Strona 24 z 34

: 02 sty 2009, 11:26
autor: Dzulikiewicz
Dziś, jutro i pojutrze z Zakopanego przez CMK do Warszawy wyruszą dodatkowe pociągi zestawione z wagonów piętrowych :!:

: 02 sty 2009, 22:05
autor: fik
Ciekawe, skąd wezmą te piętrusy, skoro o 12 na Spyrkówce żadnego nie było :-s

: 03 sty 2009, 12:06
autor: Michał W.
8917 pisze:Dlaczego rozkład na stacji PKP różni się od tego w internecie? :shock:
Jak wracałem z sylwka z Trójmiasta to dwa różne były na dworcu i jeszcze dwa różne w internecie :D

: 03 sty 2009, 20:56
autor: laczor
Hafas nie zawsze podaje rozkład zgodny z prawdą. Dlatego korzystam z niego najrzadziej jak mogę. Zawsze staram się sprawdzać rozkład na stronie przewoźnika - jest on najbardziej wiarygodny.

: 07 sty 2009, 12:52
autor: fik
Kible Zduńska Wola-Kutno od weekendu zmienią relację na Zduńska Wola-Kraski. Łał.

: 07 sty 2009, 19:44
autor: laczor
Nie widzę w Hafasie jakże ciekawej relacji Inowrocław-Katowice (przez węglówkę). Widocznie zrezygnowano z niej. Pociąg ten (osobowy) jechał swoją trasę ......około 8 godzin. Trasa coś około 320km. Nie wiem czy nie była to najdłuższa relacja osobowa w Polsce.

: 07 sty 2009, 20:37
autor: bruno
Jest jeszcze Słoneczniak puszczany w sezonie, osobowy na wagonach rel. Tczew - Szczecin Główny, oraz jedna lub więcej osobówek ze Szczecina do Wrocławia przez Kostrzyn i Rzepin. Wszystkie te pociągi jeżdżą na trasach dłuższych, niż ta którą podałeś, niemniej jednak Słoneczny i Tczew - Szczecin mają krótszy czas przejazdu.

: 07 sty 2009, 21:31
autor: laczor
Ale Słoneczny to bądź co bądź poc. przyspieszony. Nie zatrzymuje się na każdym przystanku jaki napotka po drodze.

: 07 sty 2009, 22:18
autor: Tm
Jest jeszcze Wrocław - Kołobrzeg - ponad osiem godzin w kiblu.

: 07 sty 2009, 22:34
autor: bruno
Oraz pociągi Wrocław - Szczecin (czas ok. 7,5 h, długość ok. 360 km) i Wrocław - Kamień pomorski (czas 9 godz 56 minut, dł. ok. 450 km). Oba wszędzie stają
laczor pisze:Ale Słoneczny to bądź co bądź poc. przyspieszony. Nie zatrzymuje się na każdym przystanku jaki napotka po drodze.
Właśnie nie bardzo wiedziałem, czy chodziło Ci o przyspieszony, czy nie. W ogóle nie sądziłem, że pociągi mogą stawać wszędzie na tak długich trasach.

: 08 sty 2009, 13:10
autor: fik
bruno pisze:osobowy na wagonach rel. Tczew - Szczecin Główny
Tego już nie ma (tj. jest, ale pospieszny).

W kategoriach historycznych oczywiście rządzi Mysłowice-Gdynia, w niektórych etapach swojego życia na 3EN57.

: 26 sty 2009, 19:19
autor: fik
Podobno od marca będzie weekendowy osobowy PRów Bstok-Wawa. :dance:
do Ełku za 17PLN!
i tak nie będzie skomunikowań

: 26 sty 2009, 19:27
autor: laczor
=D> Do W-wy Wileńskiej, czy Zachodniej?

: 26 sty 2009, 20:41
autor: bruno
Fajnie :dance:. Powrót PRu na Mazowsze. A wiadomo gdzie ten pociąg będzie stawał. I pewnie będzie na kiblach. Jak co to PR ma jeszcze trochę wagonów osobowych np. bonanzy.

: 26 sty 2009, 20:45
autor: jasiu
laczor pisze:Podobno od marca będzie weekendowy osobowy PRów Bstok-Wawa.
Tzn. rano z Białegostoku, wieczorem do Warszawy?