykami i wszystkimi innymi świętymi. Może akurat o Starej Miłosnej dowiedzieli się później, albo później zaplanowali objazdy. Poza tym chyba czas trwania objazdu też ma znaczenie.
Ja to rozumiem, ale nie wszyscy pasażerowie muszą mieć takie samo zdanie. Jest napisane: stan na 10.11 i pasażer oczekuje, że mapa będzie chociażby w tym dniu aktualna...

: 18 lis 2007, 13:51
autor: Piotrek
Solaris U10 pisze:Ja to rozumiem, ale nie wszyscy pasażerowie muszą mieć takie samo zdanie. Jest napisane: stan na 10.11 i pasażer oczekuje, że mapa będzie chociażby w tym dniu aktualna...
Dotychczas tylko mapy z września lub października widziałem w autobusach.

: 18 lis 2007, 13:56
autor: Solaris U10
Piotrek pisze:
Solaris U10 pisze:Ja to rozumiem, ale nie wszyscy pasażerowie muszą mieć takie samo zdanie. Jest napisane: stan na 10.11 i pasażer oczekuje, że mapa będzie chociażby w tym dniu aktualna...
Dotychczas tylko mapy z września lub października widziałem w autobusach.
Wczoraj w większości autobusów były w koszyczkach te z 10.11.

: 18 lis 2007, 20:50
autor: ciman
Mapy z 10.11 już chyba nie ma nigdzie. Znikają po jednym dniu - ludzie zachowują się jak dzikusy i biorą po 5-10 egzemplarzy. Kolega za parę groszy mi taką załatwił, ale do czego to podobne... na pewno nie do stolicy europejskiego państwa.

: 19 lis 2007, 11:07
autor: Bastian
Jest zapotrzebowanie, trzeba więc mapek dorobić, ot co...

: 19 lis 2007, 20:14
autor: PiotrekP
Kochamy ZTM! 199 pojawiło się na podmiejskiej mapce. :jupi:

: 19 lis 2007, 20:17
autor: Kleszczu
PiotrekP pisze:Kochamy ZTM! 199 pojawiło się na podmiejskiej mapce. :jupi:
Mają u mnie kolejny w ostatnim czasie +. Notabene kursy wariantowe na podmiejskich mogłyby być pozaznaczane tak jak warianty np. 154 na mapie warszawskiej komunikacji :-k

: 19 lis 2007, 20:21
autor: Piotrek
R-11 Kleszczowa pisze:Notabene kursy wariantowe na podmiejskich mogłyby być pozaznaczane tak jak warianty np. 154 na mapie warszawskiej komunikacji :-k
Tak, tylko że chyba skala jest trochę za mała i w niektórych miejscach mógłby się zrobić taki troszkę bałagan, np. jakbyś wsadził jeszcze Hornówek dla 708 etc.