O stronach ZTM MZA i TW
: 23 sie 2021, 12:08
na stronie z rozkładami cały czas są wyświetlane wielokursy.
Stop.php, przystanek=, numer = ?SU89 pisze: np. tutaj: https://realbus.pl/rozklad/stop.php?prz ... 0&numer=01
Ewolucja nie zawsze idzie w zgodzie z logiką, najważniejsze, że żyje i działa!Łukasz pisze: ↑23 sie 2021, 15:48Stop.php, przystanek=, numer = ?SU89 pisze: np. tutaj: https://realbus.pl/rozklad/stop.php?prz ... 0&numer=01
Tak, nie działają...
Od poniedziałku linia L18 będzie kursować do nowego krańca.ashir pisze: ↑06 sty 2022, 21:47Od 10 stycznia też zgodnie z planem 210 będzie miało zwiększoną częstotliwość do 15*/15/20 (* - z porannym mikroszczytem co 10 minut), większość kursów z Sierakowa zostanie wycofana, zostanie tylko 13 kursów w DP, które będą tam krańcowały, a do Hornówka będzie 5 porannych podjazdów w kierunku Warszawy i 4 po południu w kierunku Truskawia. A L18 pojedzie do Sierakowa z częstotliwością 30*/30//40 (* - z popołudniowym mikroszczytem co 15 minut). Zagęszczenie kursów będzie od 16:15 do 17:45 z Sierakowa i od 16:37 do 18:07 z Rynku. Rozumiem, że dodatek będzie kursował tylko w zmianie B?
https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2022/01/0 ... linii-l18/
Musisz wybrać kurs z dzisiejszego przystanku na poniedziałek i wejść w jego szczegóły, tam będzie trasa wariantowa, gdzie po kliknięciu w przystanek Sierakow, dostaniesz rozkład. A najlepiej ożeń się z Ireną.person pisze:Od poniedziałku linia L18 będzie kursować do nowego krańca.ashir pisze: ↑06 sty 2022, 21:47Od 10 stycznia też zgodnie z planem 210 będzie miało zwiększoną częstotliwość do 15*/15/20 (* - z porannym mikroszczytem co 10 minut), większość kursów z Sierakowa zostanie wycofana, zostanie tylko 13 kursów w DP, które będą tam krańcowały, a do Hornówka będzie 5 porannych podjazdów w kierunku Warszawy i 4 po południu w kierunku Truskawia. A L18 pojedzie do Sierakowa z częstotliwością 30*/30//40 (* - z popołudniowym mikroszczytem co 15 minut). Zagęszczenie kursów będzie od 16:15 do 17:45 z Sierakowa i od 16:37 do 18:07 z Rynku. Rozumiem, że dodatek będzie kursował tylko w zmianie B?
https://www.wtp.waw.pl/zmiany/2022/01/0 ... linii-l18/
Jak sprawdzić rozkład dla przystanku Sieraków na poniedziałek? Zmiana daty jest możliwa tylko po wybraniu przystanku, a nie przed. A może czegoś nie widzę?
Yezu, co za patologia. Klikam na obecny kraniec, aby zobaczyć rozkład dla krańca z przyszłości.bartoni722 pisze: ↑07 sty 2022, 9:32A nie nie, jeszcze można zredukować ilość kliknięć! Dzisiejszy przystanek Skibińskiego, kilkasz na poniedziałek i masz rozkład dla Sierakowa. I w przypadku 3 Maja, Parkowej i Langiewicza czyli wszystkich nieobsługiwanych przystanków w poniedziałek też to tak działa.
Back to 2008? R'ly?W związku z pracami sieciowymi w ulicy Górczewskiej i koniecznością czasowego zawieszenia kursowania tramwajów przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich / Górczewska, od dnia 15.01.2022 r. do dnia 16.01.2022 r. wyłączony zostanie ruch tramwajowy na ciągu: Połczyńska – Powstańców Śląskich na odcinku od wjazdu na pętlę CM. WOLSKI do skrzyżowania z ulicą Radiową.
Zmianie ulegną trasy linii 10, 23 i 26:
10
SŁUŻEWIEC – … – Skierniewicka – Wolska – CM. WOLSKI
[...]
Jakieś różnice w trasach objazdowych tych trzech grup linii? Nie można napisać "w kierunku krańca Wilanów/os. Kabaty/Natoolin Płn."?WTP pisze:W związku z zablokowanym przejazdem Al. Ujazdowskimi (jezdnia zachodnia), autobusy linii 116, 166, 180, 195, 503 skierowane zostały na trasę objazdową.
Linie 116 i 180 w kierunku krańca Wilanów: -..- Al. Ujazdowskie – Szucha – Boya-Żeleńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa -..-
Linia 166 w kierunku krańca os. Kabaty: -..- Al. Ujazdowskie – Szucha – Boya-Żeleńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa -..-
Linie 195 i 503 w kierunku krańca Natolin Płn.: -..- Al. Ujazdowskie – Szucha – Boya-Żeleńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa -..-