: 06 kwie 2011, 7:52
Czy możliwe jest to że na 139 jeżdzą brygady 1,2,03,04 czy przypadkiem nie za duzo jak na tą linie?
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://wawkom.waw.pl/
Tak.michał1984 pisze:Czy możliwe jest to że na 139 jeżdzą brygady 1,2,03,04?
Łopuszańska->UrsusBJ pisze:1/517 DS - gdzie ma włączenie po wyjechaniu z zajezdni?
Ja mam.bartoni722 pisze:Ma ktoś rozkłady 10 i 57/112?
57/N45bartoni722 pisze:Tak, poproszę.
Obecnie na 500 jest tylko M13 i M14 (brygada C11 i C12 jest zawieszona).3383 pisze:Posiada ktoś odjazdy z krańców wtyczek i maratonów na 500 i 503 ?
Zaraz mogę złożyć rozkład.bartoni722 pisze:Wiem, że o dużo proszę, ale nadrabiam zaległości w fotografowaniu. Ma ktoś 1,3 i 5/148?
Jakby liczyć to musisz 5 brygad przeczekać,swoją drogą może oddzielny temat dla rozkładów nówek mobilisowych?Chyba kiedyś kolega Maciek wrzucał mobilisowe rozkładybartoni722 pisze:Nie, już nie potrzeba.Znalazłem sobie taką miejscówkę że w 24 minuty przyjadą 4 brygady 148, więc na którejś powinien być A7xx.
Ale dzięki za chęci.