Jurand pisze: ↑15 wrz 2024, 7:27
BrdzJkb pisze: ↑14 wrz 2024, 22:55
Nie. Powiedział, że można przyłączyć, a nie że to przyłącze istnieje.
Prądu to tam jest na styk.
No właśnie
Zapomniał Pan prezes tylko wspomnieć o kosztach tej inwestycji
Tu natomiast,wychodzą coraz to nowe kwiatki
Ta zajezdnia to zrobiła się sprawa polityczna w mieście
Góra MZA idzie po trupach i na siłę zajezdnia musi wystartować 25 listopada, nawet jeśli to będzie nawet te 7 brygad, bo tak miasto ma obiecane i Trzaskowski będzie zadowolony.
Mniej powodu do zadowolenia ma natomiast niższy szczebel MZA, który widzi co się dzieje na Płocho i że baza nie spełnia ichniejszych wymogów
Z początkiem tygodnia zaczął się remont nawierzchni na bazie, zarówno tej starej trylinkowej, jak i nowej zapadającej się w kilku miejscach na placu, a czasu mało
Wczoraj dojechał gaz na bazę, ale jak nie wszystko będzie sprawne , a to wielce prawdopodobne, to będą kierowcy dymać gazować się na R10
Jest jeszcze brama wjazdowa i wyjazdowa na myjnie i cała myjka wewnątrz hali

Działa bo wozy są myte, ale Pani Michalczewska chyba nie pokazała tej części obiektu, a teraz kierowniki z MZA liczą ile w to trza będzie kasy władować
No i takich różnorakich kwiatków wychodzi coraz więcej, ale najważniejsze że baza kupiona i w przeciwieństwie do Redutowej (którą chyba by chcieli sprzedać), za chwilę wyjadą piękne i lśniące, ekologiczne autobusiki
Jak to się mówi?
Nie wszystko złoto, co się świeci
