Strona 25 z 59

: 20 kwie 2010, 19:18
autor: MeWa
A dopłata do IC? Interesuje mnie głównie relacja Belgrad - Sofia i ew. Skopje.

: 20 kwie 2010, 19:29
autor: Kleszczu
Kiedy jedziesz i czy masz w planach zahaczenie o Kosowo :?:

: 20 kwie 2010, 19:33
autor: MeWa
W wakacje - nie, nie mam w planach Kosowa, a na razie jesteśmy na etapie optymalizacji trasy, bo liczba atrakcji przekracza chyba nasze możliwości :)

: 20 kwie 2010, 19:36
autor: Kleszczu
MeWa pisze:W wakacje - nie, nie mam w planach Kosowa, a na razie jesteśmy na etapie optymalizacji trasy, bo liczba atrakcji przekracza chyba nasze możliwości :)
Liczba atrakcji zawsze przekracza możliwości ;( (zresztą zawsze mnie to boli).
Mam straszną chrapkę na Kosowo ale chyba wcześniej niż w 2011 nie uda mi się zrealizować planu odwiedzenia tego kraju :(

: 20 kwie 2010, 19:41
autor: Tm
MeWa pisze:A dopłata do IC? Interesuje mnie głównie relacja Belgrad - Sofia i ew. Skopje.
Do Skopja i Sofii jeżdżą pospieszne. Różne ceny tu: http://www.zeleznicesrbije.com/active/e ... a_v01.html
Do IC dopłata 200 dinarów - ok. 8 zł.

: 28 kwie 2010, 20:23
autor: MeWa
Czy Balkan Flexi Pass bez problemu można kupić na większości stacji objętych biletem? Np. w Barze?

: 28 kwie 2010, 21:10
autor: fik
Podejrzewam, że na wszystkich stacjach posiadających kasy międzynarodowe, ergo w Barze też.

: 28 kwie 2010, 22:37
autor: JacekM
Moim zdaniem nie, ztcp ten typ biletu nie jest sprzedawany w krajach, w których obowiązuje.

: 28 kwie 2010, 22:40
autor: fik
JacekM pisze:Moim zdaniem nie, ztcp ten typ biletu nie jest sprzedawany w krajach, w których obowiązuje.
Wprost odwrotnie.

: 28 kwie 2010, 22:42
autor: JacekM

: 28 kwie 2010, 22:44
autor: Tm
Najwyraźniej. Albo kasjerka w Satu Mare oszukała system.

[ Dodano: |28 Kwi 2010|, 2010 22:46 ]
Chociaż racja, w podanych cenach, w krajach obowiązywania, tego biletu się nie kupi.

: 28 kwie 2010, 22:51
autor: fik
Tak. I zdzierają.

: 28 kwie 2010, 23:03
autor: JacekM
domyślam się ;) a w takim Budapeszcie można takiego flexi passa dostać? (pomijam kwestie językowe)

: 28 kwie 2010, 23:24
autor: R-9 Chełmska
JacekM pisze:a w takim Budapeszcie można takiego flexi passa dostać?
Dostać to raczej ciężko, to nie instytucja charytatywna :P Prędzej kupić.

: 29 kwie 2010, 2:48
autor: Adam G.
Ja w ogóle gdzieś czytałem, że obywatele Europy nie mogą kupić tego biletu. Jak widać - ile stron internetowych, tyle wersji ;)