Strona 232 z 265

: 01 lut 2012, 14:20
autor: Teokryt
wg dekoracji formatu A3 dla linii 733 zmienił się rozkład jazdy. Jakieś szczegóły co się od dziś zmieniło? Nigdzie nic nie mogę znaleźć na ten temat.

: 01 lut 2012, 15:15
autor: Tranzystor
Już widzę. Dodali kurs oznaczony "g". Niczym się nie różni od kursu "w", bo tak samo jedzie przez Krakowiany, Parole itd. tylko, że nie jedzie przez Starą Wieś.

: 01 lut 2012, 15:46
autor: dzidek
Kurs 733 rano z Okęcia do Młochowa realizowany jest 20 min wcześniej czyli chyba dołożona została nowa brygada bo brygada 063/711+733 zawsze na Okęcie wjeżdżała około 7:05 i o 7:10 jako 733 odjeżdżała.

: 01 lut 2012, 18:07
autor: MC
Tranzystor pisze:Niczym się nie różni od kursu "w", bo tak samo jedzie przez Krakowiany, Parole itd. tylko, że nie jedzie przez Starą Wieś.
Dalej uważasz, że niczym się nie różni? :-k

: 01 lut 2012, 19:22
autor: dzidek
A jednak! 063/733 kursować ma be większych zmian. Kurs o 6:50 będzie odbywać się bez wcześniejszego postoju , oznacza to, że już na starcie linia w stronę Młochowa będzie odjeżdżać z opóźnieniem około 20 min i sterowaniem od samego rana =D> Ciekawe na jak długo nowy rozkład będzie obowiązywał...

: 04 lut 2012, 11:19
autor: dev
Czy już ktoś wie jak wygląda obsługa brygadowa N52?

: 04 lut 2012, 11:23
autor: R-9 Chełmska
Która osoba już o to pyta? 8-(

: 04 lut 2012, 12:14
autor: Bastian
Obsługa to w ogóle nie tu (-X

: 12 lut 2012, 21:04
autor: kamil139
Ile wynosi dofinansowanie za pociągokilometr SKM oraz KM przez podwarszawskie gminy?

: 14 lut 2012, 0:08
autor: michalek^
kamil139, wiem, że teraz Legionowo będzie musiało zapłacić za S9 chyba 6zł z kawałkiem (wcześniej było taniej, no ale teraz wiesz, Elfy :-$ )

: 14 lut 2012, 0:12
autor: Patryk2222
michalek^ pisze:kamil139, wiem, że teraz Legionowo będzie musiało zapłacić za S9 chyba 6zł z kawałkiem (wcześniej było taniej, no ale teraz wiesz, Elfy :-$ )
6zł trochę mało!

: 14 lut 2012, 15:24
autor: michalek^
mało? płaciliśmy coś ponad 4 zł za te stare "kaemki"...

: 14 lut 2012, 21:33
autor: Patryk2222
michalek^ pisze:mało? płaciliśmy coś ponad 4 zł za te stare "kaemki"...
Ponad 40zł za wozokilometr elfa, dokładną kwotę jutro może podam jak się upewnię.

: 18 lut 2012, 22:40
autor: konri
ZTM pisze:Od 20 lutego br. zostaną wprowadzone dwie zmiany dotyczące lokalnych linii dowozowych. L-8 będzie kursować na nowej trasie, a L17 wraca na trasę podstawową.
Na wniosek gminy Nieporęt, od 20 lutego br., od początku kursowania linii dziennych, linia L-8 zostanie skierowana na nową trasę: PKP DĄBKOWIZNA – (…) – Małołęcka – Izabelińska – KONCERTOWA – Izabelińska - Przyszłość – Strużańska – (…) – PKP LEGIONOWO.
W związku z powyższym uruchomione zostaną nowe przystanki funkcjonujące jako „na żądanie”: PRZYSZŁOŚĆ 01 i 02, RODZINNA 01 i 02, KSIĘŻYCOWA 01 i 02, REMBELSZCZYZNA 03. Nadal zawieszony jest przystanek PORANNEJ ROSY 01 i 02.

Jednocześnie w związku z zakończeniem robót na ulicy Ząbkowskiej w Markach, od 20 lutego 2012 roku, od początku kursowania linii dziennych przywrócona zostanie stała trasa linii L17.

: 19 lut 2012, 0:27
autor: MichalJ
Gdzie jest Rodzinna i Księżycowa?