Strona 236 z 418

: 06 kwie 2011, 7:52
autor: michał1984
Czy możliwe jest to że na 139 jeżdzą brygady 1,2,03,04 czy przypadkiem nie za duzo jak na tą linie?

: 06 kwie 2011, 18:44
autor: SławekM
Czy 71/25 jest łączone rano z wariantem 3 do Czynszowej?

: 06 kwie 2011, 19:56
autor: ashir
michał1984 pisze:Czy możliwe jest to że na 139 jeżdzą brygady 1,2,03,04?
Tak.

: 06 kwie 2011, 20:51
autor: BJ
1/517 DS - gdzie ma włączenie po wyjechaniu z zajezdni?

: 06 kwie 2011, 21:47
autor: PiotrS
Witam, poproszę rozkład 2/527 w DP (6:30) wyjazd z R-5 ;) Dziękuję.

: 07 kwie 2011, 19:30
autor: Walas
BJ pisze:1/517 DS - gdzie ma włączenie po wyjechaniu z zajezdni?
Łopuszańska->Ursus

: 08 kwie 2011, 21:39
autor: bartoni722
Ma ktoś rozkłady 10 i 57/112?

: 08 kwie 2011, 21:40
autor: ashir
bartoni722 pisze:Ma ktoś rozkłady 10 i 57/112?
Ja mam. :razz: Życzysz sobie?

: 08 kwie 2011, 21:41
autor: bartoni722
Tak, poproszę. :)

: 08 kwie 2011, 21:52
autor: ashir
bartoni722 pisze:Tak, poproszę. :)
57/N45
Dw. Centralny:
4:45

57/112
Karolin:
5:22, 8:03, 10:51, 13:39, 16:27, 19:22

CH Marki:
6:44, 9:29, 12:17, 15:05, 17:53, 20:44k

10/112
Karolin:
5:52, 8:39, 11:27, 14:15, 17:03, 19:52

CH Marki:
7:14, 10:05, 12:53, 15:41, 18:29, 21:14

k - kurs do przystanku Szeligowska

: 08 kwie 2011, 22:11
autor: bartoni722
Dzięki.

: 09 kwie 2011, 14:21
autor: 3383
Posiada ktoś odjazdy z krańców wtyczek i maratonów na 500 i 503 ?

: 09 kwie 2011, 14:45
autor: ashir
3383 pisze:Posiada ktoś odjazdy z krańców wtyczek i maratonów na 500 i 503 ?
Obecnie na 500 jest tylko M13 i M14 (brygada C11 i C12 jest zawieszona).

M13/500
Bródno-Podgrodzie:
6:22, 7:25, 8:52, 10:12, 11:22

Rondo Radosława:
6:54, 8:09, 9:27, 10:47, 11:57

M14/500
Bródno-Podgrodzie:
6:30, 7:33, 9:02, 10:22, 11:32

Rondo Radosława:
7:02, 8:17, 9:37, 10:57, 12:07
bartoni722 pisze:Wiem, że o dużo proszę, ale nadrabiam zaległości w fotografowaniu. Ma ktoś 1,3 i 5/148?
Zaraz mogę złożyć rozkład. ;-)

: 09 kwie 2011, 14:54
autor: bartoni722
Nie, już nie potrzeba. ;) Znalazłem sobie taką miejscówkę że w 24 minuty przyjadą 4 brygady 148, więc na którejś powinien być A7xx. ;) Ale dzięki za chęci.

: 09 kwie 2011, 15:09
autor: michał1984
bartoni722 pisze:Nie, już nie potrzeba. ;) Znalazłem sobie taką miejscówkę że w 24 minuty przyjadą 4 brygady 148, więc na którejś powinien być A7xx. ;) Ale dzięki za chęci.
Jakby liczyć to musisz 5 brygad przeczekać,swoją drogą może oddzielny temat dla rozkładów nówek mobilisowych?Chyba kiedyś kolega Maciek wrzucał mobilisowe rozkłady :-k